به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


طرح جدید پلیس ژاپن برای کاهش سوانح رانندگی

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بر اساس طرح جدید پلیس ژاپن رانندگان مسن بالای ۷۵ سال در صورتی که از رانندگی کردن انصراف دهند تخفیف مواد غذایی دریافت می کنند.
در این طرح که در یکی از استان های مرکزی ژاپن اجرا شده رانندگان مسن پس از تحویل گواهینامه های خود مشمول این تخفیف غذایی می شوند. پلیس ژاپن به دلیل افزایش نگران کننده سوانح رانندگی میان رانندگان سالمند این طرح را در نظر گرفته است.
این طرح به دنبال آن مطرح شد که «شینزو آبه» ن

متن کامل

نتایج جستجو....

بانک قرض الحسنه رسالت حامی رانندگان حرفه ای شد

به گزارش شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران ( ایبِنا ) به نقل از گروه گردشگری و حمل ونقل بانکداری اجتماعی بانک قرض الحسنه رسالت، در این همایش که با هدف اشاعه فرهنگ ایمنی و ارج نهادن به منزلت رانندگان حرفه ای و با حضور مدیران، پیشکسوتان و دست اندرکاران حمل و نقل برگزار شد، بانک قرض الحسنه رسالت در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود حامی رانندگان حرفه ای شد.
این جشنواره با ارزیابی 122 شاخص انتخاب راننده برتر از نظر نکات ایمنی با محوریت شورای سیاست گذ

متن کامل

نتایج جستجو....

بددهنی ها و فحاشی ها بلای جان رانندگان تاکسی زن/ وقتی چرخ زندگی با فرمان می چرخد!

در روزهایی که با وجود همه به روز شدن ها و ادعای روشنفکری ها، هنوز دست فرمان رانندگان زن تخریب می شود و بسیاری از مردان در جامعه ای که حالا سعی دارد مردسالار نباشد، هنوز هم احتیاط و رعایت قوانین توسط بانوان راننده را به سخره می گیرند، انتخاب این شغل برای بانوان چندان راحت نیست...

متن کامل

نتایج جستجو....

کیومرث راستی خبر داد:صدور کارت سلامت رانندگان داراب وزرین دشت در داراب

تحقق یکی از آرزوهای دیرینه رانندگان داراب وزرین دشت
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی داراب،باتوجه به پیگیری های بعمل آمده توسط نماینده محترم مردم شهرستانهای داراب وزرین دشت در مجلس شورای اسلامی منبعد صدور و تمدید کارت سلامت رانندگان دو شهرستان در داراب انجام خواهد شد.کیومرث راستی ضمن تایید این خبر اعلام کرد، تاکنون بالغ بر هشت هزار نفر از رانندگان دو شهرستان سالانه جهت صدور و تمدید کارت سلامت خود مجبور به عزیمت به شهرس

متن کامل

نتایج جستجو....

تاکید دبیرکل سندیکای بیمه گران بر نقش رسانه ها در بهبود فرهنگ رانندگی

جشنواره هم‌ پیمانی ایمنی رانندگان حرفه‌ای با هدف تجلیل از رانندگان حرفه‌ای حمل و نقل عمومی جاده‌ای و درون‌شهری و با حمایت سندیکای بیمه گران ایران پاییز امسال برگزار می‌شود.
 
 
به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران ، علی اکبر اولیا در جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره هم پیمانی ایمنی رانندگان حرفه ای، تاکید کرد که   .   .   .
 

متن کامل

نتایج جستجو....

پرداخت جرایم رانندگی از طریق سایت راهور ۱۲۰

دفترپیشخوان خدمات دولت نورابادی:پرداخت جرایم رانندگی از طریق سایت راهور ۱۲۰..................................................رانندگان می توانند از طریق سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ و با ارسال «وین» - VIN یا شناسه - خودرو یا از طریق مراجعه به سایت www.rahvar۱۲۰.ir مبلغ جرائم خود را دریافت و پرداخت کنند.
رانندگان می توانند از طریق سامانه پیامكی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ با افزودن «ستاره» (*) در پایان VIN ارسالی، شناسه قبض و پرداخت را نیز دریافت كنند.
رانندگان همچنین می توانند با مراجعه به سا

متن کامل

نتایج جستجو....

نمرات منفي رانندگان در نرخ حق بيمه شخص ثالث لحاظ مي شود

به گزارش روابط عمومی بیمه مركزی، همتی آغاز دور جدید همكاری با راهنمایی و رانندگی برای شناسایی رانندگان پر خطر را از ویژگی های قانون جدید بیمه شخص ثالث دانست وگفت: از طریق سامانه راهنمایی و رانندگی نمرات منفی رانندگان و سوابق تصادفات آنها در گواهینامه درج و در نرخ حق بیمه اثر مستقیم خواهد داشت.
وی افزود: در قانون جدید بیمه شخص ثالث ریسك راننده به خوبی لحاظ شده و امیدواریم در برنامه ششم بتوانیم نرخ بیمه شخص ثالث را صرفا بر مبنای ریسك راننده ت

متن کامل

نتایج جستجو....

چگونه خودرو را موقع سُرخوردن کنترل کنیم؟

چگونه خودرو را موقع سُرخوردن کنترل کنیم؟
بر اساس اعلام معاونت آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، با توجه به آغاز فصل زمستان ضروری است که رانندگان در هوای زمستانی از تجهیز خودروی خود به زنجیر چرخ و لاستیک یخ‌شکن اطمینان پیدا کنند.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه زکات، بر اساس اعلام معاونت آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، با توجه به آغاز فصل زمستان ضروری است که رانندگان در هوای زمستانی از تجهیز خودروی خود به زنجیر چرخ

متن کامل

نتایج جستجو....

توصیه برای جاده لغزنده و برفی

بر اساس اعلام معاونت آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، با توجه به آغاز فصل
زمستان ضروری است که رانندگان در هوای زمستانی از تجهیز خودروی خود به زنجیر چرخ و لاستیک
یخ‌شکن اطمینان پیدا کنند.
همچنین رانندگان باید در چنین هوایی سرعت خود را کاهش دهند و در مسیر مقابل، فضای بیشتری برای
توقف در نظر بگیرند و چراغ‌ها و شیشه جلو را تمیز نگه دارند.علاوه بر آن توصیه می‌شود، در هوای
زمستانی رانندگان خودروها آرام ترمز بگیرند تا خودرو لیز ن

متن کامل

نتایج جستجو....

عباسي: 20ميليارد تومان تسهيلات براي خرید و نوسازی ناوگان درون شهری و برون شهري

 ماهنامه تكاب- 26  آذر ماه روز ملی حمل و نقل  نام گذاری شده است و به همین مناسبت مراسمی در شهرستان تكاب با حضور  رانندگان - معاون فرماندار  -رئیس کمیسیون فرهنگی واجتماعی شورای اسلامی شهر،شهردار، وسایر مسئولین   برگزار گردید در این مراسم، فرامرز برخورداری مدیر پایانه مسافربری به شرح مختصری از عملکرد حمل و نقل درون شهری و برون شهری اشاره کرد و افزود: ناوگان فعال برون شهری شامل ۲۸ دستگاه اتوبوس ۱۸ دستگاه مینی بوس و ۲۶ دستگاه سواری فعالیت می ک

متن کامل

نتایج جستجو....

قلوه سنگ !!

آقا از خیابون خواستی رد شی یه قلوه سنگ بگیر دستت !!
چرا ؟ چون راننده پشت کوهی از آهن نشسته ظاهرا جون مردم هم زیاد براش اهمیت نداره ... خب بیمه هست !!
به نظر من برای رد شدن از خیابون حتی از محل خط کشی برای رعایت مساوات نسبی با خودروها میبایست یک قلوه سنگ به اندازه 400 گرم با خود حمل کنید . تا در صورت نیاز و عدم توجه رانندگان به عابر پیاده از آن استفاده شود !!
گاهی نوشته ای میخوانید که با نگاه اول مشمئز کننده , خنده دار , خشونت بار یا حتی احمقانه به نظر بی

متن کامل

نتایج جستجو....

پرداخت اینترنتی قبض جریمه

قبوض جریمه خود را با کمک اینترنت و سایت راهور به صورت آنلاین پرداخت کنید.
برای استعلام میزان خلافی و جریمه خودروی خود به وبسایت راهور مراجعه نمایید. بر اساس بررسی های یک شرکت بیمه در ایالات متحده، رانندگان امروز نسبت به سال 2009 کمتر با تلفن همراه خود در حین رانندگی صحبت می کنند، اما تعداد افرادی که به ارسال پیام مشغول بوده اند حدود 5 درصد افزایش یافته است.
شما می توانید جریمه رانندگی را به صورت اینترنتی پرداخت کنید. نتایج این تحقیق نشان می دهد

متن کامل

نتایج جستجو....

کارت الکترونیکی جایگزین پول نقد برای پرداخت کرایه تاکسی در بروجرد می شود

رئیس سازمان تاکسیرانی بروجرد گفت: از بهمن ماه سال جاری طرح جایگزینی کارت های الکترونیکی به جای پول نقد برای کرایه تاکسی واتوبوس در بروجرد می شود.
 
حسن غیاثوند روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: طرح راه اندازی کارت های الکترونیکی تا کنون در برخی از نقاط کشور و شهرستان ساوه با موفقیت اجرا شده و بروجرد نیز در غرب کشور به عنوان شهرستان پیشرو اجرا می شود.وی اظهار کرد: با انجام این طرح افزایش نرخ کرایه تاکسی به صورت عادلانه و قانونی اج

متن کامل

نتایج جستجو....

6 تا 12 ماه حبس مجازات دستکاری پلاک خودرو

    

    جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از توقیف خودروهایی که اقدام به دستکاری پلاک برای ورود به محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد می‌کنند، خبر داد.  
سرهنگ عابدی جانشین رئیس پلیس راهور تهران؛ اظهار داشت: با توجه به وضعیت آلودگی هوا و نظر به مصوبه کمیته طرح ترافیک تا اطلاع ثانوی طرح ترافیک به محدوده زوج و فرد و تا ساعت 19:00 کشیده شده است.  
وی افزود: به همین منظور در کنار ورودی های به محدوده زوج و فرد همکاران ما مستقر و درصورت مشاهده هر گونه پل

متن کامل

نتایج جستجو....

دست اندازها

مدتی است که دیده می شود در بعضی از خیابان ها و معابر، موانعی دست ساخت با آسفالت یا سیمان مثل قارچ سبز می شود و رانندگان و موتورسواران را عصبی کرده است.
ایجاد دست اندازها و موانع مصنوعی بر اساس نیاز و تصمیم شهرداری ها یا ادارات راه و راهور در شهرها و روستاها ایجاد می شود اما اینکه هر فردی روبروی حیاط خود اقدام به ساخت چنین موانعی کند خطراتی برای خودروها و وسایل نقلیه دارد.
شهروندان باید توجه کنند خیابان ها، معابر و کوچه ها محل عبور ماشین ها و و

متن کامل

نتایج جستجو....

بارش کم سابقه برف در شهر پورتلند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بارش برف آنقدر سنگین بود که خودروها با کمترین سرعت ممکن در خیابان ها و بزرگراه های این شهرحرکت می کنند.
براساس گزارش ها، بسیاری از شهروندان برای آنکه به موقع به محل کار خود برسند خیلی زود از منازل خود بیرون آمدند اما متاسفانه در ترافیک ایجاد شده به واسطه تصادفات و لیزی سطح جاده در جاده ها و بزرگراه ها گیر افتادند.
ترافیک به گفته پلیس آنقدر شدید است که بسیاری از رانندگان خودروهای خود را رها کرده و پیاد

متن کامل

نتایج جستجو....

دستور العمل دستمزد مبنای کسر حق بیمه سال 1395

قابل توجه کارفرمایان محترم
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی ، در اجرای مصوبه شماره ٤٩٧٥ مورخ ٦٧/٤/٢٦ شورای عالی تامین اجتماعی و پیرو دستور اداری دستمزد مبنای کسر حق بیمه سال ١٣٩٥ و به استناد مصوبه جلسه مورخ ٩٤/١٢/١٨ شورای عالی کار موضوع بخشنامه شماره ٢٤٩٢٠٠ مورخ ٩٤/١٢/٢٢ وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در خصوص افزایش حداقل دستمزد سنواتی در سال ١٣٩٥ و نیز در اجرای ماده ٣٥ قانون تامین اجتماعی و با عنایت به تعیین دستمزد مقطوع بیش از ٢٧

متن کامل

نتایج جستجو....

برخورد درست با رفتارهای خشن

رفتارهای خشن و برخوردهای خشونت امیز با همسر و همکاران این روزها یکی از پایه های ثابت مشکلات رفتاری و اجتماعی است که بایستی با راه و روشی درست با آن رفتار و مقابله کرد. حتما شما هم بارها شاهد دعوای رانندگان بر سر مسافر در خیابان ها بوده اید و یا شنیده اید که زنان و یا دختران به دلیل رفتار خشونت امیز مردان راهی بیمارستان شده اند.

متن کامل

نتایج جستجو....

خشونت در هنگام رانندگی

خـشونـت و پـرخـاشگری برخی رانندگان حین رانندگی به یكی از معضلات و عوامل استرس زای زندگی روزمره تبدیل گشته است. چنانچه با این معضل برخورد معقول و منطقی نگردد میتواند به نزاعهای خیابانی، تصادفات و حتی مرگ نیز منجر گردد. برخی عوامل هستند كه بروز این پدیده را افزایش میدهد: ۱) عوامل محیطی: ترافیك سنگین، آب و هوا (گرما، سرما و رطوبت زیاد)، آلودگی صوتی، آلودگی هوا، تنگی وقت و عجله داشتن. ۲) عوامل روانی: تحت تاثیر خشم، ترس، اضطراب، ناكامی ها، خواب

متن کامل

نتایج جستجو....

ایران در جایگاه چهارم تصادف رانندگی جهان

تصادف وسایل نقلیه و موتوری یکی از عمده‌ترین دلایل مرگ و میر در سطح جهانی هستند و بالاترین نرخ این مرگ و میر به کشورهای در حال توسعه تعلق می‌گیرد.به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از اطلس ورد، بیشترین قربانیان تصادفات جاده‌ای در اصطلاح "کاربران جاده‌های آسیب‌پذیر" نامیده می‌شوند و شامل عابران پیاده، رانندگان، سرنشینان و کاربران وسائل دو‌چرخ هستند.زمانی که با آمار و تعداد رسمی اعلام شده از سوی مقامات حمل‌و‌نقل رو‌به‌رو می‌شوید، وضعیت م

متن کامل

نتایج جستجو....

پیام تشکر وتبریک

 
باتشکر از زحمات خالصانه جناب آقای کربلایی حسین ولی
انتصاب بجا و شایسته برادران نورالله محمودی و جعفر حمیدی وسهراب زیاری رابه سمت هییت مدیره انجمن صنفی رانندگان تبریک عرض می نمایبم وآرزوی موفقیت برای آن عزیزان را خواستاریم.
 
روابط عمومی شورای اسلامی ودهیاری افتر
 

متن کامل

نتایج جستجو....

اعتراضات بعدی...

به نظر من باز دوباره توی این کشور یک سری اعتراضاتی توسط مردم صورت می گیره که بسیار گسترده تر از اعتراضات سال 88 هست. اما این بار نه توسط قشر روشنفکر و دانشگاهی و سیاسی، بلکه توسط فرودستان و طبقه ی ضعیف جامعه که به دلیل مسائل اقتصادی هست و این دغدغه های اقتصادی به اعتراضات سیاسی گره می خوره.
همین دو سه روز اخیر، شاهد اعتراضات کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی بودیم و بعد هم رانندگان اتوبوسهای بی آر تی در اعتراض به دستگیری همکاراشون، دست به اعتصاب ز

متن کامل

نتایج جستجو....

با رفتارهای خشن و خشونت ها چه کنیم؟

رفتارهای خشن و برخوردهای خشونت امیز با همسر و همکاران این روزها یکی از پایه های ثابت مشکلات رفتاری و اجتماعی است که بایستی با راه و روشی درست با آن رفتار و مقابله کرد. حتما شما هم بارها شاهد دعوای رانندگان بر سر مسافر در خیابان ها بوده اید و یا شنیده اید که زنان و یا دختران به دلیل رفتار خشونت امیز مردان راهی بیمارستان شده اند.
از نزاع های آشکار تا کارمند ساده ای که از ترس آبروی فردی و خانوادگی و رفتار خشک و خشن مدیران، گزارشی از رفتار ناشایست

متن کامل

نتایج جستجو....

پیشکش خودروهای تک سرنشین و رانندگان آنها

 
   یک شنبـه صبح بعـد از یک شب بـارانـی که مـا را تا
حدودی از آلودگی هوا برای چند ساعتی هم که شده
نجات داده بود، بعد از ده دقیقه پیـاده روی در زیر بـاران
وقتی می خواستم به آن طـرف خیابـان بـروم تا خود را
بـه  ایستـگاه متـرو برسانـم، خودروی تـک سرنشینـی
بـوق زد و بـدون اینـکـه از سـرعتـش کم کند، راه گرفت
و رفـت. گویی که راننده به زبان بی زبانی گفت:
   -«تـو که ایستـاده ای،پیـاده ای و زیر بـاران هستـی،
صبـر کن تا من که زیـر سقـف هستـم و در ک

متن کامل

نتایج جستجو....

مزاياي قانون جديد بيمه شخص ثالث

** تخفیفات رانندگان به قوت خود باقی است مدیر كل دفتر برنامه ریزی و توسعه بیمه مركزی درباره اینكه گفته می شود تخفیفات بیمه گذاران در قانون جدید نادیده گرفته شده است، اظهار داشت: تخفیف مربوط به بیمه گذارانی كه خسارت نداشته اند، همچنان به قوت خود باقی است و در قانون جدید لغو نشده است.نمن الحسینی تاكید كرد: با این حال تخفیف های غیرفنی شركت های بیمه كه به بیمه گذاران بزرگ می دادند، محدود شده است و بیمه گران حداكثر می توانند ۲.۵ درصد از حق بیمه ابلا

متن کامل

نتایج جستجو....

با رفتارهای خشن و خشونت ها چه کنیم؟

برخورد درست با رفتارهای خشن
رفتارهای خشن و برخوردهای خشونت امیز با همسر و همکاران این روزها یکی از پایه های ثابت مشکلات رفتاری و اجتماعی است که بایستی با راه و روشی درست با آن رفتار و مقابله کرد. حتما شما هم بارها شاهد دعوای رانندگان بر سر مسافر در خیابان ها بوده اید و یا شنیده اید که زنان و یا دختران به دلیل رفتار خشونت امیز مردان راهی بیمارستان شده اند.
از نزاع های آشکار تا کارمند ساده ای که از ترس آبروی فردی و خانوادگی و رفتار خشک و خشن مدیر

متن کامل

نتایج جستجو....

چرا افراد آرام در هنگام رانندگی عصبی و پرخاشگر می شوند؟

شاید افراد آرامی را مشاهده کرده باشید هنگامی که رانندگی می کنند، عصبی و پرخاشگر شوند. علت این امر چیست؟ محققان دانشگاه کویینزلند با بررسی طولانی مدت فاکتورهای موثر در ایجاد خشونت، علت اصلی بروز رفتارهای خشونت‌آمیز توسط افراد آرام و معمولی در رانندگی را کشف کردند. دکتر استن استیندل، متخصص روانشناسی اجتماعی از دانشگاه کویینزلند استرالیا با در نظر گرفتن فاکتورهای شخصی مثل سن، جنسیت و روحیات اجتماعی نظریه‌ی جالبی در مورد علت پرخاشگری افر

متن کامل

نتایج جستجو....

افغانستان؛ جایگزینی برای تک‌جاده ترانزیتی ترکمنستان

امیر هاشمی مقدم: شبکه سیاست‌گذاری شمس
چند روز پیش، دولت ترکمنستان در اقدامی شگفت‌انگیز، ورود مسافران ایرانی از مرز باجگیران را ممنوع ساخت و برای کامیون‌های ایرانی که قصد ورود به خاک این کشور داشتند نیز، عوارض ورودی را به‌طور یک‌جانبه از پانصد دلار به هزار و هشتصد دلار (یعنی تقریباً چهار برابر) رساند. این رفتار دولت ترکمنستان را اگر در کنار دیگر رفتارهایش در برابر ایرانیان قرار بدهیم (زندانی کردن تعداد زیادی از رانندگان ترانزیت ایرانی

متن کامل

نتایج جستجو....

با رفتارهای خشن و خشونت ها چه کنیم؟

برخورد درست با رفتارهای خشن
رفتارهای خشن و برخوردهای خشونت امیز با همسر و همکاران این روزها یکی از پایه های ثابت مشکلات رفتاری و اجتماعی است که بایستی با راه و روشی درست با آن رفتار و مقابله کرد. حتما شما هم بارها شاهد دعوای رانندگان بر سر مسافر در خیابان ها بوده اید و یا شنیده اید که زنان و یا دختران به دلیل رفتار خشونت امیز مردان راهی بیمارستان شده اند....
منبع: ایسنا

متن کامل

نتایج جستجو....

یک کشته و 2 زخمی در تصادف رانندگی جاده تکاب - تخت سلیمان

ماهنامه تكاب-تصادف شدید رانندگی در جاده تکاب - تخت سلیمان یک کشته و 2 زخمی برجای گذاشت.
 
فرمانده پلیس راه شاهین دژ - تکاب روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت: این حادثه رانندگی در 15 کیلومتری جاده تکاب - تخت سلیمان در حوالی روستای امین آباد با برخورد شدید یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس و وانت نیسان اتفاق افتاد.سروان بابک رضا نژاد اظهار کرد: در این تصادف، راننده خودروی پژو به علت شدت برخورد در دم جان باخت و راننده و سرنشین خودروی وانت نیسا

متن کامل

نتایج جستجو....

طرح زمستانه امداد و نجات در سرخس آغاز شد

خبرگزاری ساریكا-       رئیس جمعیت هلال‌احمر سرخس از آغاز طرح امدادرسانی زمستانه به خودروها و مسافران در جاده‌های شهری و برون‌شهری این شهرستان خبر داد.  محمد رضایی گفت: طرح امدادرسانی زمستانی در جاده‌ها هرساله با توجه به یخبندان جاده‌ها، برف، کولاک و هوای مه‌آلود اجرایی می‌شود. رئیس جمعیت هلال‌احمر سرخس افزود: این طرح از روز گذشته ۱۷ آذرماه در سطح جاده‌های شهری و بین‌شهری سرخس آغاز شده و تا  فروردین‌ماه ۹۶  ادامه دارد. وی خاطرنشان کر

متن کامل

نتایج جستجو....

تجهیز 1000 کیلومتر از راه های سیستان و بلوچستان به دوربین های کنترل سرعت

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: 1000 کیلومتر از راه های ارتباطی این استان به دوربین های کنترل سرعت مجهز شدند که به زودی از طریق ویدئوکنفرانس با حضور رئیس جمهوری در تهران به بهره برداری می رسد.
علی خانقایی روز یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با گرامیداشت هفته وحدت اظهار داشت: 18 دوربین کنترل سرعت در سالهای 93 و 94 در راههای ارتباطی سیستان و بلوچستان نصب شده بود که این تعداد امسال به 101 دوربین افزایش یافته است. وی با اشا

متن کامل

نتایج جستجو....

برخورد با رفتار های خشن وخشونت

 
 


برخورد درست با رفتارهای خشن
رفتارهای خشن و برخوردهای خشونت امیز با همسر و همکاران این روزها یکی از پایه های ثابت مشکلات رفتاری و اجتماعی  است که بایستی با راه و روشی درست با آن رفتار و مقابله کرد. حتما شما هم بارها شاهد دعوای رانندگان بر سر مسافر در خیابان ها بوده اید و یا شنیده اید که زنان و یا دختران به دلیل رفتار خشونت امیز مردان راهی بیمارستان شده اند.
از نزاع های آشکار تا کارمند ساده ای که از ترس آبروی فردی و خانوادگی و رفتار خشک و خ

متن کامل

نتایج جستجو....

سپهتن به بهره‌برداری رسید/خداحافظی با قاچاق کالا توسط خودروهای عمومی

با حضور وزیر راه و شهرسازی و فرماندهی نیروی انتظامی سامانه پایش و نظارت هوشمند تردد ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای (سپهتن) به بهره‌برداری رسید. حذف قاچاق کالا توسط خودروهای حمل‌ونقل جاده‌ای عمومی یکی از مزیت‌های این سامانه اعلام شده است.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،‌ شهرام آدم‌نژاد در مراسم افتتاح سامانه سپهتن، اظهار کرد:‌ سامانه مذکور حدود 18 ماه پیش در دستور ار سازمان راهداری و پلیس راه قرار گرفتکه در ادامه پیمایش سوخت به این

متن کامل

نتایج جستجو....

با رفتارهای خشن و خشونت ها چه کنیم؟

برخورد درست با رفتارهای خشن
رفتارهای خشن و برخوردهای خشونت امیز با همسر و همکاران این روزها یکی از پایه های ثابت مشکلات رفتاری و اجتماعی است که بایستی با راه و روشی درست با آن رفتار و مقابله کرد. حتما شما هم بارها شاهد دعوای رانندگان بر سر مسافر در خیابان ها بوده اید و یا شنیده اید که زنان و یا دختران به دلیل رفتار خشونت امیز مردان راهی بیمارستان شده اند....
 
برای مشاهده ادامه، لطفا بر روی ادامه مطلب کلیک نمایید.
 
منبع: ایسنا

متن کامل

نتایج جستجو....

صبح آفتابی سرد برای اردبیلی ها/مدارس برای دومین روز تعطیل شد

به گزارش سبلان نیوز ، بر اساس گزارش هواشناسی استان اردبیل صبح امروز خلخال با 19 درجه زیر صفر سردترین منطقه استان بوده و بالاترین دما نیز متعلق به گرمی مغان با یک درجه زیر صفر می باشد. شهرستان های نمین (فرودگاه ) و کوثر (فیروزآباد) با 15 درجه ، سرعین با 11 درجه ، اردبیل ، نیر و مشگین شهر با 5 درجه ، پارس آباد با 4 درجه و بیله سوار مغان نیز با 2 درجه زیر صفر صبح سردی دارند.بر این اساس ، آسمان تمام مناطق استان اردبیل صاف و آفتابی بوده اما سردی هوا همچنان

متن کامل

نتایج جستجو....

صبح آفتابی سرد برای اردبیلی ها/مدارس برای دومین روز تعطیل شد

به گزارش سبلان نیوز ، بر اساس گزارش هواشناسی استان اردبیل صبح امروز خلخال با 19 درجه زیر صفر سردترین منطقه استان بوده و بالاترین دما نیز متعلق به گرمی مغان با یک درجه زیر صفر می باشد. شهرستان های نمین (فرودگاه ) و کوثر (فیروزآباد) با 15 درجه ، سرعین با 11 درجه ، اردبیل ، نیر و مشگین شهر با 5 درجه ، پارس آباد با 4 درجه و بیله سوار مغان نیز با 2 درجه زیر صفر صبح سردی دارند.بر این اساس ، آسمان تمام مناطق استان اردبیل صاف و آفتابی بوده اما سردی هوا همچنان

متن کامل

نتایج جستجو....

صبح آفتابی سرد برای اردبیلی ها/مدارس برای دومین روز تعطیل شد

به گزارش سبلان نیوز ، بر اساس گزارش هواشناسی استان اردبیل صبح امروز خلخال با 19 درجه زیر صفر سردترین منطقه استان بوده و بالاترین دما نیز متعلق به گرمی مغان با یک درجه زیر صفر می باشد. شهرستان های نمین (فرودگاه ) و کوثر (فیروزآباد) با 15 درجه ، سرعین با 11 درجه ، اردبیل ، نیر و مشگین شهر با 5 درجه ، پارس آباد با 4 درجه و بیله سوار مغان نیز با 2 درجه زیر صفر صبح سردی دارند.بر این اساس ، آسمان تمام مناطق استان اردبیل صاف و آفتابی بوده اما سردی هوا همچنان

متن کامل

نتایج جستجو....

صبح آفتابی سرد برای اردبیلی ها/مدارس برای دومین روز تعطیل شد

به گزارش سبلان نیوز ، بر اساس گزارش هواشناسی استان اردبیل صبح امروز خلخال با 19 درجه زیر صفر سردترین منطقه استان بوده و بالاترین دما نیز متعلق به گرمی مغان با یک درجه زیر صفر می باشد. شهرستان های نمین (فرودگاه ) و کوثر (فیروزآباد) با 15 درجه ، سرعین با 11 درجه ، اردبیل ، نیر و مشگین شهر با 5 درجه ، پارس آباد با 4 درجه و بیله سوار مغان نیز با 2 درجه زیر صفر صبح سردی دارند.بر این اساس ، آسمان تمام مناطق استان اردبیل صاف و آفتابی بوده اما سردی هوا همچنان

متن کامل

نتایج جستجو....

اختصاص 50 دستگاه خودرو آریو به متقاضیان مسیر اشترینان_بروجرد

از بهمن ماه؛
پرداخت کرایه تاکسی در بروجرد الکترونیکی می شود

رئیس سازمان تاکسیرانی بروجرد گفت: پرداخت کرایه تاکسی در بروجرد از بهمن ماه الکترونیکی می شود و کرایه تاکسی به وسیله کارت و دستگاه نصب شده روی تاکسی صورت می گیرد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ و به نقل از  بازتاب بروجرد  "حسن غیاثوند" رئیس سازمان تاکسیرانی بروجرد گفت: سیستم پرداخت الکترونیکی بر روی همه تاکسی های بروجرد نصب می شود و هر یک از شهروندان به وسیله کارت می توانند ک

متن کامل

نتایج جستجو....

اصفهان تعطیلی مدارس ابتدایی برخی از مناطق استان اصفهان

ذخیره
 
اصفهان؛
تعطیلی مدارس ابتدایی برخی از مناطق استان اصفهان
دراولین روز از فصل زمستان دانش آموزان برخی از مناطق استان اصفهان خانه نشین شدند.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،در پی بارش برف ویخ زدگی معابر امروز مدارس مقطع ابتدایی خوانسار، قمصر، نیاسر و برزک شهرستان کاشان تعطیل شد. فرمانداری خوانسار گفت:  به سبب برف و یخ زدگی معابر، مدارس ابتدایی خوانسار امروز تعطیل است و دانش آموزان بقیه مقاطع با یک ساعت تاخیر

متن کامل

نتایج جستجو....

اربعین 95 / ورود بیش از 50 درصد زائران به کشور/جاده‌های مسیر تردد زائران تحت کنترل است

فرمانده ناجا با بیان اینکه پلیس از آمادگی کامل برای بازگشت زائران برخورداراست، از رانندگان خواست بعد از بازگشت در مهران به اندازه کافی استراحت کنند تا بتوانند سالم و بدون کوچکترین مشکلی به استان محل سکونت خود بازگردند.
 به گزارش وبلاگ خبری - تحلیلی شیعه نیوز ,سردار حسین اشتری در مرز مهران اظهار کرد: تمام مسئولان و امکانات دو استان ایلام و خوزستان برای تسهیل در تردد زائران به‌کار گرفته شده و هیچ‌گونه مشکلی وجود ندارد.
وی بابیان اینکه نیرو

متن کامل

نتایج جستجو....

راه‌های جلوگیری از خشونت و نزاع در جامعه

دکتر نقی مصطفایی درباره عوامل افزایش نزاع در جامعه گفت: مهمترین دلیل افزایش نزاع در جامعه کاهش آستانه تحمل افراد جامعه است. برای این که بتوانیم دلایل افزایش نزاع را در جامعه بررسی کنیم باید عواملی که باعث کاهش آستانه تحمل افراد جامعه می‌شود را شناسایی کرده و در جهت رفع آنها گام برداریم.وی افزود: یکی از عوامل مهم در افزایش خشونت و درگیری های خیابانی به ترافیک مربوط می‌شود. تردد در کلانشهرها و ترافیک های سنگین باعث صرف انرژی از رانندگان شده

متن کامل

نتایج جستجو....

نجات سرنشینان 17 خودروی گرفتار برف در جاده تکاب

مهاباد- ایرنا - 50 سرنشین 17 خودروی سواری که صبح امروز در میان برف گردنه مائین بلاغ در جاده تکاب – شاهین دژ گرفتار شده بودند، با تلاش راهداران، نیروهای هلال احمر و اورژانس نجات یافتند.
 
حبیب اله شیوخی دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان تکاب روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این خودروهای سواری فاقد زنجیر چرخ و امکانات ایمنی بودند و به دلیل بارش برف، تردد آنها در گردنه مائین بلاغ ممکن نبود.وی بیان کرد: حضور به موقع راهداران و

متن کامل

نتایج جستجو....

قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد

در پی برخورد خودرو پیکان وانت حامل کالای قاچاق با یک جوان در محور راه ارتباطی حسنلنگی به بندرعباس خانواده ای را در روستای حسنلنگی داغ دار کرد.
 
به گزارش وبلاگ خبری روستای علی آباد به نقل از میناب جنوب، در پی سرعت گرفتن حمل کالای قاچاق در روستاها این بار خوردو قاچاقچیان شخصی بی گناه به نام حسن راور فرزندعباس چاکر،که شب و روزش درکنار پیاده رو جاده عنوان سفیرسلام به خود گرفته بود و دائم در حال سلام کردن به رانندگان درحال عبوردرمسیر محور جلابی

متن کامل

نتایج جستجو....

قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد

در پی برخورد خودرو پیکان وانت حامل کالای قاچاق با یک جوان در محور راه ارتباطی حسنلنگی به بندرعباس خانواده ای را در روستای حسنلنگی داغ دار کرد.
 
به گزارش وبلاگ خبری روستای علی آباد به نقل از میناب جنوب، در پی سرعت گرفتن حمل کالای قاچاق در روستاها این بار خوردو قاچاقچیان شخصی بی گناه به نام حسن راور فرزندعباس چاکر،که شب و روزش درکنار پیاده رو جاده عنوان سفیرسلام به خود گرفته بود و دائم در حال سلام کردن به رانندگان درحال عبوردرمسیر محور جلابی

متن کامل

نتایج جستجو....

قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد

در پی برخورد خودرو پیکان وانت حامل کالای قاچاق با یک جوان در محور راه ارتباطی حسنلنگی به بندرعباس خانواده ای را در روستای حسنلنگی داغ دار کرد.
 
به گزارش وبلاگ خبری روستای علی آباد به نقل از میناب جنوب، در پی سرعت گرفتن حمل کالای قاچاق در روستاها این بار خوردو قاچاقچیان شخصی بی گناه به نام حسن راور فرزندعباس چاکر،که شب و روزش درکنار پیاده رو جاده عنوان سفیرسلام به خود گرفته بود و دائم در حال سلام کردن به رانندگان درحال عبوردرمسیر محور جلابی

متن کامل

نتایج جستجو....

گفتگوی دکتر وحید قاسمی عهد با روزنامه شهروند راجع به حق آزادی آمد و شد در قانون بیمه اجباری شخص ثالث

نوآوری قانون جدید بیمه اجباری شخص ثالث برای حفظ حقوق شهروندی مورخ 95/4/3
شماره ۹۰۰ | ۱۳۹۵ پنج شنبه ۳۱ تیر
وظایف دوربین‌های ترافیکی بیشتر می شود
 
یكی از حقوق مهم شهروندی  حق آزادی رفت‌وآمد است آیا پلیس راهنمایی‌ورانندگی می‌تواند بدون مشاهده تخلفی خودرویی را متوقف كند؟ مقامات پلیس حق ندارند موانعی که عبور و مرور را مختل کند، برای افراد ایجاد کنند قانونگذار بین راننده فاقد بیمه‌نامه و راننده‌ای كه بیمه‌نامه ندارد، تفاوت قایل شده است بیم

متن کامل

نتایج جستجو....

روش های جلو گیری از خشونت

راه‌های جلوگیری از خشونت و نزاع در جامعه
یک روانشناس معتقد است به جای اقدامات مقطعی برای کاهش خشونت و نزاع در سطح جامعه باید از روش های علمی و تحقیقات دانشگاهی استفاده کرد.
صراط:دکتر نقی مصطفایی درباره عوامل افزایش نزاع در جامعه گفت: مهمترین دلیل افزایش نزاع در جامعه کاهش آستانه تحمل افراد جامعه است. برای این که بتوانیم دلایل افزایش نزاع را در جامعه بررسی کنیم باید عواملی که باعث کاهش آستانه تحمل افراد جامعه می‌شود را شناسایی کرده و در جه

متن کامل

نتایج جستجو....
صفحات ادامه نتايج:  1  2  > 
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است