به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات






مبلغ پیشنهادی پرسپولیس به بمب مشخص شد؛ تراکتور 450 میلیون بیشتر می دهد

به گزارش خدمت؛ سروش رفیعی همچنان سوژه اصلی نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر است. او که خدمت سربازی اش روز گذشته به پایان رسیده و از این پس مي تواند تیم آینده خود را انتخاب کند با چند پیشنهاد از تیم های لیگ برتری روبرو شده و البته یک پیشنهاد نیز از السیلیه قطر دریافت کرده است.
پرسپوليس برای رفیعی 2 ميلیارد کنار گذاشته است. البته برای نیم فصل از لیگ شانزدهم و یک فصل کامل از لیگ هفدهم. 750 ميليون از این رقم برای نیم فصل است و یک ميلیارد و 250 ميليون برا

متن کامل

نتایج جستجو....

ضربه مهلک پرسپولیس به رقیب اصلی؛ توافق نهایی صورت گرفت

به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبر ورزشی، پرسپوليس برای نیم فصل دوم مي خواهد قدرتمندتر شود چون مجبور است. آنها ناخواسته تراکتورسازی را قدرتمندتر کردند. اميد عالیشاه و احمد نوراللهی سرباز شدند و از این پس پیراهن تراکتور را به تن مي کنند. بعد از قطعی شدن حضور این دو در تراکتور، پرسپوليسی ها به دنبال انتقام بودند.
هر چند تراکتوری ها مي گفتند در این انتقال ها نقشی نداشته اند چون آنها سربازند ولی قرمزها مي دانستند قدرت گرفتن حریف تبریزی، تا چه حد

متن کامل

نتایج جستجو....

شکست تکراری استقلال برابر تراکتور سازی

استقلال 1-2 تراکتورسازی
* باز هم استقلال در ورزشگاه خانگی مغلوب تراکتور سازی شد، اتفاقی که در چند سال اخیر بارها
تکرار شده.
4-1 * 3-2 * 2-1 ........ نتایج چند فصل اخیر و پیروزیهای تراکتورسازی در برابر استقلال است.
استقلال با قلعه نویی، مظلومي و منصوریان برابر سرخ پوشان تبریزی بازنده بوده.
با نتیجه بازی امروز استقلال در هفتم قرار گرفت و تراکتور سازی موقتا و تا قبل از دیدار پرسپوليس و 
پدیده مشهد صدر نشین شد.

متن کامل

نتایج جستجو....

پرسپولیس قید پدیده لیگ یک را زد؟

به گزارش مشرق، باشگاه سپیدرود رشت در پاسخ به نامه باشگاه پرسپوليس برای جذب شایان مصلح مبلغ 500 ميليون تومان جهت صدور رضایت نامه این بازیکن درخواست کرد و این مورد کافی بود تا پرسپوليسی ها از ادامه مذاکرات با باشگاه شمالی خودداری کنند.
باشگاه پرسپوليس به هیچ وجه حاضر نیست برای بازیکنی که فقط تا پایان فصل با باشگاهش قرارداد دارد مبلغ 500 ميليون تومان بابت صدور رضایت نامه هزینه کند و با توجه به این قضیه احتمال منتفی شدن این انتقال در نیم فصل زیاد

متن کامل

نتایج جستجو....

پرسپولیس قید پدیده لیگ یک را زد؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، باشگاه سپیدرود رشت در پاسخ به نامه باشگاه پرسپوليس برای جذب شایان مصلح مبلغ 500 ميليون تومان جهت صدور رضایت نامه این بازیکن درخواست کرد و این مورد کافی بود تا پرسپوليسی ها از ادامه مذاکرات با باشگاه شمالی خودداری کنند.
باشگاه پرسپوليس به هیچ وجه حاضر نیست برای بازیکنی که فقط تا پایان فصل با باشگاهش قرارداد دارد مبلغ 500 ميليون تومان بابت صدور رضایت نامه هزینه کند و با توجه به این قضیه احتمال منتفی شدن

متن کامل

نتایج جستجو....

يك اشتباه بزرگ ديگر به ضرر پرسپوليس

پذیرش تأخیر یک روزه بازی با پدیده یک اشتباه استراتژیک از سوی مسئولین پرسپوليس خواهد بود و همين امر حادث شد. دو بازی پیاپی خارح از خانه پرسپوليس در همين بازه است و بازی بعدی با ذوب آهن خواهد بود.
 
 
پرسپوليس و ذوب آهن هر دو  در پنجشنبه بازی داشتند، اماحال پرسپوليس باید با پدیده شنبه بازی کند و یکشنبه را به ریکاوری اختصاص دهد و عملا تنها 3 جلسه تمرین مفید خواهد داشت که شاید نرمال باشد ولی برای بازی خارج از خانه، آن هم مقابل تیم اوج گرفته ذوب آهن

متن کامل

نتایج جستجو....

پاسخ منفی پرسپولیس به درخواست بازیکن جدایی طلب

به گزارش پایگاه 598 به نقل از کاپ، در حالیکه امروز محمد آرام امين طبع برای دریافت رضایت نامه خود به باشگاه پرسپوليس رفته بود،مسولان پرسپوليس به وی رضایت ندادند.
آرام طبع بدون اینکه تیم آینده اش را مشخص کند خواهان دریافت رضایت نامه از باشگاه پرسپوليس شده بود.
به همين دلیل،مسولان پرسپوليس از وی خواسته اند ابتدا مقصدش را مشخص کند و سپس برای صدور رضایت نامه مذاکره کند.

متن کامل

نتایج جستجو....

پرسپولیس رضایت نامه مدافعش را نداد

به گزارش مشرق، در حالی که امروز محمد آرام امين طبع برای دریافت رضایت نامه خود به باشگاه پرسپوليس رفته بود،مسولان پرسپوليس به وی رضایت ندادند.
آرام طبع بدون اینکه تیم آینده اش را مشخص کند خواهان دریافت رضایت نامه از باشگاه پرسپوليس شده بود.
به همين دلیل، مسولان پرسپوليس از وی خواسته اند ابتدا مقصدش را مشخص کند و سپس برای صدور رضایت نامه مذاکره کند.

متن کامل

نتایج جستجو....

نفت تهران 0-2 تراکتور سازی؛ قلعه‌نویی مچ دایی را خواباند

نفت تهران و تراکتور سازی

دیدار تیم‌های نفت تهران و تراکتورسازی در چارچوب هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر با پیروزی تراکتورسازان به پایان رسید.
به گزارش ورزش 11، نفت تهران و تراکتورسازی تبریز در ادامه دیدارهای هفته پانزدهم لیگ برتر از ساعت 15 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه تختی تهران به مصاف هم رفتند که نتیجه این دیدار پیروزی 2 بر صفر سرخپوشان تبریزی بود. مهدی شریفی در دقیقه 63 و محمد نوری در دقیقه 72 برای تراکتورسازی موفق به گلزنی شدند تا امير قلع

متن کامل

نتایج جستجو....

صید شیرین سرخپوشان در تختی؛ سایه سنگین تراختور روی سر پرسپولیس

تراکتور با شکست نفت تهران بازهم فاصله اش را با صدر جدول به دو امتیاز کاهش یافت.
تیم های نفت تهران و تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر ایران از ساعت 15 در ورزشگاه تختی به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با برتری 2-0 تیم تریزی خاتمه پیدا کرد.
مهدی شریفی و محمد نوری در دقایق 63 و 72 گلزنان تراکتور بودند. محمد قاضی هم در قدیقه 81 پنالتی خود را از دست داد و. محمدرضا اخباری آن را دفع کرد.
با این نتیجه تراکتور 30 امتیازی شد و در رد

متن کامل

نتایج جستجو....

پرسپولیس به بازیکن جدایی طلب رضایتنامه نداد

صراط:  باشگاه پرسپوليس به بازیکن جدایی طلب خود رضایت نامه نداد.
به گزارش کاپ، در حالی که امروز محمد آرام امين طبع برای دریافت رضایت نامه خود به باشگاه پرسپوليس رفته بود،مسولان پرسپوليس به وی رضایت ندادند.
آرام طبع بدون اینکه تیم آینده اش را مشخص کند خواهان دریافت رضایت نامه از باشگاه پرسپوليس شده بود.
به همين دلیل، مسولان پرسپوليس از وی خواسته اند ابتدا مقصدش را مشخص کند و سپس برای صدور رضایت نامه مذاکره کند.

متن کامل

نتایج جستجو....

صدرنشینی تراکتوریها با پیروزی بر صبای قم

سرخپوشان دیار آذربایجان با برتری خانگی مقابل صبای قم به صدر جدول لیگ برتر رسیدند.
از هفته یازدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال تیم تراکتورسازی در ورزشگاه اختصاصی خود ميزبان تیم صبای قم بود که در نهایت موفق شد حریفش را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد.
نیمه اول دیدار تحت تاثیر هوای سرد تبریز بسیار سرد و کسل کننده دنبال شد و بدون گل به پایان رسید.
در نیمه دوم، بازی حساب شده سرخپوشان جواب داد اولین گل با شوت زیبای محمد ابراهیمي به ثمر رسید.
گل دوم تراکتور هم

متن کامل

نتایج جستجو....

استیلی: خط دفاع پرسپولیس برای آسیا باید تقویت شود

بازیکن اسبق پرسپوليس و تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه پرسپوليس شانس اول قهرمانی است گفت: پرسپوليس باید برای مسابقه‌های آسیایی خط دفاعی خود را تقویت کند.
حميد استیلی درباره مدعیان قهرمانی در این فصل لیگ برتر گفت: پرسپوليس این فصل شانس اول قهرمانی است ولی نباید تراکتور را هم دست کم بگیریم. همچنین استقلال هم مهره‌های خوبی دارد و روز به روز بهتر مي‌شود. آن‌ها هم جزو مدعیان هستند. او درباره فرصت‌سوزی‌های مهدی طارمي در چند بازی اخیر اظها

متن کامل

نتایج جستجو....

نحوه محاسبه مالیات بر اجاره سال 95

Reza Bahmani, [۰۴.۱۰.۱۶ ۱۰:۳۴]نحوه محاسبه مالیات بر اجارهمثال : شرکت نخودچی بابت راه اندازی تولید خود یک کارخانه به شرح ذیل اجاره نمود.رهن مبلغ 10/000/0000/000 ریالاجاره ماهانه مبلغ 100/000/000ریالمحاسبه مالیات اجاره:مرحله اول : تخصیص مبلغ رهن جهت محاسبه به ميزان یک و نیم درصد به مبلغ اجاره اصافه مي شود.10 ميلیارد در 1/5%مي شود 150/000/000 ریالمرحله دوم مبلغ فوق برای یک ماه بود پس در 12 ماه ضرب مي گردد تا تخصیص رهن کل سال بدست آید.150 ميليون در 12ماه مي شود 1/800/000/000 ریالمرحل

متن کامل

نتایج جستجو....

زمان نشست خبری مربیان استقلال و تراکتور مشخص شد

زمان نشست خبری امير قلعه نویی و علیرضا منصوریان مشخص شد
به گزارش هوادار، جمعه یکی از حساس ترین بازی های هفته سیزدهم لیگ برتر برگزار خواهد شد. سرخپوشان تبریزی باید در تهران به مصاف شاگردان علی منصوریان بروند.
از این رو نشست خبری مربیان دو تیم روز پنج شنبه در سازمان لیگ برگزار مي شود.
طبق برنامه علی منصوریان ساعت 14:00 پاسخگوی سوالات خبرنگاران خواهد بود و امير قلعه نویی نیز از ساعت 15:00 رو در روی اصحاب رسانه خواهد نشست. 
گفتنی است بازی دو تیم است

متن کامل

نتایج جستجو....

باخت یک نیمه ای تراکتور برابر استقلال با اشتباه اخباری

با اشتباه اخباری تراکتورسازان نیمه اول را با باخت پشت سر گذاشتند
در حساسترین بازی هفته ۱۳ لیگ برتر تیمهای استقلال و تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی تهران و در حضور بیش از ۶۰ هزار هوادار مصاف هم رفتند که نیمه اول بازی با برتری استقلال خاتمه یافت.
در دقایق ابتدایی بازی روی یک شروع جوانمردانه بازی از سوی آبیها در حالی که توپ از کنار خط کرنر به بیرون ميرفت، سنگربان سرخپوشان توپ را گرفت و روی یک پاس اشتباه، کاوه رضایی را صاحب توپ کرد و وی با یک بغل پ

متن کامل

نتایج جستجو....

آیکیا۵۰ میلیون دلار غرامت می پردازد

آیکیا، شرکت خرده فروشی لوازم خانگی به سه خانواده ای که هر یک کودکشان را بر اثر سقوط کمدهای تولید این شرکت از دست داده بودند۵۰ ميليون دلار غرامت مي پردازد.
وکلای خانواده ها با اعلام این خبر گفته اند که مبلغ مذکور بطور مساوی بین این سه خانواده در ‍پنسیلوانیا، واشنگن و مينه سوتا (در آمریکا) تقسیم مي شود.
هر سه کودکی که بر اثر سقوط کمد جان باخته اند در زمان حادثه دو ساله بوده اند.
این شرکت سوئدی همچنین پذیرفته است که مبلغ ۲۰۰ هزار دلار به عنوان ک

متن کامل

نتایج جستجو....

قیمت دستگاههای خودپرداز NCR (آذر ماه ۹۵)

5887 آکبند (مجارستان) 38 ميليون تومان
( 23 ميليون تومان نقد و الباقی مبلغ 15 ميليون تومان بصورت اقساط هشت ماهه بدون بهره) با یکسال گارانتی کامل و پشتیبانی ده ساله شرکت البرزتکین(تحویل 40 روزه ویا درصورت موجودی تحویل به روز از محل امانی)
 
5887 آکبند (مجارستان) 36.5 ميليون تومان( 22 ميليون تومان نقد و الباقی مبلغ 14.5 ميليون تومان بصورت اقساط هشت ماهه بدون بهره) با یکسال گارانتی موردی و پشتیبانی ده ساله شرکت البرزتکین(تحویل 40 روزه ویا درصورت موجودی تحویل به

متن کامل

نتایج جستجو....

پیشنهاد پرسپولیس به سروش رفیعی

 

 

 
سروش رفیعی شب قبل از بازی با استقلال به پیشنهاد فردی که قصد داشت او را پرسپوليسی کند، پاسخ منفی داد.
 
 سروش رفیعی هافبک کلیدی تراکتورسازی تبریز نیم فصل سربازی اش تمام مي شود و علاوه بر خود تراکتور تیم های فولاد، استقلال و پرسپوليس دنبال او هستند.سروش خودش بعد از بازی استقلال و تراکتور اعلام کرد اولویت اولش بازی در اروپا و لژیونر شدن است با این حال فردی قصد داشت شب بازی با استقلال بله را از این بازیکن برای حضور در پرسپوليس بگیرد!
 
شب د

متن کامل

نتایج جستجو....

مهرداد کفشگری از پرسپولیس پیشنهاد ندارد

باشگاه پرسپوليس پيشنهادي برای جذب هافبک تیم فوتبال پدیده ارائه نکرده است.
با توجه به جدایی احمد نوراللهی در نیم فصل مسئولان پرسپوليس به دنبال جذب یک هافبک دفاعی هستند و از مهرداد کفشگری بازیکن سابق این تیم و فعلی پدیده به عنوان یکی از گزینه ها یاد مي شود. با توجه به علاقه برانکو به کفشگری و نمایش قابل قبول این بازیکن در بازی پدیده مقابل پرسپوليس خبر رسید سرخپوشان به دنبال جذب مجدد این بازیکن هستند اما برخلاف برخی گمانه زنی های انجام شده تا

متن کامل

نتایج جستجو....

واکنش ماهینی به قرعه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا+عکس

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ،حسین ماهینی در واکنش به قرعه پرسپوليس در لیگ قهرمانان آسیا اینستاگرام خود را به روز رسانی کرد.
 ماهینی گفت: (هم الریان قطر،هم الهلال عربستان رو بردیم تو آسیا با ذوب، با پرسپوليس هم ميبریم ایشاله ،تیم سومي هم بزارید مشخص شه بعد ميگم بردیم یا نه)

انتهای پیام/

متن کامل

نتایج جستجو....

همه غایبان تراکتور برابر نفت تهران

تراکتور با 4 غایب شاخص به مصاف نفت در آخرین بازی نیمفصل اول ميرود
سرخپوشان محبوب آذربایجان درحالی آخرین دیدار خود در نیمفصل اول رقابتهای لیگ برتر را برگزار خواهند کرد که تعدادی از نفرات اصلی این تیم در بازی حساس فردا مقابل نفت تهران غایب خواهند بود.
لوسیانو ادینهو مهاجم برزیلی تراکتور در آخرین تمرین تیم در تبریز مصدوم شد و همراه تیم به تهران نرفت.
سعید اقایی مدافع چپ ملی پوش تراکتور هم هنوز از بند مصدوميت رها نشده است و به تمرینات اختصاصی م

متن کامل

نتایج جستجو....

از بازداشت یک سرخپوش بدلیل مصرف الکل تا استعفای مدیرعامل پرسپولیس و نیمکت نشینی رحمتی

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان؛ اهم اخبار ورزشی دوشنبه 6 دی ماه را در بسته زیر مشاهده کنید. 
انتخاب بهترین ورزشکار دنیا/ به زهرا نعمتی قهرمان پارالمپیک ریو رای دهید

درخشش دورانت مانع از شکست گلدن استیت نشد/ برتری کاوالیرز در آخرین دقایق

مورینیو به اتهام فساد مالی دستگیر شد!

تراکتور دست ذوب آهن را از نایب قهرمانی کوتاه کرد

خردسال ایرانی که در جهان افتخارآفرین شد + فیلم

بازار نقل و انتقالات استقلال به جنب و ج

متن کامل

نتایج جستجو....

برانکو: به جلسه آمدیم تا وضعیت بازیکنانی را که می خواهیم مشخص شود

به گزارش خبرگزاری فارس ، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپوليس در خصوص مسائل اخیری که رخ داده گفت: امروز جلسه ای در باشگاه داشتیم. درست مثل هميشه اما موضوع اصلی ما بحث درباره آماده سازی تیم بود. این هم باید مشخص مي شد که بازیکنانی که مي خواستیم به کجا رسید چون باید تیم را آمده کنیم.همان طور که گفتم لیگ و آسیا برای ما مهم است.

متن کامل

نتایج جستجو....

آخرین وضعیت مصدومان تراکتور برای بازی با پدیده

مدافع مصدوم تراکتور به تمرینات گروهی پیوسته و برای بازی با پدیده در روز جمعه مشکلی ندارد
خالد شفیعی و سعید آقایی دو مدافعی هستند که به دلیل محروميت و سپس مصدوميت نتوانستند تراکتورسازی را در بازی با صبای قم همراهی کنند. حالا خبر خوشی برای سرمربی سرخ های تبریزی وجود دارد و آن هم بهبود یافتن خالد شفیعی است.
این بازیکن از ناحیه مچ پا در بازی با برق جدید شیراز مصدوم شد و عدم توانایی او برای ادامه بازی باعث شد محسن بنگر که او هم مصدوم بود٬ به ميدان

متن کامل

نتایج جستجو....

جدول بی شکست‌های لیگ برتر

 استقلال در بازی برابر صبا ضمن کسب یک برد طلایی، به نهمين بازی  بی شکست خود رسید. استقلال در این مدت صاحب 4 برد و 5 مساوی شده و از روزهای سیاه ابتدای فصل که برایش یک مساوی و 2 باخت رقم زده به طرز ماهرانه و قدرتمندانه ای دور شده است.اما تراکتور سازی و پرسپوليس در لیگ امسال هنوز نباخته‌اند. این 2 تیم به ترتیب در 3 بازی و 2 بازی پایانی فصل گذشته هم بی شکست مانده‌اند.

متن کامل

نتایج جستجو....

تراکتور در ورزشگاه اختصاصی بمصاف برق نوین میرود

دیدار تراکتورسازی و برق نوین شیراز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار نخواهد شد
تراکتورسازی در تاریخ 27 آبان ماه در چارچوب رقابت های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ميزبان برق نوین شیراز است اما با اعلام مسئولان این باشگاه دیدار مذکور در ورزشگاه اختصاصی تراکتور برگزار مي شود.
با اینکه مسئولان استانی تبریز اعلام کرده اند چمن ورزشگاه یادگار آماده برگزاری مسابقات است اما دیدار تراکتور- برق در جام حذفی نیز در این ورزشگاه برگزار نخواهد شد.
ب

متن کامل

نتایج جستجو....

نورالهی از نیمفصل بازیکن تراکتور میشود

احمد نوراللهی با اخذ مدارک اعزام به خدمت، از روز هفتم دی ماه در تمرینات تراکتورسازی حضور خواهد یافت.
 
به گزارش کاپ،‌ پس از اینکه برانکو موافقت خود را با اعزام به خدمت و جدایی نوراللهی اعلام کرد ، مقدمات جذب او در باشگاه تراکتورسازی انجام شد و وی سهميه این تیم تبریزی خواهد بود.
با قطعیت اتمام فرصت تحصیل ، نوراللهی فقط تا روز ششم دی ماه مي تواند از معافیت تحصیلی استفاده کند و پس از آن با پایان نیم فصل، او راهی تبریز خواهد شد.
قرارداد این بازیک

متن کامل

نتایج جستجو....

کنایه قلعه نویی به باشگاه پرسپولیس

سرمربی تیم تراکتورسازی اعلام کرد هیچ کس احمد نوراللهی و اميد عالیشاه را تهدید نکرده که اگر نیم فصل سرباز نشوند، آخر فصل دیگر نمي توانند به تراکتور بیایند.
به گزارش تابناک ورزشی، تیم تراکتورسازی روز گذشته در گچساران تیم نفت و گاز این شهر را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی جام حذفی رسید. پیروزی در گچساران با شرایط ویژه و سختی رقم خورد. البته روز گذشته اتفاقات حاشیه ای دیگری نیز علیه باشگاه تراکتورسازی مطرح شد؛ ادعایی که پرسپوليسی ها مب

متن کامل

نتایج جستجو....

پیشنهاد چینی ها به محمد انصاری جعلی بود!

به گزارش قدس آنلاین ، علی اکبر طاهری در برنامه شب های فوتبالی شبکه ورزش پیرامون رفتن یا ماندن محمد انصاری از پرسپوليس گفت: نمي دانم راجع به این موضوع حرف بزنم یا خیر ولی همان ابتدا که پيشنهادي گرفتیم دیدیم برخی از آنها اصلی نبوده و جعلی است؛ از جای دیگر توسط آقای گرشاسبی که عضو هیأت مدیره باشگاه هستند نیز خبر داده شد عدد پيشنهادي باشگاه چینی بالاتر از این حرف هاست؛ بعد از مدتی دیدیم رقم پيشنهادي بالاتری با یک سر برگ نامه دیگر آمد و پس از آن ن

متن کامل

نتایج جستجو....

زمان دربی برگشت تا دو روز آینده مشخص خواهد شد

رِدبلاگ: زمان دیدار برگشت تیم های فوتبال پرسپوليس و استقلال تا دو روز آینده مشخص خواهد شد. پیش از این گفته مي شد قرار است دیدار برگشت تیم های فوتبال استقلال و پرسپوليس در لیگ برتر در تاریخ 19 بهمن برگزار شود ولی با توجه به قرعه کشی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، استقلال تهران باید در این روز به مصاف السد قطر برود. به این ترتیب برنامه لیگ هم بر اساس این مسابقه تدوین خواهد شد. سعید فتاحی رئیس کميته مسابقات سازمان لیگ در این خصوص، گفت: چون استقلال نو

متن کامل

نتایج جستجو....

راز سفر های برانکو به امارات فاش شد

ماجرای بحث برانگیز سفرهای مداوم برانکو از سوی مترجم سابق سرمربی پرسپوليس برملا شد.
در حالیکه گفته مي شود برانکو سرمربی پرسپوليس فعالیت اقتصادی خود را از کرواسی به امارات منتقل کرده تا از شر مالیات های سنگین تجارت اروپا خلاص شود اما مترجم سابق وی نظر دیگری در این خصوص دارد.
محمدرضا چلنگر ضمن تکذیب این موضوع گفت: برانکو زمانی که هدایت تیم الوحده بر عهده گرفت ،حساب بانکی در کشور امارات باز کرد و مبلغ قراردادهایش را از طریق این حساب به کرواسی

متن کامل

نتایج جستجو....

مدیرعامل ستاد دیه: کاهش مبلغ دیه مردم را متضرر می‌کند

مدیرعامل ستاد دیه: کاهش مبلغ دیه مردم را متضرر مي‌کند
تهران - ایرنا - مدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: دیه فقط برای تصادفات رانندگی نیست و با وجود دیات شبه عمد و کارگاهی اگر ميزان فعلی دیه کاهش یابد، به دنبال این سیاست مردم متضرر مي‌شوند.
 

متن کامل

نتایج جستجو....

برانکو: از بازگشت ملی پوشانم استقبال می کنم/فردا از آن ها می پرسم چرا برگشتند

سرمربی پرسپوليس گفت از بازیکنانش خواهد پرسید که دلیل بازگشت آن ها چیست.
به گزارش خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپوليس در خصوص اتفاقات اخیر گفت: امروز جلسه ای در باشگاه داشتیم. درست مثل هميشه اما موضوع اصلی ما بحث درباره آماده سازی تیم بود. این هم باید مشخص مي شد که بازیکنانی که مي خواستیم به کجا رسید چون باید تیم را آمده کنیم.همان طور که گفتم لیگ و آسیا برای ما مهم است.
وی در مورد اینکه کی روش ملی پوشان پرسپوليس را از دبی عازم تهران ک

متن کامل

نتایج جستجو....

سروش رفیعی هم به همراه پرسپولیسی ها به تهران برگشت؟

بازیکنان ملی پوش پرسپوليس تا ساعاتی دیگر به تهران مي رسند.
به گزارش خبرآنلاین به نقل از کانال روزنامه پیروزی؛ با دستور کارلوس کی روش بازیکنان ملی پوش پرسپوليس به تهران برگردانده شدند تا به قول برانکو پرسپوليس بیش از این در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا متضرر نشود.
این اتفاق در حالی افتاده است که شایعه شده سروش رفیعی هم که در تیررس پرسپوليسی ها برای امضای قرارداد است به تهران بازگشته است.هنوز چیزی مشخص نیست و زمانی که هواپیمای سرخپوشان به ز

متن کامل

نتایج جستجو....

زمان دقیق حضور نوراللهی در تراکتورسازی مشخص شد

احمد نوراللهی با اخذ مدارک اعزام به خدمت، از روز هفتم دی ماه در تمرینات تراکتورسازی حضور خواهد یافت.
 پس از اینکه برانکو موافقت خود را با اعزام به خدمت و جدایی نوراللهی اعلام کرد ، مقدمات جذب او در باشگاه تراکتورسازی انجام شد و وی سهميه این تیم تبریزی خواهد بود. با قطعیت اتمام فرصت تحصیل ، نوراللهی فقط تا روز ششم دی ماه مي تواند از معافیت تحصیلی استفاده کند و پس از آن با پایان نیم فصل، او راهی تبریز خواهد شد. قرارداد این بازیکن با تراکتور تا

متن کامل

نتایج جستجو....

قیمت دستگاههای خودپرداز NCR (آذر ماه ۹۵)

5887 آکبند (مجارستان) 38 ميليون تومان
( 23 ميليون تومان نقد و الباقی مبلغ 15 ميليون تومان بصورت اقساط هشت ماهه بدون بهره) با یکسال گارانتی کامل و پشتیبانی ده ساله شرکت البرزتکین(تحویل 40 روزه ویا درصورت موجودی تحویل به روز از محل امانی)
 
5887 آکبند (مجارستان) 36.5 ميليون تومان( 22 ميليون تومان نقد و الباقی مبلغ 14.5 ميليون تومان بصورت اقساط هشت ماهه بدون بهره) با یکسال گارانتی موردی و پشتیبانی ده ساله شرکت البرزتکین(تحویل 40 روزه ویا درصورت موجودی تحویل به

متن کامل

نتایج جستجو....

جلسه طاهری و برانکو برای جذب نوه ستاره سینما

به گزارش پایگاه 598 ، تکلیف بازیکن تستی که در تمرینات چند روز اخیر پرسپوليس شرکت کرد پس از جلسه برانکو با سرپرست باشگاه پرسپوليس مشخص خواهد شد.
به گزارش تابناک ورزشی، در چند روز اخیر بازیکنی به نام ادن همتی در تمرینات تیم فوتبال پرسپوليس شرکت مي کرد تا برانکو سرمربی این تیم عملکرد این بازیکن جوان را زیر نظر بگیرد.
این بازیکن که نوه سعید راد بازیگر سینمای کشورمان است ایرانی - کانادایی است و سابقه بازی در کشور کانادا را در کارنامه دارد و جزو ب

متن کامل

نتایج جستجو....

برانکو ترکیب پرسپولیس را لو داد!

به گزارش پایگاه 598 ، تمرین امروز پرسپوليس در غیاب ۳ بازیکن برگزار شد و سرمربی این تیم ترکیب تیمش برای بازی با پیکان را نیز مشخص کرد.
به گزارش تابناک ورزشی،تمرین صبح امروز (سه شنبه) پرسپوليس از ساعت 10:30 در ورزشگاه شهید کاظمي آغاز شد و بازیکنان بعد از 40 دقیقه کار با وزنه و گرم کردن در سالن به زمين چمن آمده و یک تمرین کاملا تاکتیکی را پشت سر گذاشتند.
 تمرین در غیاب اميد عالیشاه، عارف محمدعلیپور، رامين رضاییان و علیرضا بیرانوند برگزار شد. در این

متن کامل

نتایج جستجو....

قیمت دستگاههای خودپرداز NCR (آذر ماه ۹۵)

5887 آکبند (مجارستان) 38 ميليون تومان
( 23 ميليون تومان نقد و الباقی مبلغ 15 ميليون تومان بصورت اقساط هشت ماهه بدون بهره) با یکسال گارانتی کامل و پشتیبانی ده ساله شرکت البرزتکین(تحویل 40 روزه ویا درصورت موجودی تحویل به روز از محل امانی)
 
5887 آکبند (مجارستان) 36.5 ميليون تومان( 22 ميليون تومان نقد و الباقی مبلغ 14.5 ميليون تومان بصورت اقساط هشت ماهه بدون بهره) با یکسال گارانتی موردی و پشتیبانی ده ساله شرکت البرزتکین(تحویل 40 روزه ویا درصورت موجودی تحویل به

متن کامل

نتایج جستجو....

ستاره میلان جایگزین آزمون شد

باشگاه سرشناس مسکو بعد از بی توجهی همتایان خود در روستوف رسما قید خرید مهاجم ایرانی را زد و ستاره برزیلی ميلان را جایگزین خرید سردار کرد.
به گزارش تابناک ورزشی، باشگاه اسپارتاک مسکو اولین باشگاهی بود که در تابستان با ارائه پيشنهادي 7 ميليون یورویی حاضر به پرداخت مبلغ فسخ قرارداد سردار آزمون با روستوف شد تا این مهاجم ایرانی را به جمع نفراتش اضافه کند اما مذاکراتش بی نتیجه ماند و سردار همچنان به درخشش با پیراهن روستوف در روسیه و اروپا ادامه

متن کامل

نتایج جستجو....

تغییر شیوه فروش شارژمستقیم ایرانسل از آبان ماه

 فروش شارژ الکترونیکی مستقیم ایرانسل
به گزارش روابط عمومي ایرانسل، با اعمال این تغییر، «مالیات بر ارزش افزوده» پرداختی مشترکان به جای کسر از ميزان شارژ درخواستی، به مبلغ پرداختی برای خرید شارژ افزوده مي‌شود. بر این اساس، تاکنون در هنگام خرید شارژ الکترونیکی مستقیم توسط مشترکان اعتباری ایرانسل، مبلغ ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده از مبلغ پرداختی توسط مشترک کسر شده و باقی‌مانده بر روی سیم‌کارت وی شارژ ميشد. در روش جدید که بر روی شارژ الکت

متن کامل

نتایج جستجو....

عالیشاه: تلاش کردم در تیم بمانم که نشد/ ایستگاه اول و آخرم لباس سرخ پرسپولیس است

بازیکن تیم فوتبال پرسپوليس گفت: همه تلاشم را کردم تا بتوانم در پرسپوليس بمانم اما مشکلات قانونی وجود داشت و در صورت ماندن من در تیم پرسپوليس ضرر مي‌کرد.
اميد عالیشاه در خصوص جدایی‌اش از تیم پرسپوليس به دلیل مشمول خدمت سربازی شدن گفت: دوست نداشتم در این شرایط از پرسپوليس جدا شوم و همه تلاشم را کردم تا در تیم بمانم اما اگر در پرسپوليس باقی مي‌ماندم این تیم به دلیل مشکلات قانونی ضرر مي‌کرد. وی ادامه داد: جدایی از پرسپوليس و هواداران با معرفت

متن کامل

نتایج جستجو....
صفحات ادامه نتايج:  1 
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است