به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


مدیریت پیشرفته در ورزش

مدیریت پیشرفته در ورزش از دروس پایه کلیه گرایش های  دوره دکتری رشته مدیریت ورزشی می باشد.
استاد این دوره در مقطع دکتری مدیریت ورزشی گرایش مدیریت راهبردی در سازمان ها و رویداد های ورزشی در دانشگاه آزاد واحد اردبیل دکتر عباس نقی زاده می باشد.
منبع : 
مدیریت پیشرفته در ورزش           دکتر رحیم رمضانی نژاد    انتشارات دانشگاه گیلان
 

دانشجو
کنفرانس
خلاصه کتاب
تاریخ ارایه کنفرانس
 

دولت پناه
آموزش و نحقیق
کارآفرینی ورزشی...
95/7/29
 

فریدی
مدیریت

متن کامل

نتایج جستجو....

روزجهانی گردشگری

سازمان جهانی گردشگری سازمان ملل متحد سالانه از سال ۱۹۸۰، روز ۲۷ سپتامبر را به عنوان روز جهانی گردشگری جشن می‌گیرد. اساسنامه این روز در تاریخ ۲۷ سپتامبر سال ۱۹۷۰ به تصویب سازمان جهانی گردشگری رسید. انتخاب و تصویب این روز نقطه عطفی در گردشگری جهانی محسوب می‌شود.
در حال حاضر با توجه به عواملی مانند گسترش ارتباطات، افزایش اطلاعات ملت‌‏ها از یك‏دیگر، توسعه صنعت حمل و نقل، علاقه‌‏مندی عموم جوامع بشری به آشنایی با آثار سایر ملل و پی بردن دول

متن کامل

نتایج جستجو....

مانکن آمریکایی،مساله این نیست!

مانکنِ آمریکایی،مساله این نیست!
روزانه صدها نفر در تهران و شهرستان ها عمل زیبایی انجام می دهند.جراحی بینی،لیپوساکشن،تزریق ژل،بوتاکس،چشم گربه‌ای،گوشِ خری،گونه گذاشتن،پلک برداشتن،جوان سازی پوست و مانند اینها،انواع و اقسام عمل‌ها و اقداماتِ زیباسازی‌ای‌ است که جوانان این سرزمین این روزها جداً دنبال آن هستند.البته دایرۀ این نایره به جوانان ختم نشده است و بعضاً حتی میان سال ها را نیز در بر گرفته است.مُد روز ،مُد زیبایی است و اگر کسی بخوا

متن کامل

نتایج جستجو....
صفحات ادامه نتايج:  1 
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است