به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


درباره منطقه 15 شهرداری تهران.معماران ارتباطات شهری

 


موقعیت جغرافیایی
منطقه 15 از شمال به پادگان قصر فیروزه، 45 متری آهنگ، خیابان خاوران و شوش شرقی و از غرب به خیابان فدائیان اسلام و از جنوب به خیابان دولت آباد، كوه بی‌بی شهربانو و كارخانه سیمان و از شرق به كوههای شرقی تهران و حد شرقی اراضی افسریه منتهی می شود. بخشی از محدوده منطقه نیز در حریم شهر واقع است. در واقع از هشت ناحیه موجود، شش ناحیه در محدوده قانونی شهر تهران و دو ناحیه در حریم استحفاظی شهر قرار دارند.مساحت محدوده قانونی 25 ساله منطق

متن کامل

نتایج جستجو....

فروش زمین قولنامه ای

250 متر زمین در منطقه مریان , بصورت قولنامه ای , با نقشه مهندسی utm , در محدوده طرح هادی و محصور شده با فنس آماده فروش میباشد. منطقه دارای آب و برق و تلفن میباشد. لازم به ذکر است منطقه مریان تالش یکی از مناسب ترین مکان ها برای ساخت ویلا جهت استراحت و لذت بردن از طبیعت بکر منطقه میباشد.همچنین این منطقه دارای قدمت تاریخی و باستانی میباشد.
قیمت کل: ۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
تلفن:  ۰۹۱۹۴۸۱۵۸۴۴

متن کامل

نتایج جستجو....

Active crossover

واژه نامه:Active crossover
فیلتری كه محدوده فركانسی گستردهای مانند 20 تا 20000 هرتز را با استفاده از عناصر فعال ، مانند: « ترانزیستور » و « دیود » به چند محدوده كوچكتر تقسیم میكند و در سیستم های بلندگویی كاربرد دارد . در این كاربرد پس از تفكیك محدودهها برای هر محدوده فركانسی، تقویت كننده صوتی ویژه ای استفاده می شود. برای مثال، سیستم بلندگوی سه راهه كه با فیلتر (Crossover) "كراس اٌور" باشد سیگنال صوتی را به سه محدوده فركانسی پایین، متوسط و بالا تقسیم میكند.

متن کامل

نتایج جستجو....

Active crossover

واژه نامه:Active crossover
فیلتری كه محدوده فركانسی گستردهای مانند 20 تا 20000 هرتز را با استفاده از عناصر فعال ، مانند: « ترانزیستور » و « دیود » به چند محدوده كوچكتر تقسیم میكند و در سیستم های بلندگویی كاربرد دارد . در این كاربرد پس از تفكیك محدودهها برای هر محدوده فركانسی، تقویت كننده صوتی ویژه ای استفاده می شود. برای مثال، سیستم بلندگوی سه راهه كه با فیلتر (Crossover) "كراس اٌور" باشد سیگنال صوتی را به سه محدوده فركانسی پایین، متوسط و بالا تقسیم میكند.

متن کامل

نتایج جستجو....

فوری/ اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: تمام مدارس منطقه یک آموزش و پرورش شهر تهران به استثنای دبیرستان هایی که امتحانات نهایی دارند، امروز ۲۰دی ماه تعطیل هستند . بر اساس این گزارش, به دلیل احتمال افزایش بار ترافیکی در محدوده منطقه یک آموزش و پرورش شهر تهران همه مدارس منطقه به استثنای دبیرستانهای منطقه یک که امتحانات نهایی دارند دوشنبه 20 دی ماه تعطیل هستند.

فوری/ اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: تمام مدارس منطقه یک آموزش و پرورش شهر تهران به استثنای دبیرستان هایی که امتحانات نهایی دارند، امروز ۲۰دی ماه تعطیل هستند . بر اساس این گزارش, به دلیل احتمال افزایش بار ترافیکی در محدوده منطقه یک آموزش و پرورش شهر تهران همه مدارس منطقه به استثنای دبیرستانهای منطقه یک که امتحانات نهایی دارند دوشنبه 20 دی ماه تعطیل هستند.

متن کامل

نتایج جستجو....

خطوط لوله نفتی نزدیک شهر صدرا شیراز ایمن سازی می شود

عملیات ایمن‌سازی خط لوله مواد نفتی در محدوده شهر جدید صدرا به طول ١٦ کیلومتر با آغاز شد.به گزارش شانا، عملیات ایمن‌سازی خط لوله مواد نفتی در محدوده شهر جدید صدرا با هدف انجام مسئولیت اجتماعی، شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران در قبال مجاوران خطوط، به منظور جلوگیری از خوردگی و ایمن‌سازی خط لوله در محدوده شهر صدرا این پروژه تعریف و اجرایی شده است.
با گسترش شهر صدرا در اطراف خط لوله ١٠ اینچ گچساران - شیراز ایمن سازی خط در محدوده شهر صدرا به ط

متن کامل

نتایج جستجو....

گرمترین نقطه جهان در ایران با دمای 67 درجه سانتیگراد.

یکی از گرم ترین نقاط جهان در دل کویر لوت ایران ، جایی است که هیچ موجود زنده ای در آن امکان زیست ندارد . گندم بریان یا ریگ سوخته ، در شمال شهر شهداد در کویر لوت و در استان کرمان واقع است . در داستان ها آمده که چون این منطقه در نزدیکی جاده ابریشم بوده است ، کاروان هایی که از این جاده عبور میکردند مشاهده کرده اند که گندم هایشان در این منطقه برشته میشود و از همین رو آن گندم بریان نام گذاشته اند . سفر به این منطقه علاوه براین که میتواند ماجراجویانه و ج

متن کامل

نتایج جستجو....

پلیس: طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد همچنان ادامه دارد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که در روز سه شنبه نیز همچون روزهای گذشته طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد تا ساعت ۱۹ اجرا خواهد شد.
به گزارش ایسنا، سرهنگ مراد مرادی در پاسخ به سوالات مخاطبان این خبرگزاری در خصوص نحوه اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در روز سه شنبه، اظهار کرد: برابر مصوبه کمیته کاهش آلودگی هوای تهران در مواقع اضطرار، در روز سه شنبه نیز طرح ترافیک در محدوده زوج و

متن کامل

نتایج جستجو....

اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد به حالت عادی بر می گردد

جانشین رئیس پلیس راهور تهران گفت: اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد از فردا به حالت عادی باز می گردد.
به گزارش میزان، سرهنگ حسن عابدی اظهار داشت: با توجه به بهبود وضعیت هوای پایتخت و قرار گرفتن در شرایط سالم، براساس اعلام قبلی امروز آخرین روزی است که طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد تا ساعت 19 اجرا می شود.
وی ادامه داد: از فردا همانند گذشته محدوده زوج و فرد و طرح ترافیک تفیک شده و خودروهای متخلفی که وارد هر کدام از این دو محدوده شوند، جداگانه جریمه می ش

متن کامل

نتایج جستجو....

سه شنبه 9 آذر صبح

10:00 تا 12:30
وقت همگی بخیر
 افزایش نرخ ارز در بازار آزاد باعث حرکت پتروشیمی ها شده. خراسان از محدوده 480-500 حرکت کرده و تا 650 مقاومت جدی ندارد. کرماشا به محدوده مهم مقاومتی 315 تومان رسیده اگر بتواند این سطح را باقدرت به بالا بشکند 340 راهم می تواند ببیند. خودرو بعد از شکستن 300 به پایین به منفی کامل نزدیک می شود.

متن کامل

نتایج جستجو....

جنگل‌های چالوس آتش گرفت/ بی‌تفاوتی ۳ روزه مسئولان نسبت به آتش‌سوزی

 
در سایه بی‌دقتی مسئولان ۳ روز است جنگل‌های مرزن‌آباد چالوس در آتش می‌سوزد.
 بنا بر اخبار به دست آمده از اهالی منطقه مرزن‌آباد چالوس، بخش وسیعی از جنگل‌های واقع در ارتفاعات این بخش 3 روز است در آتش می‌سوزد. 
در حال حاضر منطقه وسیعی از جنگل‌های مرزن‌آباد چالوس 3 روز است آتش گرفته و هیچ ارگانی اقدام جدی برای مهار آتش و جلوگیری از پیشرفت آن به سایر جنگل‌های این منطقه نکرده است. 
 در ارتفاعات البرز مرکزی شهرستان چالوس و در محدوده استحفاظی

متن کامل

نتایج جستجو....

دوشنبه 15 آذر صبح

10:00 تا 12:30
صبح همگی بخیر
 اوضاع فولاد خوب هست و در بورس کالا قیمت محصولاتش افزایشی شده. دیروز معامله بلوکی حریل انجام شد. محدوده 130-135 برای سهم نقش حمایتی مهمی است که با همین حد ضرر میتوان روی سهم کارکرد. روی وصندوق مثبت هستم بنظرم محدوده 155-160 به دید میانمدت گزینه بدی نباشد. فولاد مبارکه در میانمدت 155-160تومان را خواهد دید.

متن کامل

نتایج جستجو....

جشنواره سراسری غکس سال ارسباران

جشنواره عکس سال ارسباران که بهمن ماه امسال نخستین دوره آن برگزار می شود؛ دومین جشنواره سراسری منطقه ارسباران پس از جشنواره تئاتر کوتاه ارسباران است که در اهر برگزار می شود.
انجمن هنر عکاسی شهرستان اهر در یکسال فعالیت چشمگیر خود توانست قابلیت بالای هنر عکاسی این شهرستان را به اثبات رسانده و پیرو آن مجوز برگزاری جشنواره سراسری را دریافت کند.
این جشنواره در سطح کشور اما در محورها و موضوعات تعریف شده در محدوده تاریخی منطقه ارسباران برگزار می

متن کامل

نتایج جستجو....

استاندار فارس: تاکنون تغییری در خط مرزی شهرستان های استهبان و داراب داده نشده است

استاندار فارس گفت: هرگونه تغییر در محدوده جغرافیایی بخش ها، شهرستان ها و استان ها یکشور منوط به انجام کار کارشناسی و طی مراحل تصویب در هیات دولت است.
سیدمحمدعلی افشانی این سخنان را شامگاه پنجشنبه در پایان سفر 2 روزه به شهرستان های نی ریز و استهبان در جمع خبرنگاران و در پاسخ به پرسشی درباره مباحث مطرح شده درباره خط مرزی شهرستان های داراب و استهبان مطرح کرد. استاندار فارس اظهار کرد: اگر بنا بر تغییری در محدوده جغرافیایی منطقه ای باشد، باید این

متن کامل

نتایج جستجو....

سه شنبه 16 آذر صبح

10:00 تا 11:00
صبح همگی بخیر
وصندوق از محدوده 160 پرتقاضا نشان داده و به صف خرید رسید. فولاد از 140 تومان عبور کرد. فولاد در آستانه صف خرید است. به هردوسهم دیروز اشاره شد که مستعد حرکت هستند.
11:00 تا 12:30
فلزات شاخص را بالای کشیدند. خراسان تازمانیکه بالای 650 تومان است میتواند تا سطوح 680-690 رشد داشته باشد.منتها محدوده 650 برای سهم مهم است.

متن کامل

نتایج جستجو....

خانه داروغه درقاب گنجه وگنجینه

 در تاریخ اول سپتامبر ۲۰۱۶ برابر با ۱۱ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳ برنده از ۶ کشور ایران، استرالیا، پاکستان، چین، ژاپن و هند، رگزیدگان این دوره از جوایز میراث فرهنگی یونسکو در منطقه آسیا و اقیانوسیه اعلام شدند.هیات داوران این مسابقه متشکل از کارشناسان برجسته بین‌المللی در عرصه مرمت و حفاظت میراث فرهنگی، پس از بررسی ۴۰ نامزد پیشنهادی از کشورهای منطقه شامل ۳۴ اثر برای مرمت و حفاظت و ۶ اثر به عنوان طرح جدید در بستر میراث فرهنگی، آثار واجد شرایط برای در

متن کامل

نتایج جستجو....

مدارس تعطیل نمی شوند

فرهیختگان تعطیلی یکی دو روزه مدارس ابتدایی و گاهی هم متوسطه اول، گسترش محدوده طرح ترافیک به محدوده زوج و فرد و ممنوع کردن فروش طرح ترافیک روزانه، اقداماتی است که هنگام آلودگی شدید هوای تهران انجام می شود؛ اقداماتی مقطعی با تاثیر کم بر آلودگی هوا که مشکل را همچنان پابرجا رها می کند. هر بار هم درباره اینکه مدارس تعطیل بشود یا نشود بحث و جدل درمی گیرد. از یک سو تعطیلی مدارس به آموزش و تحصیل دانش آموزان لطمه وارد می کند و از طرف دیگر، حضور کودکان

متن کامل

نتایج جستجو....

منطقه ویژه اقتصادی نمین

گزارشخبرگزاری فارساز اردبیل، بهروز فروزنده عصر
امروز در جلسه بررسی مشکلات منطقه ویژه اقتصادی نمین در استانداری اردبیل اظهار
کرد: فاز اول منطقه ویژه اقتصادی نمین که در 2 هزار و 55 هکتار مساحت اجرایی می‌شود
در محدوده 480 هکتار، فاز دوم در 370 هکتار، فاز سوم 335 هکتار، فاز چهارم 498
هکتار و فاز پنجم نیز در 440 هکتار در مدت پنج تا هفت سال آینده اجرایی می‌شود.
وی موضوع پیش‌بینی ورودی‌های مناسب به این سایت و تدارک زیرساخت‌های مورد نیاز
را با همکاری

متن کامل

نتایج جستجو....

آسیاب جلال؛ روستایی که در همین نزدیکی است

در حاشیه
آسیاب جلال؛ روستایی که در همین نزدیکی است
یکی از روستاهای نزدیک شهر تفرش، روستای آسیاب جلال است. روستایی که تنها فاصله بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ متری با محدوده ی شهری تفرش دارد.
به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ندای تفرش، یکی از روستاهای نزدیک شهر تفرش، روستای آسیاب جلال است. روستایی که تنها فاصله بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ متری با محدوده ی شهری تفرش دارد.
 
 
این روستا ۹۰ خانوار و ۱۵۰ نفر جمعیت ثابت دارد که در ایام تعطیل این جمعیت به ۲۰۰ نفر هم می رسد.
بنابر

متن کامل

نتایج جستجو....

شلیک پدافند هوایی به یک هلی‌شات در محدوده خیابان انقلاب

معاون امنیتی استانداری تهران، با تأیید خبر شلیک چند گلوله هوایی به یک هلی‌شات، گفت: در حال تحقیق در مورد این موضوع هستیم که دلیل پرواز این هلی‌شات و شلیک‌ به آن چه بوده است؟
 
وی افزود: ما از چند نهاد تقاضا کرده‌ایم که منشاء و دلیل این تیراندازی را اعلام کنند ولی هنوز جوابی دریافت نکرده‌ایم و تحقیقات در حال ادامه است و منتظریم تا این گزارش به دست ما برسد.
گفتنی است؛ دبیرخانه شورای تأمین فرمانداری تهران اعلام کرده است که اقدام به تیرانداز

متن کامل

نتایج جستجو....

نشت گاز یکی از چاه‌های بزرگ نفت ایران مهار شد

حادثه‌ای نفتی که به خیر گذشت؛
تاریخ 1395/10/06 ساعت 14:34

یک مقام مسئول، اعلام کرد: نشت گاز یکی از شیرهای سرچاهی چاه شماره ۹۹ میدان نفتی رگ سفید آغاجاری در مناطق نفت خیز جنوب توسط نیروهای عملیاتی شرکت نفت مهار شد.
 
 نشت گسترده گاز از چاه ٩٩ میدان نفتی رگ سفید آغاجاری که در جریان تعمیر و تعویض یکی از شیرهای سرچاهی دچار نشت شدید شده بود پس از تعمیر و مهار نشت مجدداً در مدار بهره برداری و تولید قرار گرفت.
ابراهیم پیرامون مدیر عامل شرکت بهره‌برداری ن

متن کامل

نتایج جستجو....

منطقه ازاد تجاری---دفاتر پیشخوان--تهدید یا فرصت

تبدیل منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد بهشهر به منطقه آزاد اقتصادی و تجاری ،
 
 
خبری که امکان عملی شدن ان می رود که به واقعیت بپیوندد
دفاتر پیشخوانی که در این محدوده قرار میگیرند و ضعیتشان چه میشود
دفاتر هر نظری در این مورد دارند لطفا با نوشتن کد دفتر در قسمت نظرات بیان کنند تا همه از شرایط جدیدی که قرار است ایجاد بشه اگاه بشیم
هزینه های جدید؟؟؟
درامد جدید؟؟؟
وضعیت مالیاتی؟؟؟
تامین اجتماعی؟؟
برند دفاتر پیشخوان مناطق ازاد؟؟؟
رابطه با کانون

متن کامل

نتایج جستجو....

آغاز سرشماری حیات وحش منطقه حفاظت‌شده مراکان خوی از نیمه دوم آذر

رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان خوی گفت: سرشماری حیات وحش منطقه حفاظت شده مراکان خوی از نیمه دوم آذرماه آغاز می‌شود.
«جبرئیل قلی‌پور» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: سرشماری حیات وحش منطقه حفاظت شده مراکان خوی با همکاری و مشارکت جوامع محلی و دوستداران و تشکل‌های محیط‌زیست از مورخه پانزدهم آذرماه آغاز می‌شود.
وی زمان سرشماری را چهار روز برشمرد و افزود: این سرشماری هر سال در منطقه حفاظت‌شده مراکان به‌عنوان بزرگترین مرکز و زی

متن کامل

نتایج جستجو....

انهدام پهباد به وسیله سامانه های پدافندی تهران

حدود ساعت ۹٫۴۵ دقیقه صبح امروز حداقل صدای ۵ شلیک اسلحه در مرکز تهران شنیده شد
پرنده هوایی که در اطراف خیابان کارگر در حال پرواز و فیلمبرداری هوایی از مناطق ممنوعه تهران بود توسط پدافند هوایی ارتش مورد هدف قرار گرفت.
 یک منبع مطلع در گفتگو با ایلنا گفت: یک پرنده هوایی که از خیابان کارگر به سمت جنوب تهران در حال پرواز و فیلمبرداری از مناطق ممنوعه بود از سوی پدافند هوایی مورد هدف قرار گرفت و متلاشی شد.
این اتفاق در حوالی ساعت ۱۰ صبح امروز رخ داد

متن کامل

نتایج جستجو....

HDRچیست و چگونه از آن در اندروید استفاده کنیم

معرفی HDRHDR مخفف سه کلمه High Dynamic Range (محدوده دینامیکی بالا) می باشد ، که محدوده دینامیکی به معنی نسبت روشن به تیره در یک عکس می باشد . به هنگام عکسبرداری در حالت HDR رنگ و روشنایی عکس از طریق تغییر دادن نرم افزاری متعادل خواهد شد . این کار با گرفتن سه نوردهی جداگانه و جانشینی آن صورت می گیرد . سپس دوربین ترکیبی از این سه نوردهی را به یک تصویر مستقل در می آورد . توسط تجزیه و تحلیل بر اساس آن سه نوردهی با حدس زدن اینکه آیا نیاز هست تصویر تاریک تر و یا روش

متن کامل

نتایج جستجو....

ایران رتبه نخست تولید علم در منطقه غرب آسیا

«سایماگو» شرکتی فناورمحور است که شهرتی جهـانی در زمینـه تحلیـل و ارزیابی اطلاعات علمی دارد و براساس آمار منتشرشده در این پایگاه، ایران رتبه نخست تولید علم در منطقه غرب آسیا را دارد. سایماگو در آخرین گزارش خود، برترین دانشگاه های ایران در سال 2016 را به ترتیب دانشگاه تهران «با رتبه 9 میان دانشگاه های منطقه غرب آسیا»، علوم پزشکی تهران «با رتبه 12 میان دانشگاه های منطقه غرب آسیا» و صنعتی شریف «با رتبه 15 میان دانشگاه های منطقه غرب آسیا» دسته بندی

متن کامل

نتایج جستجو....

دیپلماسی همگرایی در خاورمیانه

 
خاورمیانه با وجود برخورداری از منابع نفت و گاز، که زمینه مناسبی را برای همگرایی کشورهای منطقه دارد، هنوز نتوانسته است گام های موثری در مسیر همگرایی بردارد. ایران به عنوان کشوری مهم و تاثیرگذاردرمنطقه خاورمیانه، که دارای تشابهات سیاسی، اقتصادی و فرهنگی با کشورهای منطقه است، می تواند برای شکل دادن ترتیبات منطقه ای در چارچوب مذاکرات بین المللی نه نتها امنیت خاورمیانه را تامین کند، بلکه با شکل گیری ترتیباتی جمعی با حضور بازیگران منطقه ای

متن کامل

نتایج جستجو....

سه شنبه 25 آبان صبح

9:00 تا 10:00
صبح همگی بخیر
مثبت خودرویی ها دوام نداشت و امروز متعادل روبه منفی کار را شروع کرده اند. تکمبا مدتی است که بالای 100 دوام اورده و نوسانات کوچکی دارد. کرازی بعد از افزایش سرمایه 106 درصدی از انباشته , خوب باز نشد و فعلا باید منتظر کاهش فشار فروش سهم باقی ماند تا به تعادل برسد و تعدیل مثبتهای آتی خود را در سهم نشان دهد با توجه به میزان عرضه های این چندروزه میل سهامداران حقیقی عمده که گویا یک خانواده هستند هنوز به کنترل سهم است.
10:00 تا 11:00
توری

متن کامل

نتایج جستجو....

6 تا 12 ماه حبس مجازات دستکاری پلاک خودرو

    

    جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از توقیف خودروهایی که اقدام به دستکاری پلاک برای ورود به محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد می‌کنند، خبر داد.  
سرهنگ عابدی جانشین رئیس پلیس راهور تهران؛ اظهار داشت: با توجه به وضعیت آلودگی هوا و نظر به مصوبه کمیته طرح ترافیک تا اطلاع ثانوی طرح ترافیک به محدوده زوج و فرد و تا ساعت 19:00 کشیده شده است.  
وی افزود: به همین منظور در کنار ورودی های به محدوده زوج و فرد همکاران ما مستقر و درصورت مشاهده هر گونه پل

متن کامل

نتایج جستجو....

سهم ۹۰‌درصدی مناطق آزاد در قاچاق کالا/ ایده افزایش مناطق آزاد برای رأی‌آوری

یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه مناطق آزاد کشور به گلوگاه‌های فساد تبدیل شده‌اند، گفت: از ۲۲ میلیارد دلار کالای قاچاق در کشور ۲۰ میلیارد دلار از طریق این مناطق انجام می‌شود که حاکی از سهم ۹۰درصدی این مناطق در قاچاق کالا است.
مناطق آزاد تجاری ــ صنعتی، مناطقی هستند که جزو قلمروی گمرکی کشور محسوب نمی‌شوند. صادرات و واردات این مناطق، مشمول مقررات صادرات و واردات مناطق آزاد تجاری ــ صنعتی، است. مناطق آزاد تجاری صنعتی در ایران از سال 1372 با ت

متن کامل

نتایج جستجو....

سه شنبه 18 آبان صبح

9:00 تا 10:00
وقت همگی بخیر
 بازار اول وقت نسبت به دیروز هیجان کمتری دارد و محتاط تر شده است. بنظرم دیروز خبهمن بعلت هیجان بازار چندتومانی بالا باز شد و شاید برای سهم دردسر شود.
10:00 تا 11:00
خبهمن به منفی کامل رسید. فولاد زیر محدوده 137-140 یک گیر اساسی دارد هرزمان بتواند این سطح را با قدرت به بالا بشکند میتواند حداقل15 درصد بازدهی را در رشد بعدی داشته باشد. فولای هم زیر 280 یک مقاومت جدی کوتاه مدت دارد.
11:00 تا 12:30
گروه فلزات را اگر فاکتور بگیریم حجم معاملات

متن کامل

نتایج جستجو....

منطقه خاورمیانه یا جنوب شرق آسیا و ارتباط با سایر مناطق اطراف

منطقه خاورمیانه بدون تردید تا زمانی که نفت و گاز را در خود جا داده و تنها منبع سرنوشت ساز جهان امروز است نقش حیاتی خود را حفظ می کند و تمام مسائل و اتفاقات در این منطقه از سوی تمامی کشورهایی که انرژی خود را از این منطقه تامین می کنند مورد بررسی قرار خواهد گرفت ولی این خاورمیانه نیست که در سالهای اخیر این جایگاه حساس را از آن خود کرده است.
به علت جغرافیای سیاسی که در قرن بیست و یکم حاکم است و رقابت کشورهای دارای منافع ملی در منطقه و به شدت گره خو

متن کامل

نتایج جستجو....

خدمت صادقانه در کتابخوانی و رشد و تعالی منطقه

آنچه باعث افتخار بنده است هم نشینی با دوستان فرهیخته و صاحب علم در ترکمن صحرا است که کم هم نداریم از این دوستان عزیزی که صادقانه و در طبق اخلاص در راه رشد و تعالی منطقه تلاش می نمایند ، افرادی که نه تنها باعث افتخار منطقه هستند ، بلکه سفیران فرهنگی از دیار ترکمن صحرا می باشند. اولین کتابخانه خصوصی کشور که با تلاش دکتر قربان محمد پورقاز فارغ التحصیل رشته مدیریت بنا نهاده شده و در اختیار مردم قرار گرفته است تا در راه رشد و تعالی علم در منطقه فعا

متن کامل

نتایج جستجو....

سوریه

ماه پیش که تدمر رو از ارتش گرفت به شدت افول کرده و تضعیف روحیه در طرفدارانش کاملا مشهود است.
۳٫  جنبه اقتصادی:  وجود قسمت قابل توجهی از چاههای نفت و گاز در حد فاصل این منطقه تا دیر الزور، تسلط بر این منطقه را خیلی مهم میکند.
۴٫  جنبه ژئوپولوتیکی:  تنها امید برای شکست حصر دیرالزور از این منطقه میگذرد و هرچند هنوز دور از دسترس است ولی مهم و حیاتی است.
۵٫  جنبه سیاسی: که اسد و طرفدارنش می توانند ادعا کنند که در صورت صلح موقت یا دائم و صرف توانشان در

متن کامل

نتایج جستجو....

گزارش بازدید از منطقه اشترینان

در تاریخ 1395/8/1روز شنبه به اتفاق سرگروه های متوسطه اول استان از مدارس منطقه اشترینان بازدید بعمل آمد،ازمدارس دخترانه سمیه،پسرانه عبدالرسول و فدک بازدید صورت گرفت،  مدرسه سمیه در فضای فیزیکی بسیار نامطلوب و در یک مدرسه مخروبه و نا ایمن بدون امکانات دایر بود هر چند مسئولین منطقه اعلام کردند به صورت موقت در  این مکان خواهند بود با وجود این مشکلات همکاران با تمام توان مشغول به فعالیت آموزشی بودندکه جا دارد از همه  تشکر نماییم . دو مدرسه دیگر ا

متن کامل

نتایج جستجو....

اختتامیه مسابقات آمادگی جسمانی بانوان شرکتهای صنعت آب وبرق استان

 
 
اختتامیه مسابقات آمادگی جسمانی  بانوان شرکتهای صنعت آب وبرق استان
 
     براساس تقویم ورزشی مسابقات کارکنان صنعت آب و برق استان این مسابقات روز پنج شنبه مورخ  6/8/95 با حضور 4 تیم ( نیروگاه مشهد -آب منطقه ای – توزیع برق استان - برق منطقه ای  )  در دو رده سنی و با حضور 21 ورزشکار به میزبانی برق منطقه ای در مجموعه ورزشی این شرکت برگزار گردید و در پایان با اهداء جوایز از نفرات برتر تقدیر و قدر دانی شد.
نفرات برتر  گروه سنی 25 تا 33 سال
نفر اول : آناهیت

متن کامل

نتایج جستجو....

انگلیس منبع شر و نکبت برای همه مردم منطقه.

 
انگلیس یا همان پیر استعمار همواره منبع بدبختی و فلاکت برای مردم منطقه بوده اند ولی هنوز برخی از مردم منطقه گوش به بنگاه خبرپراکنی آن دارند آیا نباید از این عملکرد دولت انگلیس درس گرفت وای به حال ملتی که برایش رسانه های انگلیسی جهت دهی کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

متن کامل

نتایج جستجو....

کشورهای حوزه خلیج فارس مبهوت از دستاوردهای ایران در سوریه و منتظر دونالد ترامپ

برای عربستان سعودی که در حال یک رقابت اساسی منطقه ای با ایران است، تسخیر و تسلط دولت بشار اسد بر بهشت نیروهای شورشی یعنی حلب، به معنی یک نوسان خطرناک در موازنه قدرت منطقه ای به نفع تهران است. ریاض در هراس از سرعت گیری بلندپروازی های ایران در راستای هلال شیعی نفوذ و تاثیر گذرای در منطقه از افغانستان تا مدیترانه، به دنبال آن است که دیر یا زود دستاوردهای ایران را خنثی کند.

متن کامل

نتایج جستجو....

بازدید موقوفات منطقه گیلوران خرم آباد و شرکت تعاونی فدک لبن

در راستای دستور نماینده معظم ولی فقیه و ریاست محترم سازمان اوقاف و امور خیریه مبنی بر بازدید مستمر رقبات و موقوفات و به منظور بررسی مشکلات حقوقی موقوفه گیلوران ، بعد از بازدید میدانی و مشخص نمودن حدود موقوفه و شرکت تعاونی ، جلسه ای با حضور مدیریت و کارشناسان بهره وری و مشارکت های مردمی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خرم آباد با مدیر عامل شرکت تعاونی فدک لبن این شهرستان برگزار شد.
پپیگیری حل مشکلات حقوقی و رفع اختلاف جاده دسترسی مجتمع با د

متن کامل

نتایج جستجو....

طرح ارتقای منطقه ویژه اقتصادی سرخس به منطقه آزاد تجاری تا 15 روز دیگر

تمدن/فرماندار سرخس با اشاره به ظرفیت‌های عظیم اقتصادی این شهرستان گفت: طرح ارتقای منطقه ویژه اقتصادی سرخس به منطقه آزاد تجاری تا 15 روز دیگر به هیئت دولت ارجاع می‌شود. حسین سنجرانی در مراسم افتتاح نمایشگاه «طلایه‌داران هدایت» در سرخس گفت: با تبدیل منطقه ویژه اقتصادی سرخس به آزاد تجاری و استعدادهای بی‌نظیری که در حوزه اقتصادی شهرستان وجود دارد، زمینه اشتغال جوانان سرخس و شهرستان‌های هم‌جوار فراهم خواهد شد. گفتنی است نمایشگاه «طلایه‌د

متن کامل

نتایج جستجو....

شکوری‌راد:مطالبات اصلاح‌طلبان از دولت را جدی‌تر مطرح می‌کنیم/ ردصلاحیت روحانی آسان نیست

شرط گذاشتن جایی مفهوم دارد که آلترناتیو دیگری هم وجود داشته باشد، وقتی آلترناتیوی وجود ندارد و ضرورتی هم برای آن احساس نمی شود، شرط گذاشتن بی معنا است.
ما می‌خواهیم درون این نظام و در چارچوب قانون اساسی به اصلاح رویکردها و رویه‌ها بپردازیم و گفتمان اصلاحات را نیز در همین محدوده تعریف می‌کنیم. معتقدم که می‌توان در همین محدوده و چارچوب به دستاورهای خوبی رسید و به بسیاری از مطالبات پاسخ داد.

متن کامل

نتایج جستجو....

شورای شهرستان خوی خواستار استفاده منطقه ازاد ارس از فرودگاه خوی شد.

⭕️شورای شهرستان خوی خواستار استفاده منطقه ازاد ارس از فرودگاه خوی شد.
⭕️استفاده از فرودگاه خوی موجب رونق منطقه آزاد ارس وهم رونق فرودگاه خوی به عنوان یکی از زیباترین فرودگاههای منطقه خواهد شد.
⭕️شورای شهرستان خوی با ارسال نامه ای به مدیرعامل منطقه ازاد ارس، خواستار استفاده منطقه ازاد ارس از فرودگاه خوی شد. در این نامه که به امضای سجاد چهره آرا ، رئیس این شورا رسیده و رونوشت آن به امام جمعه، فرماندار، نماینده مردم ، شهردار و شرای شهر خوی

متن کامل

نتایج جستجو....

قله ها و دره های شمال آیگان

 
در منطقه البرز مرکزی و  روستاهای هم جوار آیگان،در شمال این منطقه کوه های و دره های متعددی وجود دارد.در این مناطق منابع طبیعی متعددی  از جمله سبزی و گیاهان دارویی مختلف،قارچ های کوهی،منابع آب از چشمه ها، رودها و علف برای چرای دامها به وفور یافت می‌شود. سربند،بندپی،هارونک،گردکول،خرس گل،ونتر بند،میان کوهک،تخته گاه،اویزر کوه،کله تنگه،گردن گاه،کاهار،گردن گاه و دیگر مناطق مختلف نام های دره ها و قله های این منطقه می باشد.
 
               

متن کامل

نتایج جستجو....

پارادوکس "فروشنده" در جشنواره کن و تب و تاب چهارراره انقلاب

فرهادی، کارگردان تب و تاب ها و فرایندهای زندگی اجتماعی و خانوادگی است. چه در فیلم فاخر "درباره الی"، یا فیلم اسکار "جدایی نادر از سیمین" ( که داوران اسکار به خاطر محتوای فوقالعاده سیاسی - اجتماعی فیلم به آن نظر دادند) یا فیلم اخیرش به نام "فروشنده" در جشنواره معتبر سینمایی کن در فرانسه..
این تب و تاب ها که فرهادی در فیلم هایش تصویر می کشد درون بود یا intrinsic در محدوده ها و قلمروهایی از شهر مدرن است که اصطلاحا down town می گویند. یعنی محدوده های اطراف مرک

متن کامل

نتایج جستجو....

خشونت در خاورمیانه و راه برون رفت از آن

آماده نبودن مردم عرب برای ایجاد مردمسالاری، رقابت مخرب کشورهای منطقه با یکدیگر و نفوذ گسترده غرب پس از خیزش های عربی، به وضعیت هرج و مرج گونه ای در منطقه منجر شده است که تنها راه برون رفت از آن گفت و گوی مستقیم کشورهای منطقه با یکدیگر است...

متن کامل

نتایج جستجو....

چهارشنبه 24 آذر صبح

11:00 تا 12:30
وقت همگی بخیر
گویا قرار بوده امروز معترضین به عملکرد سهامداران عمده خودرو در بورس, در مقابل درب شرکت ایران خودرو تجمع کنند که گفته می شود این مثبت یکی دوروزه سهم بهمین خاطر هست. دکوثر دوباره درحال نزدیک شدن به محدوده حمایتی 160-170 تومان است.

متن کامل

نتایج جستجو....
صفحات ادامه نتايج:  1 
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است