به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


تعطیلی برخی از مدارس منطقه یک تهران

تمام مدارس منطقه یک آموزش و پرورش شهر تهران به استثنای دبیرستان هایی که امتحانات نهایی دارند، امروز ۲۰دی ماه تعطیل است.
به گزارش فارس، تمام مدارس منطقه یک آموزش و پرورش شهر تهران به استثنای دبیرستان هایی که امتحانات نهایی دارند، امروز ۲۰دی ماه تعطیل است.
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: تمام مدارس منطقه یک آموزش و پرورش شهر تهران به استثنای دبیرستان هایی که امتحانات نهایی دارند، امروز 20دی ماه تعطیل هستند

متن کامل

نتایج جستجو....

همایش بواناتیها یا کمک به مدارس

همایش بواناتیها یا کمک به مدارس
در تاریخ اول اردیبهشت 95 با هماهنگی قبلی، و مدیریت تعدادی از فرهنگیان بوانات،  جمع ارزشمندی از فرهیختگان بوانات و بواناتیهای مقیم شیراز در سالن فرهنگیان شیراز گرد هم آمدند.  هدف از این جلسه گردهم آمدن بواناتیها ذکر شده بود ولی در عمل فقط بحث کمک به مدارس بوانات و خیرین مدرسه ساز بود. هر چند کمک به مدارس و تجهیز مدارس و ساخت مدارس در منطقه محروم بوانات ارزش دارد و بخوبی هم در این جلسه تعداد زیادی،  داوطلب کمک ب

متن کامل

نتایج جستجو....

گزارش بازدید از منطقه اشترینان

در تاریخ 1395/8/1روز شنبه به اتفاق سرگروه های متوسطه اول استان از مدارس منطقه اشترینان بازدید بعمل آمد،ازمدارس دخترانه سمیه،پسرانه عبدالرسول و فدک بازدید صورت گرفت،  مدرسه سمیه در فضای فیزیکی بسیار نامطلوب و در یک مدرسه مخروبه و نا ایمن بدون امکانات دایر بود هر چند مسئولین منطقه اعلام کردند به صورت موقت در  این مکان خواهند بود با وجود این مشکلات همکاران با تمام توان مشغول به فعالیت آموزشی بودندکه جا دارد از همه  تشکر نماییم . دو مدرسه دیگر ا

متن کامل

نتایج جستجو....

فوری/ اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: تمام مدارس منطقه یک آموزش و پرورش شهر تهران به استثنای دبیرستان هایی که امتحانات نهایی دارند، امروز ۲۰دی ماه تعطیل هستند . بر اساس این گزارش, به دلیل احتمال افزایش بار ترافیکی در محدوده منطقه یک آموزش و پرورش شهر تهران همه مدارس منطقه به استثنای دبیرستانهای منطقه یک که امتحانات نهایی دارند دوشنبه 20 دی ماه تعطیل هستند.

فوری/ اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: تمام مدارس منطقه یک آموزش و پرورش شهر تهران به استثنای دبیرستان هایی که امتحانات نهایی دارند، امروز ۲۰دی ماه تعطیل هستند . بر اساس این گزارش, به دلیل احتمال افزایش بار ترافیکی در محدوده منطقه یک آموزش و پرورش شهر تهران همه مدارس منطقه به استثنای دبیرستانهای منطقه یک که امتحانات نهایی دارند دوشنبه 20 دی ماه تعطیل هستند.

متن کامل

نتایج جستجو....

مدارس کدام استان ها فردا تعطیل است؟

خسرو ساکی مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز؛ در خصوص تعطیلی مدارس این استان اظهار داشت: فردا به دلیل آلودگی هوا مهدهای کودک، دبستان و پیش دبستان ها در ۲ نوبت صبح و عصر در مناطق کرج،فردیس،ساوجبلاغ و نظرآباد تعطیل است.
وی تاکید کرد: مدارس مناطق اشتهارد،طالقان و جاده چالوس جزو مدارس تعطیل شده به شمار نمی روند و فردا به فعالیت ادامه می دهند.ساکی یادآور شد: به دلیل پایداری وضعیت آلودگی هوا مدارس در دو نوبت صبح و عصر تعطیل اعلام می شود.

متن کامل

نتایج جستجو....

مانور زلزله و ایمنی

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون خبر داد: مانور زلزله و ایمنی 15آبان در مدارس بردخون برگزار می شود
ظهیر محمودی در نشست هماهنگی با ادارات و دستگاه های اجرایی بردخون اظهار داشت: به منظور کسب آمادگی در بین دانش آموزان، مانور زلزله و ایمنی 15آبان در مدارس بردخون برگزار می شود.
وی افزود: مدارس فراگیرترین نهاد اجتماعی در کشور می باشند و توان انتقال پیام ها را به اقشار مختلف بویژه خانواده ها دارند و به همین دلیل آموزش نکات ایمنی در برابر حوادث ب

متن کامل

نتایج جستجو....

مدارس تعطیل نمی شوند

فرهیختگان تعطیلی یکی دو روزه مدارس ابتدایی و گاهی هم متوسطه اول، گسترش محدوده طرح ترافیک به محدوده زوج و فرد و ممنوع کردن فروش طرح ترافیک روزانه، اقداماتی است که هنگام آلودگی شدید هوای تهران انجام می شود؛ اقداماتی مقطعی با تاثیر کم بر آلودگی هوا که مشکل را همچنان پابرجا رها می کند. هر بار هم درباره اینکه مدارس تعطیل بشود یا نشود بحث و جدل درمی گیرد. از یک سو تعطیلی مدارس به آموزش و تحصیل دانش آموزان لطمه وارد می کند و از طرف دیگر، حضور کودکان

متن کامل

نتایج جستجو....

مدارس اردبیل برای دومین روز متوالی تعطیل شد

به دلیل برودت و سرمای هوا مدارس اردبیل در برخی از شهرها و نواحی استان برای دومین روز متوالی تعطیل شد.
به گزارش تسنیم، به دلیل برودت و سرمای هوا که به دنبال بارش برف روز گذشته در اغلب مناطق استان حاکم بوده، مدارس اردبیل در برخی از شهرها و نواحی استان برای دومین روز متوالی تعطیل شد.
براساس اعلام اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل در روز دوشنبه، 29 آذرماه مدارس نوبت صبح در شهرهای اردبیل، سرعین، مشگین شهر، ارشق، نمین، نیر و هیر در مقاطع پیش دبس

متن کامل

نتایج جستجو....

تعطیلی مدارس برخی شهرستان های استان تهران

به دلیل آلودگی هوا، پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی استان تهران به جز فیروزکوه، دماوند و بخش های رودهن، لواسان و رودبار قصران فردا تعطیل است.
روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: به دلیل آلودگی هوا، تمام پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی شهر تهران فردا شنبه چهارم دی ماه تعطیل است.
همچنین زنگ ورزش مدارس دوره متوسطه اول و دوم فردا تعطیل است.
بر اساس تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا، مهد کودک ها، پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی تمام شهرستان

متن کامل

نتایج جستجو....

دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل در مدارس آموزش از راه دور ثبت نام کنند

خبر24:مدیر مرکز آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ۱۸۷ هزار نفر در مدارس آموزش از راه دور ثبت نام کرده‌اند گفت: دانش آموزانی که امکان آموزش حضوری را ندارند می‌توانند در مدارس آموزش از راه دور ثبت نام کنند.

متن کامل

نتایج جستجو....

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس تهران

مدیرکل روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت:برای تعطیلی مدارس پایتخت به دلیل بارش برف در حال تصمیم گیری هستیم.
مسعود ثقفی مدیرکل روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به بارش سنگین برف در مناطق شهر تهران اظهار داشت:برای تعطیلی مدارس تهران در نوبت عصر و روز های آتی هنوز هیچ تصمیمی نگرفته ایم. وی افزود: نتیجه نهایی اعلام خواهد شد
منبع: میزان

متن کامل

نتایج جستجو....

شورا

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون عنوان کرد: فضاهای آموزشی منطقه بردخون جوابگوی نیاز جمعیت دانش آموزی نیست
ظهیر محمودی در نشست شورای آموزش و پرورش منطقه بردخون، اظهار داشت: هر ساله بر جمعیت دانش آموزی منطقه افزوده می شود و فضاهای آموزشی منطقه جوابگوی نیاز جمعیت دانش آموزی نیست که اگر چاره ای اندیشیده نشود سال آینده بحران فضای آموزشی خواهیم داشت.
وی افزود: همزمان با هفته بسیج دانش آموزی نمایشگاه های ایثار در مدارس و بوستان های شهدا برگ

متن کامل

نتایج جستجو....

پولی که از جیب مردم برای آموزش‌وپرورش رایگان می‌رود

«پول» سال‌هاست که به کشمکشی میان والدین و مدارس تبدیل شده‌ است، مدارس دولتی هزینه‌ها را به خانواده‌ها تکلیف می‌کنند و وزیر سابق آموزش وپرورش از کاهش سهم اعتبارات غیرپرسنلی که تأمین سرانه مدارس از این محل است، خبر می‌دهد.

متن کامل

نتایج جستجو....

بررسی علل خشونت در مدارس از زبان یک معلم

صبح که بیدار شدم و سری به سایت ها زدم شوکه شدم. خبر خیلی سنگین و غیر قابل باور بود. "روز گذشته محسن خشخاشی، معلم فیزیک بروجردی سر کلاس بر اثر ضربات چاقو یکی از دانش آموزانش کشته شد". واقعا باورش سخت بود. بغض گلویم را فشرد چشمانم اشک بار شد. اول بار بود که با این درجه از خشونت در مدارس مواجه می شدم.

متن کامل

نتایج جستجو....

تعطیلی مدارس تبریز به علت آلودگی هوا

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی روابط عمومی آموزش و پروش آذربایجان شرقی اعلام کرد: با تصمیم ستاد مدیریت بحران شهرستان تبریز، مدارس مقاطع مهدکودک، پیش دبستانی و ابتدایی تبریز به علت آلودگی هوا امروز شنبه 4 دی تعطیل خواهد بود.
براساس این اطلاعیه این تعطیلی فقط شامل شهر تبریز بوده و شامل مدارس روستایی و شهرهای اقماری تبریز نمی باشد.
رئیس اداره پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی نیز در گفت و گو با خبرگزاری

متن کامل

نتایج جستجو....

سطح بندی جدید مسابقات مدارس

مسابقات ژیمناستیک مدارس پسرانه طبق سطح بندی جدید برگزار خواهد شد . بنابر اعلام دبیرانجمن  ژیمناستیک مدارس استان اصفهان , مسابقات در پایه های اول تا سوم به صورت جشنواره و پایه های چهارم تا ششم رقابتی خواهد بود . کلاس های اول سطح fig 1 در دو وسیله زمینی و پرش خرک ,کلاس های دوم سطح1 در چهار وسیله زمینی ,پرش خرک ,دارحلقه و مینی خرک ,کلاس های سوم  سطح 1 در شش وسیله ,کلاس های چهارم سطح 2 figدر 6 وسیله ,کلاس های پنجم سطح 3 fig در 6 وسیله و کلاس های ششم سطح 4 fig در 6

متن کامل

نتایج جستجو....

تعطیلی مدارس در روزهای ناسالم هوا از روی ناچاری است

رئیس مرکزسلامت ومحیط کار وزارت بهداشت گفت: تعطیلی مدارس راه حل اساسی برای حل مشکلات آلودگی هوا نیست، بلکه مقطعی و کوتاه مدت است تا کودکان ونوجوانان بیشتردچارآسیب نشوند ودرواقع ازروی ناچاری این تصمیم گرفته می شود. به گزارش فارس، خسروصادق نیت درپاسخ به این سؤال که آیا تعطیلی مدارس تنها چاره مشکل آلودگی هوا است بیان داشت: مسلماً چاره اساسی نیست بلکه مقطعی وکوتاه مدت به شمار می رود تا کودکان ونوجوانان بیشتردچارآسیب نشوند وسلامتی آنها به خطر

متن کامل

نتایج جستجو....

«تعزیرات» بدون اجازه آموزش و پرورش حق ورود به مدارس غیردولتی را ندارد

خبر20:
رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی با بیان اینکه سازمان تعزیرات حکومتی حق ورود به مدارس غیر دولتی را بدون اجازه آموزش و پرورش ندارند، گفت: مرجع اصلی برای رسیدگی و نظارت بر امورمدارس غیردولتی فقط بر عهده آموزش وپرورش است.

متن کامل

نتایج جستجو....

پرسش مهر ریاست جمهوری

هر ساله رییس جمهور کشورمان با هدف پرورش روحیه پرسش‌گری و توانایی نقد و تحلیل پدیده‌ها، ایجاد تعامل بیشتر میان معلمان و دانش‌آموزان، ایجاد نشاط، شادابی، و تحرک بیشتر در مدارس، ترویج و تقویت امر تحقیق و پژوهش در آموزش و پرورش، گسترش و تقویت فعالیت‌های گروهی و کشف، رشد و پرورش استعدادهای بالقوه در مراسم گشایش مدارس و  آغاز سال تحصیلی جدید خطاب به دانش‌اموزان کشور، پرسشی با عنوان «پرسش مهر» مطرح می‌کند.
رئیس جمهوری در آغاز سال تحصیلی 96-95

متن کامل

نتایج جستجو....

خشونت در مدرسه: نزاع و مجادله

آیا پدیده ی خشونت در مدارس از قدیم الایام وجود داشته است؟ آیا خود نهاد مدرسه مسبب اصلی شکل گیری آن است؟ در این باره نظرهای بسیار متفاوت و متضادی وجود دارد.کار محققین حوزه ی خشونت در مدارس هنوز به دعوا نرسیده اما مسلما اختلافات بین آن ها بسیار شدید است!  برای مثال ، فیلیپ وین (1) در این میان صحبت از « روش های تحقیقاتی ای که بدون مطالعه ی قبلی و بررسی لازم توسط گروه هایی که معمولا جهت گیری خاصی در " بازار " خشونت در مدارس دارند به اجرا در می آیند. »

متن کامل

نتایج جستجو....

خشونت در مدرسه: نزاع و مجادله

آیا پدیده ی خشونت در مدارس از قدیم الایام وجود داشته است؟ آیا خود نهاد مدرسه مسبب اصلی شکل گیری آن است؟ در این باره نظرهای بسیار متفاوت و متضادی وجود دارد.کار محققین حوزه ی خشونت در مدارس هنوز به دعوا نرسیده اما مسلما اختلافات بین آن ها بسیار شدید است!  برای مثال ، فیلیپ وین (1) در این میان صحبت از « روش های تحقیقاتی ای که بدون مطالعه ی قبلی و بررسی لازم توسط گروه هایی که معمولا جهت گیری خاصی در " بازار " خشونت در مدارس دارند به اجرا در می آیند. »

متن کامل

نتایج جستجو....

کارگاه آموزشی دین وزندگی (ویژه دبیران)

با عرض سلام وتسلیت اولین کارگاه آموزشی دبیران درس دین وزندگی دوره دوم متوسطه در روز پنجشنبه مورخ 13مهر ماه از ساعت 9/30 الی 11/30در کلاس شماره یک ضمن خدمت اداره ناحیه یک ری برگزار می شود.لذا با توجه به ضیق وقت خواهشمند است که همکاران فرهیخته جهت استفاده بهینه از موارد مطرح شده وبرنامه های این نشست تخصصی رأس ساعت مقرر حضور داشته باشند.حضور سبز وفعال وپویای شما همکار محترم را در راس ساعت 9/30ارج می نهیم دستور جلسه:1_تبیین وتشریح برنامه های عملیاتی سا

متن کامل

نتایج جستجو....

صبح آفتابی سرد برای اردبیلی ها/مدارس برای دومین روز تعطیل شد

به گزارش سبلان نیوز ، بر اساس گزارش هواشناسی استان اردبیل صبح امروز خلخال با 19 درجه زیر صفر سردترین منطقه استان بوده و بالاترین دما نیز متعلق به گرمی مغان با یک درجه زیر صفر می باشد. شهرستان های نمین (فرودگاه ) و کوثر (فیروزآباد) با 15 درجه ، سرعین با 11 درجه ، اردبیل ، نیر و مشگین شهر با 5 درجه ، پارس آباد با 4 درجه و بیله سوار مغان نیز با 2 درجه زیر صفر صبح سردی دارند.بر این اساس ، آسمان تمام مناطق استان اردبیل صاف و آفتابی بوده اما سردی هوا همچنان

متن کامل

نتایج جستجو....

صبح آفتابی سرد برای اردبیلی ها/مدارس برای دومین روز تعطیل شد

به گزارش سبلان نیوز ، بر اساس گزارش هواشناسی استان اردبیل صبح امروز خلخال با 19 درجه زیر صفر سردترین منطقه استان بوده و بالاترین دما نیز متعلق به گرمی مغان با یک درجه زیر صفر می باشد. شهرستان های نمین (فرودگاه ) و کوثر (فیروزآباد) با 15 درجه ، سرعین با 11 درجه ، اردبیل ، نیر و مشگین شهر با 5 درجه ، پارس آباد با 4 درجه و بیله سوار مغان نیز با 2 درجه زیر صفر صبح سردی دارند.بر این اساس ، آسمان تمام مناطق استان اردبیل صاف و آفتابی بوده اما سردی هوا همچنان

متن کامل

نتایج جستجو....

صبح آفتابی سرد برای اردبیلی ها/مدارس برای دومین روز تعطیل شد

به گزارش سبلان نیوز ، بر اساس گزارش هواشناسی استان اردبیل صبح امروز خلخال با 19 درجه زیر صفر سردترین منطقه استان بوده و بالاترین دما نیز متعلق به گرمی مغان با یک درجه زیر صفر می باشد. شهرستان های نمین (فرودگاه ) و کوثر (فیروزآباد) با 15 درجه ، سرعین با 11 درجه ، اردبیل ، نیر و مشگین شهر با 5 درجه ، پارس آباد با 4 درجه و بیله سوار مغان نیز با 2 درجه زیر صفر صبح سردی دارند.بر این اساس ، آسمان تمام مناطق استان اردبیل صاف و آفتابی بوده اما سردی هوا همچنان

متن کامل

نتایج جستجو....

صبح آفتابی سرد برای اردبیلی ها/مدارس برای دومین روز تعطیل شد

به گزارش سبلان نیوز ، بر اساس گزارش هواشناسی استان اردبیل صبح امروز خلخال با 19 درجه زیر صفر سردترین منطقه استان بوده و بالاترین دما نیز متعلق به گرمی مغان با یک درجه زیر صفر می باشد. شهرستان های نمین (فرودگاه ) و کوثر (فیروزآباد) با 15 درجه ، سرعین با 11 درجه ، اردبیل ، نیر و مشگین شهر با 5 درجه ، پارس آباد با 4 درجه و بیله سوار مغان نیز با 2 درجه زیر صفر صبح سردی دارند.بر این اساس ، آسمان تمام مناطق استان اردبیل صاف و آفتابی بوده اما سردی هوا همچنان

متن کامل

نتایج جستجو....

داعش در چهار ولسوالی ننگرهار در مدارس دینی اعمال هراس‌افگنانه آموزش می‌دهد

داعش در چهار ولسوالی ننگرهار
در مدارس دینی اعمال هراس‌افگنانه آموزش می‌دهد
 ۹ قوس ۱۳۹۵
روزنامه اطلاعات روز
اطلاعات روز: مقام‌های محلی ولایت ننگرهار می‌گویند که گروه داعش در ولسوالی‌های ده‌بالا، اچین، کوت و نازیان این ولایت مدارس فعال دارند که در آن آموزش‌های نظامی و اعمال هراس‌افگنانه داده می‌شود. مولوی عبدالظاهر حقانی، رییس حج و اوقاف ولایت ننگرهار که دو سال پیش برای نخستین بار فتوای جهاد را در برابر گروه داعش صادر کرده بود، به ص

متن کامل

نتایج جستجو....

اجرای طرح همیار گاز براي 12 هزار دانش آموز در مدارس استان زنجان

 به منظور کاهش حوادث گاز و شناخت بیشتر در خصوص مصرف بهینه آن و ایجاد فرهنگسازی در بین شهروندان علی الخصوص دانش آموزان، کارشناسان شركت گاز استان زنجان نسبت به انجام یک دوره آموزش نکات ایمنی در سطح مدارس ابتدایی اقدام نمودند...

متن کامل

نتایج جستجو....

برپایی سومین المپیادورزشی در مدارس دخترانه زیادآباد

سومین المپیادورزشی مدارس فرخیه وگرامی درورزشگاه شهدای زیادآباد باهمکاری دهیارمحترم باحضورجناب آقای روح المین ریاست اداره آموزش و پرورش ومدیران مدارس وانجمن اولیای مربیان مدارس برگزار گردید.تصاویری از هنر نمایی دانش آموزان

متن کامل

نتایج جستجو....

پرسش مهر ریاست جمهوری...

هر ساله رییس جمهور کشورمان با هدف پرورش روحیه پرسش‌گری و توانایی نقد و تحلیل پدیده‌ها، ایجاد تعامل بیشتر میان معلمان و دانش‌آموزان، ایجاد نشاط، شادابی، و تحرک بیشتر در مدارس، ترویج و تقویت امر تحقیق و پژوهش در آموزش و پرورش، گسترش و تقویت فعالیت‌های گروهی و کشف، رشد و پرورش استعدادهای بالقوه در مراسم گشایش مدارس و  آغاز سال تحصیلی جدید خطاب به دانش‌اموزان کشور، پرسشی با عنوان «پرسش مهر» مطرح می‌کند.
رئیس جمهوری در آغاز سال تحصیلی 96-95

متن کامل

نتایج جستجو....

اصفهان تعطیلی مدارس ابتدایی برخی از مناطق استان اصفهان

ذخیره
 
اصفهان؛
تعطیلی مدارس ابتدایی برخی از مناطق استان اصفهان
دراولین روز از فصل زمستان دانش آموزان برخی از مناطق استان اصفهان خانه نشین شدند.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،در پی بارش برف ویخ زدگی معابر امروز مدارس مقطع ابتدایی خوانسار، قمصر، نیاسر و برزک شهرستان کاشان تعطیل شد. فرمانداری خوانسار گفت:  به سبب برف و یخ زدگی معابر، مدارس ابتدایی خوانسار امروز تعطیل است و دانش آموزان بقیه مقاطع با یک ساعت تاخیر

متن کامل

نتایج جستجو....

ریزگردها مدارس ایرانشهر را تعطیل و مردم خاش را با مشکل روبه رو کرد/ گزارش تصویری

ریزگردها مدارس ایرانشهر را تعطیل و مردم خاش را با مشکل روبه رو کرد
 
ایرنا-زاهدان-تند باد و گرد و غبار ناشی از پدیده جوی روز/شنبه/مدارس ابتدایی و متوسطه در شیفت عصر ایرانشهر را تعطیل و برای مردم خاش نیز مشکلاتی بوجود آورد.عکاسان:محمد هادی.محمدامین میربلوچ زهی
 
نسخه اصلی
نسخه اصلی
نسخه اصلی
نسخه اصلی
نسخه اصلی
نسخه اصلی
نسخه اصلی
نسخه اصلی
نسخه اصلی
نسخه اصلی
نسخه اصلی
نسخه اصلی
نسخه اصلی
نسخه اصلی
ن

متن کامل

نتایج جستجو....

مدیرکل برنامه و بودجه : پرداخت حقوق فرهنگیان یکپارچه شد

خبرگزاری فرهنگیان:
وزارت آموزش و پرورش پس از آنکه حساب یکپارچه مدارس را در جهت شفاف سازی و نظارت بر درآمد مدارس در نیمه اول سال جاری اجرا کرد، اکنون پرداخت حقوق یکپارچه پرسنل آموزش و پرورش را دنبال می‌کند و طبق اعلام مدیرکل برنامه و بودجه این وزارتخانه قرار است پرداخت حقوق به صورت یکپارچه و همزمان در کل کشور از آبان ماه جاری کلید بخورد.

متن کامل

نتایج جستجو....

تعطیلی مدارس بی برنامه‌ترین اقدام برای کاهش آلودگی هواست

خبرگزاری فرهنگیان:
رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران تعطیل کردن مدارس برای کاهش آلودگی هوا را بی برنامه ترین اقدام عنوان کرد و گفت: به نظر می‌رسد بعضی از مسئولان ماسک‌های آلودگی هوا را به جای آنکه به بینی بزنند بر روی چشمانشان قرار داده‌اند که خسارات روحی و سلامتی وارده به مردم را نمی‌بینند.

متن کامل

نتایج جستجو....

بررسي راههاي پيشگيري از خشونت در مدارس

 
 
عنوان مقاله:  بررسی راههای پیشگیری از خشونت در مدارس
نویسندگان:  جمالی اختر*
 
* دانشكده پزشكی
چکیده: 
خشونت در مدارس مشكلی است كه عوارض آن نه تنها در بعد زمان و مكانی خاص سلامت جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی كودكان و نوجوانان را به خطر می اندازد بلكه، عواقب آن نسلهای آتی، كل جامعه و توسعه ملی را نیز تهدید می كند بدین لحاظ مطالعه عمیق و همه جانبه در زمینه پیشگیری از خشونت در مدارس امری مبرم و ضروری است.در مطالعه تطبیقی حاضر پس از بررسی كل

متن کامل

نتایج جستجو....

طرح مصباح الهدی مهر ماه

اجرای طرح مصباح الهدی در مدارس سرولایت ”اجرای طرح مصباح الهدی در مدارس سرولایت با گردآوری مجموعه احادیث همراه با توضیح“
در راستای اجرای طرح مصباح الهدی در مدارس سرولایت با گردآوری مجموعه احادیث همراه با توضیح از امام رضا (ع) و امام سجاد (ع) ؛
امید بر این داریم دانش آموزان استفاده نمایند.
در فایلی که به پیوست می باشد چهار برگه با چهار حدیث برای چهار هفته ی مهرماه در قالب ورد و پی دی اف آماده گردیده است .
سرولایت دارالقرآن شهید احمدی
فایل آماد

متن کامل

نتایج جستجو....

روند تعطیلی پنجشنبه های مدارس همچنان در حال بررسی

سرپرست پژوهشگاه مطالعات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه برای تغییر تقویم آموزشی باید با توجه به اقلیم آب و هوایی و شرایطی که وجود دارد قدم برداریم گفت: از سوی دیگر باید بررسی شود آیا پنجشنبه ها که اکنون تعطیل شده و کاهش ساعات آموزشی را در پی داشته است تاثیر مهمی در روند آموزش داشته است؟
علیرضا عصاره در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به پرسشی درباره نتایج مطالعات آموزش و پرروش پیرامون تعطیلی مدارس و تقویم آموزشی اظهار کرد: مطالعات پیرامون تقوی

متن کامل

نتایج جستجو....

آغاز سرشماری حیات وحش منطقه حفاظت‌شده مراکان خوی از نیمه دوم آذر

رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان خوی گفت: سرشماری حیات وحش منطقه حفاظت شده مراکان خوی از نیمه دوم آذرماه آغاز می‌شود.
«جبرئیل قلی‌پور» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: سرشماری حیات وحش منطقه حفاظت شده مراکان خوی با همکاری و مشارکت جوامع محلی و دوستداران و تشکل‌های محیط‌زیست از مورخه پانزدهم آذرماه آغاز می‌شود.
وی زمان سرشماری را چهار روز برشمرد و افزود: این سرشماری هر سال در منطقه حفاظت‌شده مراکان به‌عنوان بزرگترین مرکز و زی

متن کامل

نتایج جستجو....

وضعیت تعطیلی مدارس در روز سه شنبه

معاون رسانه ای مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: فعالیت آموزشی تمامی مدارس و مراکز آموزشی کشور روز سه شنبه نهم آذرماه دایر است و جریان طبیعی خود را طی خواهد کرد.
زهرا اسماعیلی اظهار کرد: امر تعلیم و تربیت تعطیل بردار نیست و پویایی و تحرک در مسیر توسعه و بالندگی کشور امری لازم و ضروری است.
بر اساس گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وی با اشاره به تاکید دولت تدبیر و امید بر اهمیت تلاش و کار مضاعف در

متن کامل

نتایج جستجو....

تعطیلی مدارس ٤٥ میلیارد ریال خسارت به آموزش و پرورش وارد می کند

فریدون سیدمصطفوی صبح پنجشنبه در در اجلاس رؤسای آموزش و پرورش مناطق استان با بیان اینکه بابت هر روز تعطیلی مدارس ٤٥ میلیارد ریال خسارت به آموزش و پرورش وارد می شود افزود:مدیران وروسای مناطق در اعلام تعطیلی مدارس سرعت در اطلاع رسانی را لحاظ کنند.

متن کامل

نتایج جستجو....

پایان نامه بررسی رابطه بین نگرش اقتضایی مدیران با عملکرد دبیران مدارس راهنمایی پسرانه شهر تهران

پایان نامه بررسی رابطه بین نگرش اقتضایی مدیران با عملکرد دبیران مدارس راهنمایی پسرانه شهر تهران
نام پروژه ::بررسی رابطه بین نگرش اقتضایی مدیران با عملکرد دبیران مدارس راهنمایی پسرانه شهر تهران حجم فایل :: 262 کیلو بایت دسته بندی:: رشته مدیریت فرمت ::  Word صفحات ::60 قیمت :6500 تو مان زمان ارسال همزمان با اتمام پرداخت فهرست مطالب: فهرست مطالب و جداول و نگاره ها فصل اول : طرح تحقیق   ... این تنها خلاصه ای از پست می باشد.برای دیدن متن کامل روی لینک بالا ک

متن کامل

نتایج جستجو....

فروش زمین قولنامه ای

250 متر زمین در منطقه مریان , بصورت قولنامه ای , با نقشه مهندسی utm , در محدوده طرح هادی و محصور شده با فنس آماده فروش میباشد. منطقه دارای آب و برق و تلفن میباشد. لازم به ذکر است منطقه مریان تالش یکی از مناسب ترین مکان ها برای ساخت ویلا جهت استراحت و لذت بردن از طبیعت بکر منطقه میباشد.همچنین این منطقه دارای قدمت تاریخی و باستانی میباشد.
قیمت کل: ۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
تلفن:  ۰۹۱۹۴۸۱۵۸۴۴

متن کامل

نتایج جستجو....
صفحات ادامه نتايج:  1 
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است