به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


تیموریان در آستانه بازگشت به استقلال؟

به گزارش مشرق ، علیرضا منصوریان این روزها گزینه های زیادی را برای لیست ورود به استقلال بالا و پایین می کند. آخرین بازیکنی که نشانه های مثبتی هم بین آنها دریافت شده آندرانیک تيموريان است.
بازیکنی که در هافبک دفاعی بار ها با پیراهن استقلال به میدان رفته و مرتبه آخر به دلیل جروبحث با قلعه نویی و لیدرهای استقلال و البته عدم پرداخت حقوقش از این تیم جدا شد.
تيموريان در واقع در آستانه بازگشت به استقلال است تا در کنار امید ابراهیمی و روزبه چشمی کمرب

متن کامل

نتایج جستجو....

آخرین خبر از وضعیت حضور آندو در استقلال

به گزارش مشرق سرژیک تيموريان درباره آخرین وضعیت آندرانیک تيموريان اظهار داشت: آندو امروز در تمرین ماشین سازی حاضر شد. امشب آخرین مذاکرات با مسئولان ماشین سازی انجام خواهیم داد و امیدوارم که هر اتفاقی که می افتد به صلاح آندو باشد.
وی ادامه داد:فکر می کنم تا 48 ساعت آینده وضعیت آندو مشخص شود.پس از آن می توان با صراحت بیشتری درباره وضعیت تيموريان صحبت کرد.

متن کامل

نتایج جستجو....

فردا؛ تعیین سرنوشت بمب استقلال

آندرانیک تيموريان در نشست امروز خود با مسئولان باشگاه ماشین سازی تبریز شرکت کرد اما همه چیز به فردا موکول شد.
به گزارش تابناک ورزشی، آندرانیک تيموريان که با پیشنهاد مسئولان باشگاه استقلال برای پیوستن به این تیم روبه رو شده است عصر امروز در نشستی با مسئولان باشگاه ماشین سازی تبریز شرکت و نقطه نظرات خود را در مورد نحوه جدایی و دریافت رضایت نامه به مسئولان این باشگاه ارائه کرد.
مسئولان باشگاه ماشین سازی تبریز نقطه نظرات خود را به تيموريان من

متن کامل

نتایج جستجو....

استقلال با کاپیتان تیم ملی مذاکره کرد

به گزارش خدمت؛ گفته می شود علیرضا منصوریان برای جذب آندرانیک تيموريان تمایل خود را اعلام کرده و به همین خاطر باشگاه استقلال مذاکراتی را با این هافبک ماشین سازی انجام داده تا برای نیم فصل، پیراهن آبی پایتخت را بر تن این بازیکن باتجربه فوتبال کشورمان کند.
پیش از این خبرهایی مبنی بر پیغام و پسغام برانکو و تيموريان منتشر شده بود و حالا با مطرح شدن موضوع مذاکره استقلال با آندو، باید دید که در نهایت مقصد او کدام تیم خواهد بود.
منبع: برنا

متن کامل

نتایج جستجو....

آندو در حوالی استقلال!

سرمربی تیم فوتبال استقلال تمایل دارد برای نیم فصل دوم هافبک میانی تیم ملی ایران را به خدمت بگیرد.
به گزارش تابناک ورزشی، علیرضا منصوریان این روزها گزینه های زیادی را برای لیست ورود به استقلال بالا و پایین می کند. آخرین بازیکنی که نشانه های مثبتی هم بین آنها دریافت شده آندرانیک تيموريان است.
بازیکنی که در هافبک دفاعی بارها با پیراهن استقلال به میدان رفته و مرتبه آخر به دلیل جروبحث با قلعه نویی و لیدرهای استقلال و البته عدم پرداخت حقوقش از ای

متن کامل

نتایج جستجو....

بازیکنی که منصوریان از آمدنش می گوید آندو است؟

سرمربی استقلال در تازه ترین مصاحبه خود گفت به احتمال زیاد ظرف روزهای آینده یک بازیکن به استقلال اضافه می شود. منظور منصوریان ظاهرا تيموريان بوده است. هر چند مسئولان باشگاه ماشین سازی جدایی این بازیکن را تکذیب کردند ولی گویا تيموريان در تلاش تا به هر شکل ممکن رضایتنامه اش را برای حضور در استقلال بگیرد. آندو سال گذشته هم تا آستانه استقلالی شدن پیش رفت ولی به دلایلی نتوانست به این باشگاه ملحق شود. حالا منصوریان دیگر اجازه دخالت کسی در ماجرای پ

متن کامل

نتایج جستجو....

انتقاد پیشکسوت استقلال از خرید آندو

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به احتمال جذب کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران برای نیم فصل دوم گفت: نباید اشتباهات یارگیری ابتدای فصل در نیم فصل هم تکرار شود.
به گزارش تابناک ورزشی، محمد نوری در خصوص جذب آندرانیک تيموريان توسط باشگاه استقلال اظهار داشت: نمی دانم فلسفه گرفتن این بازیکن چیست. استقلالی ها که در اصفهان دیدند بازیکنان جوان شان چگونه آنها را روسفید کردند و به قول فوتبالی ها کار را برایشان در آوردند. پس چرا به سراغ تيموريان رفتن

متن کامل

نتایج جستجو....

تیموریان و نصرتی از بازی مقابل پرسپولیس محروم شدند

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی دو بازیکن سرشناس تیمش را در بازی با پرسپولیس در فهرست ۱۸ نفره قرار نداد.
با تشخیص رسول خطیبی، آندرانیک تيموريان و  محمد نصرتی در فهرست 18 نفره تیم ماشین‌سازی برای بازی با پرسپولیس قرار نگرفتند. این در حالی است که امروز برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس امروز در نشست خبری این دو نفر را بازیکنان موثر و کلیدی تیم ماشین‌سازی دانسته بود.
نصرتی به دلیل بازی های ضعیف و زدن دو گل به خودی در بازی های قبلی و مصدومیت جزئی

متن کامل

نتایج جستجو....

وضعیت آندو ٧٢ ساعت دیگر مشخص مى شود

به گزارش خبرنگار بولتن نیوز ،با توجه به اینکه مسئولان باشگاه استقلال طى نامه اى خواستار جذب تيموريان بازیکن تیم فوتبال ماشین سازى شدند بر همین اساس مسئولان باشگاه ماشین سازى جلسه اى را براى رسیدگى به وضعیت آندو و حضور در استقلال برگزار کردند .
در نهایت قرار شد وضعیت نهایى تيموريان و بررسى حضور این بازیکن به بعد از بازى ماشین سازى و فولاد خوزستان موکول شود .
به این ترتیب روز شنبه هفته آینده تکلیف نهایى آندو و حضور این بازیکن در استقلال مشخص

متن کامل

نتایج جستجو....

وضعیت آندو ٧٢ ساعت دیگر مشخص مى شود

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان با توجه به اینکه مسئولان باشگاه استقلال طى نامه اى خواستار جذب تيموريان بازیکن تیم فوتبال ماشین سازى شدند بر همین اساس مسئولان باشگاه ماشین سازى جلسه اى را براى رسیدگى به وضعیت آندو و حضور در استقلال برگزار کردند .
در نهایت قرار شد وضعیت نهایى تيموريان و بررسى حضور این بازیکن به بعد از بازى ماشین سازى و فولاد خوزستان موکول شود .
به این ترتیب روز شنبه هفته آینده تکلیف نهایى

متن کامل

نتایج جستجو....

پنجمین خروجی تیم فوتبال استقلال مشخص شد

به گزارش بولتن نیوز ، با قطعی شدن جدایی آرش افشین، میثم مجیدی، بختیار رحمانی و فرشید باقری و خروج نام این بازیکنان از لیست استقلال، یک بازیکن دیگر این تیم نیز از جمع آبی ها جدا شده و نامش از لیست خارج می شود.
به احتمال بسیار زیاد امین حاج محمدی پنجمین بازیکن تیم استقلال است که قراردادش با این تیم فسخ شده تا به پنجمین خروجی آبی ها بدل شود. 
استقلالی ها برای اضافه کردن نام روزبه چشمی و چهار گزینه دیگر خود نیاز به ۵ جای خالی در لیست بازیکنان شا

متن کامل

نتایج جستجو....

تركان هند

در نوشتار قبل شرحی آمد درباب تسلط تركان در فدراسیون عباسی. عباسیون اختیار ماوراء الانهار را به سامانیان و تركان واگذاردند و با تضعیف سامانیان، نخستین كسی كه عنوان سلطان را اختیار كرد، سلطان محمود غزنوی بود. سلطان محمود، خود را موالی عباسیون می دانست. برای كسب ثروت و نیز به بهانه جهاد چندین بار به هند لشكر كشید. قبلا قسمت هایی از هند توسط محمد بن قاسم ثقفی فتح شده بود، ولی این حكومت دوام نداشت. به علاوه، گروهی از صوفیان هم زمینه بسط اسلام ر

متن کامل

نتایج جستجو....

پشت پرده جدایی تیموریان از استقلال

اولین واکنش آندو در بازی رو در رو مقابل استقلال با پیراهن تراکتور، کار معروفش در کندن درجه از روی شانه‌ها به نشانه پیروزی مقابل ژنرال (قلعه‌نویی) بود، حرکتی جنجالی که مدت‌ها در فوتبال ایران روی آن بحث می‌شد.


 
به گزارش "ورزش سه"، حرف‌های روز گذشته امیر قلعه‌نویی و انتقاد او از مدیریت وقت باشگاه استقلال مبنی بر تصمیم آنها بر جدایی آندرانیک تيموريان در شرایطی است که علت اصلی خروج این بازیکن از استقلال مشکلات جدی‌اش با شخص سرمربی استقل

متن کامل

نتایج جستجو....

مثلث خطرناک استقلال در حال شکل گیری

وبسایت رسمی برنامه نود - استقلالی ها در آستانه سه خرید مهم قرار دارند.
به گزارش وب سایت نود، آندرانیک تيموريان، سجاد شهباززاده و سرور جپاروف بازیکنانی که در فهرست خرید علیرضا منصوریان قرار دارند. این سه بازیکن فاصله شان با استقلالی شدن کم است و احتمال دارد همین امروز توافقشان با استقلال نهایی شود. همانطور که سایت نود پنجشنبه گزارش داده بود فهرست خرید منصوریان شامل این سه بازیکن می شود و توافق اولیه با هر سه در آخر هفته قبل صورت گرفته است.
سر

متن کامل

نتایج جستجو....

گزارش زنده؛ ماشین سازی 0- سپاهان 0

 
تیم های ماشین سازی و سپاهان به دنبال بالا کشیدن خود در جدول رده بندی هستند.

 

 
به گزارش "ورزش‌سه"، تیم‌های ماشین سازی و سپاهان در شرایطی امروز در تبریز به مصاف یکدیگر می‌روند که هردوی آن‌ها، برای پیروزی در نبرد ششم خود نقشه کشیده اند. این دوتیم هفته قبل به نتیجه ای بهتر از تساوی یک بر یک نرسیدند و حالا به دنبال جبران مافات هستند.
 
هفته ششم لیگ شانزدهم، ساعت 17، ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی تماشاگر: حدود 300 نفر داور: سیدمهدی سیدعلی    

متن کامل

نتایج جستجو....

6500 مترمربع فضای مسجد گوهرشاد استحکام بنا شد

 
مهندس جمشید میرشاهی در گفت‌وگو با آستان نیوز، با بیان اینکه مسجد جامع گوهرشاد حدود 600 سال قدمت دارد و احداث آن به عهد تيموريان باز می‌گردد، اظهار کرد: در سال 1391 با توجه به مشاهده آسیب‌های رو به افزایش در دیوارهای مسجد و با انجام بررسی‌های تخصصی توسط کارگروه‌های کارشناسی، مشخص شد که به سبب بعضی اقدامات متاخر و همچنین بالا آمدن سطح آب‌های زیر زمینی و کاهش باربری خاک زیر سازه، استقامت بنای مسجد جامع گوهرشاد به شدت کاهش یافته و نیازمند اس

متن کامل

نتایج جستجو....

سنت شکست ناپذیری برابر کره جنوبی حفظ شد

در چهارمین بازی مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه شب گذشته تیم ملی کشورمان که از سال 1974 تا کنون در کشور به کره جنوبی نباخته به مصاف این تیم رفت و در پایان با گل دقیقه 25 سردار آزمون به برتری رسید تا سنت شکست ناپذیری برابر این تیم همچنان حفظ شود.با این اوصاف و در پایان روز چهارم تیم ملی کشورمان با 3برد و 1تساوی با 10امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول گروهA حفظ کرد. ازبکستان با 9امتیاز دوم است و کره جنوبی با 7امتیاز در رده سوم قرار دارد. تیم ملی کشو

متن کامل

نتایج جستجو....

فروش «یتیم‌خانه ایران» از مرز یک میلیارد گذشت

فروش «یتیم‌خانه ایران» از مرز یک میلیارد گذشت
 
اخبار سینمای ایران -ایهنا
 
سینماپرس: فروش فیلم سینمایی «یتیم‌خانه ایران» با توجه به محدودیت سالن‌ها از مرز ۱ میلیارد تومان عبور کرد. به گزارش سینماپرس فروش فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» تازه ترین ساخته ابوالقاسم طالبی با وجود سالن های نمایش کمی که در اختیار دارد، از مرز یک میلیارد تومان گذشت. اکران این فیلم سینمایی از ۵ آبان ۹۵ در ۱۵ سینما آغاز شد و هم اکنون با ۲۹ سالن سینما ادامه دارد. با

متن کامل

نتایج جستجو....

مدرسه غیاثیه خرگرد.دوره تیموری.خراسان. ثبت ملی 15 دی ماه سال 1310 شماره ثبت 126

مدرسه غیاثیه یکی از آثار تاریخی استان خراسان رضوی است که در حاشیه جنوبی روستای خَرگِرد در فاصله 5 کیلومتری شهر خواف و در نزدیکی مرز افغانستان قرار دارد.
این مدرسه چهارگوش، 4 ایوان دارد که دهانه هر ایوان آن 4.5 متر و ارتفاع آن‌ها 11 متر می‌باشد. در گوشه‌های صحن مرکزی، اطاق‌های گنبددار وسیعی است که جهت تدریس مدرسان ساخته شده است. پیرامون صحن 32 حجره‌ غرفه‌دار در دو طبقه ایجاد شده است.ورودی سردرِ آن به محوطه گنبددار باز می‌شود و در طرفین آن 2 ات

متن کامل

نتایج جستجو....

استعدادیاب های لیورپول درباره آزمون نظر می‌دهند

سایت دیلی استار انگلستان در گزارشی به بررسی پرونده حضور آزمون در فوتبال انگلستان پرداخته است.
سایت معتبر دیلی استار در گزارشی به بررسی روند انتقال سردار آزمون به لیورپول پرداخته است. این سایت در ابتدای گزارش خود آورده است: و مهاجم 21 ساله ای که می تواند با امضای قرار داد با لیورپول و حضور در این تیم تاریخ سازی کند. پیش از این هیچ بازیکن ایرانی در آنفیلد حضور نداشته و آزمون می تواند اولین بازیکن ایرانی در تاریخ آنفیلد باشد. دیلی استار در ادامه

متن کامل

نتایج جستجو....

دانلود با لینک مستقیم فیلم سینمائی خبر خاصی نیست

  دانلود فیلم ایرانی خبر خاصی نیستمشخصات فیلم : ژانر : خانوادگیکارگردان:مصطفی شایستهتهیه کننده:مرتضی شایستهزمان : 100 دقیقهسال 1393لیست بازیگران فیلم خبر خاصی نیست : افسانه بایگان , رویا تيموريان , بیتا سحرخیز , بیتا احمدی , امیرحسین آرمان , با حضور رضا کیانیانخلاصه داستان فیلم خبر خاصی نیست :قصه دو خواهر است که همراه با دختران تحصیل کرده و در شرف ازدواج خود زندگی آرامی را می‌گذرانند اما برگزاری یک مهمانی خانوادگی و حضور مردی جوان و غر

متن کامل

نتایج جستجو....

امیر تیمور گورکانی

امیر تیمور گورکانی یا تیمور لنگ (۸۰۷ -۷۷۱ ق / ۱۴۰۵- ۱۳۶۹ م./۷۴۸ - ۷۸۳هـ.ش) نخستین پادشاهگورکانی و موسس این سلسله که از ۷۷۱ تا ۸۰۷ هـ. ق.(۷۴۸ - ۷۸۳هـ.ش) در 
شتر ممالک آسیا با کمال قدرت و عظمت پادشاهی کرد.[۱] تیمور در زبان ازبکی به معنای «آهن» است و از او با القاب «امیر تیمور»، «تیمور لنگ»، «تیمور گورکان» و «صاحبقران» یاد شده‌است و اروپائیان به او «تامرلان» (Tamerlane) می‌گویند.
به گفته ابن عربشاه تاریخ‌نگار آن‌زمان، تیمور در زمان جنگ زخم برداشت و

متن کامل

نتایج جستجو....

تاریخچه پایتخت در ایران

تاریخچه پایتخت در ایران
 
مقوله پایتخت یا مرکزیت سیاسی در ایران، همانند محدوده های سیاسی آن، در طول تاریخ فراز و نشیبهای زیادی داشته است و به تبعیت از تغییر حکومت، پایتخت آن نیز، جز در موارد معدود، از شهری به شهر دیگر جا به جا شده است.
نگاهی به گذشته تاریخی این تغییر و تحول حاکی از انگیزه های مختلفی است که به تناسب زمان، مکان و ساختار اجتماعی حکومت، با محفوظ داشتن استراتژی سیاسی و مسایل ژئوپولیتیکی زمان، موجب جا به جایی مرکز سیاسی کشور شده ا

متن کامل

نتایج جستجو....

درباره خواندمیر و حبیب السیر

خواندمیر
غیاث الدین بن خواجه همام الدین محمد بن خواجه جلال الدین محمد بن خواجه برهان الدین محمد حسینی شیرازی هروی معروف به «خواندمیر»؛ از رجال اواخر عهد تیموری و اوایل دوران صفوی و از نویسندگان و مؤلفان مشهور آن اوان است. وی نسب نامۀ خود را به نحوی که ذکر شده در ذیل احوال سلطان محمود میرزا فرزند سلطان ابوسعید گورکان آورده است. پدرش خواجه همام الدین محمد از مشاوران و صدور سلطان محمود میرزا (م. 900 هـ . ق) پسر سلطان ابوسعید گورکان بود که بعد از کش

متن کامل

نتایج جستجو....

اسامی و فهرست سلسله ها و پادشاهان ایران قبل از اسلام

" نكته ها و نوشته ها "
 


 

اسامی و فهرست سلسله ها و پادشاهان ایران قبل از اسلام
 حکومت بر مبنای ایجاد داد و عدالت بعد از دوران پارینه سنگی (دوران ساخت ابزارهای سنگی) در ایران آغاز گردید که از آن بعنوان سلسله "پیشدادی" یاد می شود.
  اولین پادشاه و بنیان گذار سلسله پیش دادی "کیومرث" بود و برخیها معتقدند  نام "گیومرتا" در اوستا مربوط به ایشان می باشد و زرتشتیان او را نخستین انسان میدانند در زمان او انسانها در غارها زندگی کرده و بدن خود را با پوست حی

متن کامل

نتایج جستجو....
صفحات ادامه نتايج:  1 
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است