به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


نمونه سوال icdl

نمونه سوال عملی powerpoint
3 اسلاید به شرح ذیل ایجاد كنید:1 در اسلاید اول نام و نام خانوادگی و میزان تحصیلات خود را درج كنید كه به صورت كلمه به كلمه از بالا وارد اسلاید شود. -4 در اسلاید دوم یك نمودار از - Excel درج كنید و دكمه ای قرار دهيد كه با كلیك بر روی آن فایلی از Excel باز شود.3 در اسلاید سوم دو تصویر قرار دهيد كه همزمان بچرخند. -4 اسلایدها هر 3 ثانیه به صورت اتوماتیك با جلوه ای دلخواه ورق زده شوند.

متن کامل

نتایج جستجو....

نمونه سوال icdl

با سلام و احترام نمونه سوالات ICDL 
در پنجره - My Computer ابتدا ابزار علاقه مندی ها ) Favorites ( را به نوار ابزار اضافه نموده سپس با استفاده از آن،ناحیه Favorites را در سمت چپ پنجره نمایش دهيد.)پنجره را نبندید(2 برچسب دیسك ) - Volume Lable ( درایو C را به Drive تغییر دهيد.3 یك فایل متنی ایجاد كرده و متنی را در آن تایپ كرده و آنرا در درایو - E: به اسم icdl ذخیره و آنرا چاپ كنید .4 تمام فایلهایی را كه اسم آنها 2 حرفی و پسوند آنها 3حرفی است را از درایو - E: كامپیوتر جستجو كرده و آنها را

متن کامل

نتایج جستجو....

پنج گام بسوی یک باور ذهنی مثبت

5 گام به سوى یک باور ذهنى مثبت از خود1 - حذف: هروقت دچار افکار منفى شدید، بلند بگویید حــــــــــــــــــذف2 - جایگزینى: سپس باور مثبتى را به عنوان جایگـــــــــزین آن برگزینید.3 - تأکید: حالا نوبت تقــــــــــویت باور جدید است، مثلاً آن را روى کارتهایى نوشته و در محل دید قرار دهيد.چهارم - تجسّم: تصویرى خلاق از خود، در حالى که سرشــــــــــــار از باور جدید هستید بسازید و تا پنج هفته هر روز این برنامه را اجرا کنید.5 -  و در شما نهادینه گردد ممارس

متن کامل

نتایج جستجو....

شکست نشانه ضعف فرزندتان نیست. (آموزش بسکتبال در باشگاه انقلاب 09121962182 حسینی)

شکست نشانه ضعف فرزندتان نیست
 
مجتبی کاشانی روان‌شناس عمومی در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ اظهار داشت: آموزش توانایی رویارویی با شکست، یکی از مهارت‌هایی است که باید به وسیله والدین به کودک آموخته شود تا او بداند که در مقابل هر بردی، یک باخت هم وجود دارد و شکست، نشانه ضعف نیست بلکه سرآغازی برای پیروزی است.
وی افزود: به فرزندتان اطمینان دهيد که اگر در رقابت یا مسابقه‌ای شرکت می‌کند، مهم برد یا باخت او نیست، بلکه م

متن کامل

نتایج جستجو....

تکنیک مکث سه ثانیه”( استراتژی صبر)

تکنیک مکث سه ثانیه”( استراتژی صبر) مثلا تشنه اید و لیوان آبی هم در دست دارید، قبل از آن که آب را بنوشید، سه ثانیه مكث كنید.یا کسی از شما سؤالی می پرسد، سریعا جواب ندهيد، سه ثانیه مكث کرده، سپس جواب دهيد. خیلی خیلی گرسنه اید، قبل از به دهان گذاشتن هر لقمه غذا، سه ثانیه مكث كنید. یا در ماشین نشسته اید و خیلی هم عجله دارید، قبل از روشن كردن ماشین، بر روی صندلی ماشین به آرامی، سه ثانیه مكث كنید بعد ماشینتان را روشن كنید. این مكث های سه ثانیه باعث ا

متن کامل

نتایج جستجو....

یوگای صورت برای آرامش عضلات آن

صورت شما در طول روز بشدت کار می‌کند با این حال، صورتتان همواره در معرض آسیبهای محیطی، مثل نور خورشید، باد، کرم‌ها و لوازم آرایشی مختلف است.
چند حرکت یوگا در این نوشتار مطرح شده که با تمرین و انجامشان می‌توانید آرامش بیشتری را به عضلات، استخوانها و عروق صورتتان بازگردانید.
در صورت شما تقریباً ۱۶ عضله، تعداد زیادی استخوان و عروق خونی وجود دارد که به شما کمک می‌کند حرکات را با صورت خود انجام دهيد.مانند عضلات سایر قسمت‌های بدن، عضلات صورت ش

متن کامل

نتایج جستجو....

مژده دهید؛ "بلال فروش" را؛ دوباره وقت هنرمندی است

سالی دیگر طی شد و باز وقت قرار آمد. قرار ما؛ " جشنواره تئاتر" است که با همت هنرمندان و حمایت مردم و مسئولان تا پله دهم بالا آمده است. این نهال نوخاسته اما تکیه داده بر یک قرن هنر تئاتر دیار هنرخیز اهر. کوتاه است؛ مختصر و مفید. بدیع در کشور. پل زده است اهر را تا هرکجای کشور و در افق پیش رو به جهانی شدن می اندیشد.
سختی ها دیده و غم در دل نهاده. با دست خالی و دل مهربان و صورت شاد، گرد پای میهمان سرمه چشم کرده تا آبروداری کند. تا نام اهر بلند شود به نام هن

متن کامل

نتایج جستجو....

با این 15روش مثل افراد موفق عمل کنیم

ما هم باور داریم که تفکر هوشمندانه زندگی را تغییر می‌دهد، در اینجا به 15 مورد از بهترین طرز فکرهای افراد موفق اشاره می‌کنیم .
موفق‌ترین افراد دنیا یک خصوصیت مشترک دارند: طرز فکرشان با دیگران فرق دارد.
چون ما هم باور داریم که تفکر هوشمندانه زندگی را تغییر می‌دهد، در اینجا به 15 مورد از بهترین طرز فکرهای افراد موفق اشاره می‌کنیم.
1 - فکر کردن یک نظم است. اگر می‌خواهید در آن بهتر شوید، باید روی آن کار کنید.
می‌توانید برای برنامه‌ریزی فکر کردنت

متن کامل

نتایج جستجو....

ساعت طلا...

روزی کشاورزی متوجه شد ساعت طلای میراث خانوادگی‌اش را در انبار علوفه گم کرده بعد از آن‌که در میان علوفه بسیار جستجو کرد و آن را نیافت از گروهی کودک که بیرون انبار مشغول بازی بودند کمک خواست و وعده داد هرکس آن‌را پیدا کند جایزه می‌گیرد.
به محض این‌که اسم جایزه برده شد، کودکان به درون انبار هجوم بردند و تمام کپه‌های علوفه را گشتند، اما بازهم ساعت پیدا نشدهمین‌که کودکان ناامید از انبار خارج شدند پسرکی نزد کشاورز آمد و از او خواست فرصتی دیگر

متن کامل

نتایج جستجو....

کسپرسکی: باندل کردن ابزار امنیتی دیفندر با ویندوز غیرقانونی است

رسانه خبری امنیت اطلاعات : ابزار امنیتی دیفندر که همراه با ویندوز 10 در اختیار کاربران قرار می گیرد می تواند به صورت ابتدایی کامپیوتر های مبتنی بر این سیستم عامل را در برابر تهدیدات آنلاین حفظ کند، اما زمانی که ترجیح می دهيد از محصولات شخص ثالث برای این منظور استفاده نمایید چطور؟

متن کامل

نتایج جستجو....

نمونه سوالات اندیشه یک

بخش دوم:
1.      یک برهان بر اثبات وجود خدا بیان کنید. و سایر برهانها را فقط نام ببرید.
2.      اصل علیت به چه معناست؟ توضیح دهيد.
3.      چگونه می توان اثبات کرد عالم معلول است و نیازمند علت است؟
4.      چه اشکالی دارد سلسله علل تا بی نهایت ادامه یابد یا جهان خود علت خود باشد؟(امتناع دور و تسلسل) زیرا در این صورت دیگر نمی توان خدا را اثبات کرد.
بخش سوم:
5.      نسبت به امکان شناخت صفات خداوند سه دیدگاه وجود دارد، آنها را نام برده و نقد نمایید.
6.    

متن کامل

نتایج جستجو....

احکام ورزشی

 با سلام
لطفا هنرجویانی که نام آنها در جدول ذکر شده سریعا هزینه حکم خود را واریز نمایند.با تشکر
هنرجویان عزیز میتوانند جهت واریز هزینه احكام خود از شماره كارت بانك ملی زیر استفاده نمایند.(تركمنی)6037991891982864لطفا بعد از واریز به شماره زیر اطلاع دهيد.09365909246

متن کامل

نتایج جستجو....

سوالات درس 1تا 3دين وزندگي3

سوالات امتحانی ماده‌ی درسی: دین وزندگی 3
 

دبیرستان شهیدبهشتی

مدت آزمون: 60دقیقه


دانش آموزان كلاس سوم سالی واحدی رشته ی تجربی

شهرستان اشنویه

جواب درهمین برگه


نام ونام خانوادگی:                                شعبه:

ساعت شروع:

تاریخ:  02/8/95


ردیف

******          ســــوالات        ******

بارم


1

الف )آیه: قال ربنا الذی اعطی كل شیءخلقه ثم هدی. را ترجمه كرده وپیام آن را بنویسید.
 
 
 
ب) آیه: ان الدین عندالله الاسلام ومااختلف الذین اوتو الكتاب ا

متن کامل

نتایج جستجو....

افزایش بازدیدکنندگان

چگونگی افزایش بازدید کنندگان وب سایت یکی از مهترین بخش های وب سایت می باشد که اغلب به آن کمتر توجه می گردد. از طریق بخش مقالات وب سایت خود می توانید بازدید کننده بیشتری به دست آورید، برند سازی نمایید، از سایت های دیگر بک لینک بدست آوری و در کل تاثیر بهتر و بیشتری در مشتریان و صنعت خود داشته باشید. برای بالا بردن بازدید کنندگان و خوانندگان سایت خود می توانید روش های زیر را انجام دهيد. در بلاگ ها و فروم های سایت های دیگر به صورت مناسب و مستمر شرک

متن کامل

نتایج جستجو....

گردن پیامکی چیست؟

وقتی بر اثر نگاه کردن طولانی‌مدت به وسایل الکترونیکی بدون سیم مانند تلفن همراه و تبلت دچار گردن‌درد می‌شوید به این بیماری مدرن «گردن پیامکی» می‌گویند.
از نشانه‌های این مشکل این است که شاید دچار سردردهای مزمن شوید و حتی در بخش‌های بالای کمر و شانه‌ها هم درد داشته باشید.تحقیقات نشان می‌دهد 70درصد از افراد 18 تا 44 ساله در خطر ابتلا به این بیماری قرار دارند. موضوع از این قرار است که وقتی برای استفاده از تلفن همراه و تبلت سرتان را خم می‌کنید

متن کامل

نتایج جستجو....

تدریس(آموزش) معکوس

سالهاست که آموزگاران بدنبال راههایی برای تغییر دادن شیوه های تدریس هستند. اینکه چگونه با استفاده از فن آوری جدید و مدرن روشهای آموزشی را دگرگون کنند. مفهومی که از آن بعنوان “کلاس معکوس” یاد می شود. معکوس در اینجا به مفهوم بدست آوردن اطلاعات جدید و آموزش در منزل و به جای آن، انجام تکالیف درسی در مدرسه است.
سلمان خان که مدیر سایت خان آکادمی است در گزارشی که شبکه ی یورو نیوز تهیه کرده به توضیح فعالیت خود می پردازد
از اینجا به بعد را بعد از دیدن

متن کامل

نتایج جستجو....

پاک کردن ایمیل در گوشی

پاک کردن ایمیل در گوشی
 
 
اگر صندوق پست الكترونیك جی‌میل خود را با استفاده از ابزار مدیریت ایمیل در دستگاه‌های مجهز به سیستم‌عامل iOS مورد استفاده قرار می‌دهيد، حتما متوجه شده‌اید كه در این ابزار گزینه‌ای برای حذف ایمیل‌ها وجود ندارد و تنها كاری كه می‌توانید انجام دهيد این است كه از گزینه archive برای خالی‌كردن صندوق دریافتی‌های خود كمك بگیرید كه این گزینه فقط ایمیل‌های شما را آرشیو كرده و آنها را حذف نمی‌كند.
بسیاری از كاربران به آرشی

متن کامل

نتایج جستجو....

نمونه سوال كاربر رايانه

با سلام و خسته نباشید
نمونه سوالات كاربر رایانه
ویندوز مقدماتی
 1- در درایو (D:) پوشه karbar  را ایجاد نمائید ، سپس 1 فایل تصویری و1 فایل متنی در آن بسازید . (5نمره)
2-نوار آدرس را به نوار کار اضافه کنید. 5 نمره 3-کاری کنید تا با ورود به محیط ویندوز برنامه Media Player به صورت خودکار اجرا گردد . (7نمره) 4- تنظیم کنید فایل و پوشه های پنهان نمایش داده شوند. (5نمره) 5- در برنامه Word Pad دو سطر لاتین تایپ نمائید ، که شامل عبارت Five باشد سپس با استفاده از قابلیت جستجو عبارت Fi

متن کامل

نتایج جستجو....

ویروس نسبتا خطرناک+آموزش

این ویروس چیز سختی نیست ولی خیلی خطرناکه.
اول از همه روی دسکتاپ رایت کلیک کنید بعدش New ShortCut بسازید.
یه صفحه باز میشه در اون بنویسید: Format C:/Autotest
سپس Next را زده و در صفحه جدید که باز میشه یه اسم واسه ویروستون انتخاب کنید.
سپس Next را زده ویه آیکون با سلیقه خودتون برای اون انتخاب کرده و Finish کنید.
خب دیگه کارمون تمومه حالا اگه اجراش کنین بیچاره میشین.
اگه خواستین بفهمین چی میشه به جای Format C:/autotest بنویسید
Format a:/autotest و یه فلاپی که حاوی اطلاعات هستش در Flopy Driv

متن کامل

نتایج جستجو....

لیستی شرکتهایی که حجم معامله قابل توجهی داشته اند./ 22 آبان

                  لیست ادامه شرکت هایی هستند که در 22 آبان ماه (روز شنبه )نسبت به تعداد کل سهام شرکت حجم قابل توجهی داشته اند.همواره حجم را یکی از معیارها برای  تحلیل قرار دهيد. بر اساس حجم معامله نکنید  بلکه بر اساس حجم تحلیل کنید. اگر به اطمینان رسیدید معامله کنید. این شرکتها را رصد کنید.

متن کامل

نتایج جستجو....

کپی کردن متن خطاهای ویندوز

حتماً برای شما نیز پیش آمده که در محیط ویندوز با پیغام خطا یا Error ی روبرو شوید. حال ممکن است قصد داشته باشید متن این Error را Copy و در جایی Paste کنید. به فرض قصد داشته باشید علت پدید آمدن این Error را در انجمنهای پرسش و پاسخ مطرح کنید ، طبعأ نیاز به وارد کردن متن Error نیز دارید. اما همان طور که میدانید به مانند متون دیگر داخل ویندوز نمیتوان متن Error ها را نیز توسط موس انتخاب و سپس کپی کرد. در این ترفند قصد داریم راهی بسیار ساده اما کاربردی برای Copy و Paste کردن م

متن کامل

نتایج جستجو....

راه های کنترل خشم و عصبانیت

 1-وقفه ایجاد کنید
شمردن تا ۱۰ تنها برای کودکان و بچه ها نیست! هنگامی که در شرایطی قرار میگیرید که از چیزی عصبانی میشوید با شمردن آهسته از یک تا ده وقفه زمانی ایجاد کنید. اینکار باعث میشود تا احساس خشم اولیه تاحدودی فروکش کند. بعد از این وقفه اگر لازم بود موقعیت یا فردی که شما را عصبانی کرده است ترک کنید تا بر اعصاب خود مسلط شوید.
2- -حرف بزنید به جای داد زدن.در مورد چیزی که دارید می‌گویید کمی فکر کنید و صدای‌تان را بلند نکنید. در مورد چیزی که شما

متن کامل

نتایج جستجو....

اگر آنچه را که گفتم برایم انجام دهید، همیشه زنده خواهم بود ...

 


روزی فرا خواهد رسید که جسم من آنجا زیر ملحفه
سفید پاکیزه ای که از چهار طرفش زیر تشک تخت
بیمارستان رفته است، قرار می گیرد و آدم هایی که
سخت مشغول زنده ها و مرده ها هستند از کنارم
می گذرند.
آن لحظه فرا خواهد رسید که دکتر بگوید مغز من از
کار افتاده است و به هزار علت دانسته و ندانسته
زندگیم به پایان رسیده است.در چنین روزی، تلاش نکنید به شکل مصنوعی و با
استفاده از دستگاه، زندگیم را به من برگردانید و این
را بستر مرگ من ندانید. بگذارید آن را بستر زند

متن کامل

نتایج جستجو....

بررسی حکم تقلید صدا و حرکات دیگران

از رفتارهایی که به صورت روزانه بسیار با آن درگیر هستیم این است که بعضی افراد حرکات و مدل حرف زدن دیگران را تقلید میکنند . از آن جهت که این کار نیز از رفتار های انسانی است باید مورد کنکاش فقهی قرار بگیرد .
این موضوع قابلیت قرار گیری تحت عناوینی همچون تمسخر ؛ غیبت ؛ آزار و تحقیر مومن قرار میگیرد اگرچه از جهت مثبت نیز میتواند تحت عناوینی همچون ادخال سرور فی قلب مومن میشود .....

متن کامل

نتایج جستجو....

کمک‌های اولیه ـ احیای قلبی ـ ریوی

کمک‌های اولیه ـ احیای قلبی ـ ریوی
احیای قلبی ـ ریوی (CPR) :  Cardio pulmonary Resuscitation
احیای قلبی ـ ریوی برای کسی انجام می‌شود که نبض و تنفس او قطع شده باشد.
بررسی تنفس : برای اطمینان از این که تنفس مصدوم قطع است یا خیر، باید گوش را به دهان مصدوم نزدیک کنیم تا صدای تنفس او را بشنویم و همزمان به سینه‌ی او نگاه کنیم تا ببینیم آیا سینه‌ی مصدوم بالا و پایین می‌رود یا خیر.   
زمان طلایی برای انجام این عملیات فقط 4 تا 6 دقیقه است.
اما در مواردی حتی تا 30 دقیقه بعد

متن کامل

نتایج جستجو....

ایجاد میانبر برای یک فایل یا فولدر در ویندوز XP

میانبر آیکونی است که به یک فایل یا فولدر در جایی از رایانه تان اشاره می کند. میانبر صرفاً مرجعی به یک شیء واقعی است و بوسیله آن می توانید به آن شیء بروید. برای مثال می توانید بر روی رومیزیتان یک میانبر به سندی که اغلب از آن استفاده می کنید قرار دهيد. از آن پس شما بدون آنکه مجبور باشید به فولدری که آن فایل درون آن ذخیره شده است بروید می توانید روی میانبر دوبار کلیک کنید تا آن فایل باز شود.برای خواندن کامل مطلب به ادامه مطلب مراجعه نمایید

متن کامل

نتایج جستجو....

درباره مسئله جن كمي توضيح دهيد.

جن‏ها هم مانند ما انسان‏ها مسلمان و كافر هستند. استاد ما مرحوم علامه طباطبایی از بعضی كسانی كه با این مسائل مأنوس بودند، نقل می‏كردند كه یكی از جنیان گفته بود، در ما سُنّی وجود ندارد، زیرا هنوز بین ما كسانی حضور دارند كه ماجرای غدیر را درك كرده و در آن صحنه حاضر بودند. سطح درك این موجودات از انسان بسیار كمتر است؛ ولی تحركشان بیشتر است. در مورد این مسئله كه در میان آن‏ها پیامبری وجود داشته باشد، خبری در دست نیست و آن‏ها امت پیامبر خاتم هستن

متن کامل

نتایج جستجو....

VoCo

کمپانی ادوبی در حال توسعه نرم افزاری است که می تواند دقیقاً حکم فتوشاپ را برای فایل های صوتی ایفا کند.
«زیو جین» توسعه دهنده ادوبی در طی کنفرانس اختصاصی MAX این شرکت در شهر سن دیگو، از پروژه ای با نام رمز VoCo پرده برداشت که توانایی های هوشمند و عجیبی در زمینه ویرایش فایل های صوتی در اختیار کاربر قرار می دهد.
این پروژه در حال حاضر با همکاری واحد تحقیقات ادوبی و دانشگاه پرینستون آمریکا در دست توسعه بوده و نام و تاریخ عرضه رسمی آن هنوز مشخص نیست.
مش

متن کامل

نتایج جستجو....

سخنی با شما

شما که این کتاب را می گشایید، یکی از اعضای شورا اسلامی روستا و یا بخش در محل زندگی خود می باشید که درصدد هستید نقش مؤثری در حوزه کاری خود داشته باشید. مهم نیست که عضو شورای یک روستای کوچک هستید یا شورای یک بخش بزرگ، بار اولی است که تجربه حضور در شورا را کسب کرده اید یا اینکه چندمین تجربه حضور شما به عنوان یکی از اعضای شورا است. عضو عادی شورا هستید یا اینکه عضو هیئت رئیسه شورا، اما دریافته اید که امروزه آشنایی با قوانین شورا، آیین نامه ها، دستور

متن کامل

نتایج جستجو....

خواص معجزه آسای پیاز؛ این میوه را شفابخش را ابدا از سبد خانوار حذف نکنید!

شما از پیاز نفرت دارید یا آن را دوست دارید؟ نمی توان منکر فواید شگفت انگیزپیاز شد. قرن ها پیاز به عنوان یک درمان کننده طبیعی مورد استفاده بوده است.هنوز هم  با اینکه بسیاری از  داروهای شیمیایی مورد مصرف قرار می گیرد ولی پیاز و خواص شگفت انگیزش برای کاهش التهاب، التیام زخم، تسکین درد، جلوگیری از عفونت و . . . بهترین گزینه است.ویتامین C موجود در پیاز و همچنین مواد شیمیایی که به طور طبیعی در آن وجود دارد جهت تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار سودمند خواه

متن کامل

نتایج جستجو....

6کاری که قبل از سپردن بچه ها به پدر و مادربزرگها باید انجام دهید (آموزش بسکتبال در باشگاه انقلاب 091

 
6کاری که قبل از سپردن بچه ها به پدر و مادربزرگها باید انجام دهيد
 مشغله های زندگی و کار بیرون از خانواده خیلی از مادران را وادار می کند تا نگهداری از فرزندانشان در طول روز را به پدر و مادر بزرگ ها بسپارند. این هم مزیت هایی دارد و هم معایبی. مثلا بچه ها روابط اجتماعی بهتری خواهند داشت اما در عوض ممکن است لوس شوند یا تربیت دوگانه ای پیدا کنند.
اگر جزو مادرانی هستید که فرزندتان را در ساعاتی از روز نزد مادر یا مادر شوهرتان می گذارید، بهتر است این

متن کامل

نتایج جستجو....

14 علامت برای اینکه بفهمید در یک رابطه سالم هستید

خیلی‌ها وقتی وارد یک رابطه جدی به ویژه برای ازدواج می‌شوند برایشان سوال‌های مختلفی درباره ماهیت و درست بودن انتخاب‌شان پیش می‌آید. مجله تایم به تازگی گزارشی را منتشر کرده که در آن به 14 نشانه در زوج‌های موفق اشاره شده است.
 
1- شما می‌توانید به راحتی درباره فكرهایتان حرف بزنیدرابطه زمانی پیشرفت می‌كند كه شما بتوانید با شریك‌تان به صورت آزادانه و صادقانه حرف بزنید. پیش برای هیچ موضوعی خط قرمز وجود ندارد و هر دو نفر احساس می‌كنند كه حرفه

متن کامل

نتایج جستجو....

پاسخ به چند پرسش رایج در اینستاگرام

✏️ به اشتباه به فردی اجازه دنبال کردن داده‌ام؛ راه چاره چیست؟تنها راه بلاک کردن کاربر مورد نظر است. برای این کار وارد پروفایلش شوید و دکمه سه نقطه را فشار دهيد و سپس  Block User را انتخاب نمایید
✏️ چگونه خطاب به کسی چیزی بنویسیم؟برای این‌کار علامت @ را پیش از نام کاربری او بنویسید تا به اصطلاح او را Mention کرده باشید.
✏️ چگونه تصاویرمان را حذف کنیم؟با باز کردن هر عکس و فشردن سه نقطه پایین صفحه می‌توانید تصاویر مورد نظرتان را حذف کنید.
✏️ چگونه

متن کامل

نتایج جستجو....

موشک انصارالله به جده رسید /آل سعود هزیان گفت

هدف قرار گرفتن فرودگاه بین‌المللی جده از سوی انصارالله باعث شده تا آل‌سعود برای توجیه این شکست بزرگ خود اعلام کند که انصارالله قصد داشت مکه را هدف قرار دهد.
 یگان موشکی یمن طی روزهای آتی مراکز اقتصادی و حیاتی نظام سعودی را هدف خواهد گرفت.
 

متن کامل

نتایج جستجو....

کوهپیمائی از هفت حوض به سد طرق

هفت حوض یکی از جاذبه های طبیعی و دیدنی است که در دل کوه های خلج دراطراف مشهد واقع گردیده است . حدود هفت کیلومتر از مشهد فاصله دارد . اول وارد شهرک سیدی، می شوید .سپس سراغ جاده ی خلج را می گیرید. حدود سه کیلومتر که جاده را رفتید سر دوراهی می رسید ، جاده ی اتوبان و آسفالت سمت چپ را ادمه می دهيد. به میدانی می رسید. وسیله نقلیه خود را پارک نمایید حدود دو کیلومتر را طبق راهنمایی تابلو ها ادامه دهيد به هفت حوض خواهید رسید به علت وجود جریانات آب که حدود ه

متن کامل

نتایج جستجو....

تبریک عید سعید قربان

فرا رسیدن عید سعید قربان یکی از دو عید بزرگ اسلامی را به همه عزیزان و مسلمانان جهان و هموطنان تبریک و تهنیت عرض می کنم .
گفته شده است بر اساس توافق پنهانی بین دو کشور غیر اسلامی روسیه و آمریکا  ؛ قرار است در آستانه عید قربان  در جنگ بین مسلمانان و گروه های مدعی اسلامی در سوریه بعد از شش سال  جنگ و خونریزی و آوارگی آتش بس به اجرا در آید . چه این آتش بس اجرا شود و چه نشود هیچ ضایعه ای بالاتر از این نیست که مسلمانان بنام اسلام خون یکدیگر را بطور وحشی

متن کامل

نتایج جستجو....

چاپ یک سند از داخل یک برنامه در ویندوز XP

اکثر اوقات شما اسناد را مستقیماً در برنامه ای که از آن برای ایجاد اسناد استفاده کرده اید چاپ می کنید، حال آن برنامه می تواند، یک واژه پرداز نظیر برنامه Word باشد یا یک برنامه ترسیم نظیر Paint از آنجایی که اکثر برنامه هایی که برای ویندوز درنظر گرفته شده اند از دستورالعملهای مشابهی پیروی می کنند، درخواهید یافت که فرایند چاپ از داخل همه برنامه های ویندوز بسیار شبیه به مراحل زیر است. بسیاری از برنامه های ویندوز یک دکمه Paint نیز در اختیارتان می گذارند

متن کامل

نتایج جستجو....

تغییرات اساسی در زندگی

تغییرات اساسی در زندگیاین ساده ترین و سریع ترین راه برای تغییرات اساسی در زندگی شماست: با ارزش ترین کارهای هر روز خود را در نخستین سه ساعت پس از بیدار شدن تان در صبح و با استواری کامل و فعالیت کاملاً منظم انجام دهيد.فکر می کنید که راه به هیچ جا نمی برید. همه چیز از نظر شما خیلی کند است. می خواهید تغییرات اساسی در زندگی تان ایجاد کنید چرا که درباره موقعیت کنونی تان در زندگی، احساس بدی دارید. هر کاری که در توان تان بوده برای بهتر کردن شرایط زندگی

متن کامل

نتایج جستجو....

بازی تمرکز حواس

دستورالعمل بازیماوس را روی مربع قرمز نگه داشته و آن را حركت دهيد.سعی كنید مربع قرمز رنگ با دیواره و مربع/مستطیل های آبی رنگ برخورد نكند.اگر بتوانید بیشتر از 30 ثانیه از برخورد جلوگیری كنید، به احتمال زیاد شما یك نابغه هستید!
 
 javascript:void(0)
 
 
blogکد بازی تمرکز حواس
blogکد بازی تمرکز حواس

متن کامل

نتایج جستجو....

اشتباهات ساده ولی بزرگ در ورزش

دوستان ورزشکار و هنرجویان هوپگار ووشو شهرستان مبارکه دقت  فرمایید موارد زیررا هنگام تمرین  مورد توجه خاص قرار دهيد
انجمنACEآمریکاکه در مورد تمرینات تحقیق کرده و به تربیت مربی می پردازد روی بیش از 3000 مربی خود برسی و تحقیق انجام داده است تا 8 اشتباه شایع در تمرینات ورزشی را بدست آورده
1-انجام ندادن حرکات کشش کافی
2-برداشتن وزنه های سنگین تر از توان بدن
3-عدم سرد کردن بدن  پس از هر فعالیت تمرینی 
4-گرم نکردن بدن پیش از اجرای تمرینات هوازی 
5-اجرای

متن کامل

نتایج جستجو....

قرار بازداشت موقت چیست؟

قرار بازداشت موقت چیست؟
این قرار شدیدترین قرار تامین کیفری است که منجر به بازداشت متهم می‌شود. بازداشت موقت می‌تواند تا مرحله صدور و اجرای حکم ادامه یابد. این قرار هم در دادسرا صادر می‌شود و هم در دادگاه و قهراً منجر به بازداشت متهم می‌شود.

قرار بازداشت موقت می‌تواند در دادسرا و مرحله تحقیقات مقدماتی توسط بازپرس، دادیار و احیانا دادستان صادر شود و نیز می‌تواند در دادگاه توسط رییس دادگاه یا دادرس علی‌البدل صادر شود. به عبارت دیگر این ق

متن کامل

نتایج جستجو....

شبهه دور در مورد مجلس خبرگان

این اشکال به چند دلیل، واضح البطلان است:
1. رهبری که در صدر این سلسله قرار می گیرد. با رهبری که در ذیل آن قرار می گیرد از نظر عنوان مشترک است ولی از نظر شخص متفاوت می باشد. مثلاً اگر این رهبر، امام باشد، فقهای شورای نگهبان را امام منصوب کرده، فقهای شورای نگهبان، صلاحیت اعضای خبرگان را تأیید کردند، اما مجلس خبرگان، امام را مجدداً به رهبری گزینش نمی کند بلکه رهبر بعدی را گزینش می کند. پس در صدر سلسله امام و در ذیل آن مقام معظم رهبری قرار می گیرد. ا

متن کامل

نتایج جستجو....

دانلود مجموعه 21 ترانزیشن سیاه سفید

با سلام به تمام عزاداران حسینی
انشالله عزاداریاتون مورد قبول حق قرار بگیره.
امروز ی 21 ترانزیشن سایه وسفید قرار دادم که به راحتی میتوانید به راحتی از مت پیتینگ استفاده کنیدو امیدوارم از این فوتیج زیبا لذت ببرید
 
برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

متن کامل

نتایج جستجو....

نارنجك شيشه اي

موقع عقب نشینی از شهر ها و روستاهای درگیر جنگ ضامن نارنجك را می كشیدیم و اهرم فشردۀ آن را در لیوانی شیشه ای قرار می دادیم و بالای در اتاق یا در ورودی منزلی قرار می دادیم و وقتی دشمن به قصبۀ پاكسازی شده و خانه ما وارد می شد ودر را باز می كرد، لیوان به زمین افتاده و می شكست ،اهرم نارنجك بریده و منفجر می شد و به این طریق به دشمن تلفاتی وارد می كرد.

متن کامل

نتایج جستجو....

کسب درآمد آسان با MiniKar

یک دانش آموز یا دانشجو هستید ؟ کاربر معمولی اینترنت هستید ؟ خانه دار هستید؟
در وب سایت minikar کارفرمایان در برای انجام پروژه های خود در قالب مینی کار کارمزد مشخص کرده اند که شما با انجام این مینی کارها کارمزد را دریافت خواهید کرد.
همانطور که از نام مینی کار پیداست ، کاربران سایت که مینی کارها را انجام می دهند ( مجری ها ) نیاز به تخصص خاص و یا صرف زمان زیاد برای انجام هر مینی کار نخواهند داشت . شما می توانید مینی کارها را در مکان و زمان دلخواه خود

متن کامل

نتایج جستجو....

نقشه توپوگرافی کوه آرارات - ترکیه برای GPS و BaceCamp و MapSource

نقشه توپوگرافی کوه آرارات - ترکیه برای GPS و BaceCamp و MapSource
در زیر نقشه توپوگرافی کوه و قله آرارات را برای همنوردان عزیز قرار دادم ، در این نقشه فواصل منحنی میزان های اصلی آن 100 متر و منحنی میزان های فرعی 20 متر می باشد ، شما با داشتن این نقشه به راحتی می توانید تجسمی از مسیر های پیش روی خودتان داشته باشید ، و همچنین عوارض کوهها و طبیعت را درک کرده و بهترین مسیر را برای حرکت در نظر بگیرید به عنوان مثال می توانید دره ها ، یال ها ، خط الراس ها ، آبریزها

متن کامل

نتایج جستجو....

بهانه وقت ندارم

بهانه وقت ندارم.
معمولا این بهانه را مردم برای فرار از تصمیم گیری جهت ورود به کار می آورند. وقت تنها چیزی است که همه ما به صورت مساوی در اختیار داریم، چه فقیر و چه غنی. شما هر شبانه روز 24 ساعت وقت دارید، نه بیشتر و نه کمتر. ما زمان محدودی را به اموریکه در فهرست اولویت ما قرار دارند اختصاص می دهیم؛ مانند کار، تفریح، بودن با خانواده و غیره. اگر ساختن مجموعه در NM در لیست اولویت ما قرار نگیرد، هیچگاه زمانی را به آن اختصاص نخواهیم داد. بنابراین، طریق

متن کامل

نتایج جستجو....

آیا حمله در نیمه شب به شهرک ویلایی زیتون قانونی است؟

به نظر میرسد  سهم خواهان با نشانه روی  شهرک ویلایی زیتون  در زمانیکه قرار است   با افتتاح  پروژه  ترمینال شرق تهران و مترو  در نزدیک شهرک  ارزش زمینهای شهرک زیتون  افزایش یابد مبادرت به  ایجاد ترس و اظطراب در دل ساکنین برای بیرون راندن  اهالی و جلب رضایت به معوض در دستور کار  قرار داده اند  اما زهی  خیال باطل چرا که  ما مالکین به  این  اعمال فراقانونی  از طریق دادخواهی به دیوان عدالت    پیگیری خواهیم کرد و  مرتکبین را به سزای   کار شان خوا

متن کامل

نتایج جستجو....

وقتی ذهن مانع کاهش وزن می‌شود!

آیا چاق هستید و بارها در تلاش برای کاهش وزن خود شکست خورده‌اید؟ ممکن است آنچه در این مسیر موجب شکست شما می‌شود با سوخت و ساز یا عادات غذا خوردن مرتبط نباشد. شاید شما با موانعی روانی مواجه هستید که کاهش وزن را دشوار می‌سازند.
 
 متاسفانه، در بسیاری از موارد کارشناسان کاهش وزن این موضوعات را مورد توجه قرار نمی دهند. اما در ادامه این مطلب قصد داریم برخی از موانع روانی شایع کاهش وزن و چگونگی غلبه بر آنها را ارائه کنیم.همه چیز یا هیچ چیز
 
بیشتر ا

متن کامل

نتایج جستجو....

وزارت اطلاعات

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی بعدازظهر امروز (سه‌شنبه) در دیدار وزیر، معاونان و مدیران وزارت اطلاعات، این وزارتخانه را «سنگری بسیار مهم و حساس» و «چشم بینا و بیدار نظام اسلامی» خواندند و تأکید کردند: وزارت اطلاعات، پوسته‌ی سخت نظام است و به هیچ‌وجه نباید آسیب‌پذیر شود.حضرت آیت الله خامنه‌ای با تشکر از زحمات مؤمنانه و شبانه‌روزی بخشهای مختلف وزارت اطلاعات، پیروزی و بقای انقلاب اسلامی را در گروی حفظ ایمان دانستند و افز

متن کامل

نتایج جستجو....
صفحات ادامه نتايج:  1  2  > 
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است