به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


دوره آموزشی نامه نگاری و مکاتبات تجاری به زبان انگلیسی - کمپ زبان

کمپ زبان
سرفصل کلی:
ساختار یک نامه
چگونگی درج آدرس در نامه
خط موضوع
شروع نامه
مقدمه نامه
چگونگی مطرح نمودن تقاضا
پاسخ به تقاضاها
پیگیری نامه ها
درک سطوح نامه نویسی رسمی
 
ساعات تدریس: 30 ساعت
شهریه: 1400000 ریال
نام استاد: آقای براری، خانم محمدی، خانم شجاع
ثبت نام: 44271264 - 09302225879

متن کامل

نتایج جستجو....

بيمه مركزي به شركت هاي بيمه ابلاغ كرد مكمل آيين نامه بيمه هاي زندگي و مستمري

شورای عالی بیمه در اجرای بند ۵ ماده ۱۷ قانون تاسیس بیمه مركزی و بیمه گری، آیین نامه شماره ۶۸.۲ مكمل آیین نامه بیمه های زندگی و مستمری را به شركت های بیمه ابلاغ كرد.
به گزارش  اداره كل روابط عمومی بیمه مركزی، شورای عالی بیمه در جلسه مورخ ۱۳۹۵.۰۵.۰۳ مكمل آیین نامه بیمه های زندگی و مستمری را تصویب كرد.براساس این  مصوبه، نرخ سود فنی علی الحساب؛ حداكثر نرخ سود فنی برای دو سال اول مدت اعتبار بیمه نامه ۱۶ درصد، برای دو سال بعد ۱۳ درصد و برای دوره مازا

متن کامل

نتایج جستجو....

پرسپولیس رضایت نامه مدافعش را نداد

به گزارش مشرق، در حالی که امروز محمد آرام امین طبع برای دریافت رضایت نامه خود به باشگاه پرسپولیس رفته بود،مسولان پرسپولیس به وی رضایت ندادند.
آرام طبع بدون اینکه تیم آینده اش را مشخص کند خواهان دریافت رضایت نامه از باشگاه پرسپولیس شده بود.
به همین دلیل، مسولان پرسپولیس از وی خواسته اند ابتدا مقصدش را مشخص کند و سپس برای صدور رضایت نامه مذاکره کند.

متن کامل

نتایج جستجو....

نامه کانون صنفی معلمان به وزیر آموزش و پرورش درباره بازداشت اسماعیل عبدی

کانون صنفی معلمان تهران به وزیر آموزش و پرورش در مورد بازداشت اسماعیل عبدی نامه نوشت. این نامه با تاکید بر «وجود کمترین مستندات محکمه پسند» در محکومیت شش سال حبس آقای عبدی، خواستار آزادی وی شده است. هم‌چنین در این نامه از وزیر خواسته شده برای «لغو حکم تبعید ناعادلانه ی معلم بازنشسته علی اکبر باغانی» و «برداشتن فشار از محمود بهشتی برای بازگشت به زندان» اقدام نماید....

متن کامل

نتایج جستجو....

پرسپولیس به بازیکن جدایی طلب رضایتنامه نداد

صراط:  باشگاه پرسپولیس به بازیکن جدایی طلب خود رضایت نامه نداد.
به گزارش کاپ، در حالی که امروز محمد آرام امین طبع برای دریافت رضایت نامه خود به باشگاه پرسپولیس رفته بود،مسولان پرسپولیس به وی رضایت ندادند.
آرام طبع بدون اینکه تیم آینده اش را مشخص کند خواهان دریافت رضایت نامه از باشگاه پرسپولیس شده بود.
به همین دلیل، مسولان پرسپولیس از وی خواسته اند ابتدا مقصدش را مشخص کند و سپس برای صدور رضایت نامه مذاکره کند.

متن کامل

نتایج جستجو....

تعریف بیمه عمــــــــــــر و مزایای آن

عبارتست از عقد قرارداد بین یک شرکت بیمه و یا یک شخص حقیقی یا حقوقی که به موجب آن شرکت بیمه (بیمه گر )تکالیف و تعهداتی در مقابل شخص حقیقی یا حقوقی(بیمه گذار )بر عهده می گیرد که به مرگ و زندگی یک یا چند شخص حقیقی (بیمه شده )بستگی دارد ،بیمه گر متعهد است که در انتهای مدت بیمه ،چنانچه بیمه شده در قید حیات باشد سرمایه بیمه نامه را به بیمه گذار و چنانچه در طول مدت بیمه نامه ،بیمه شده فوت نماید سرمایه بیمه نامه را به وراث و یاذینفع بیمه نامه پرداخت نماید

متن کامل

نتایج جستجو....

ایران نامه ای برای امیر کویت ارسال کرده است

صباح الخالد الحمد الصباح وزیر امور خارجه کویت گفت که صباح الاحمد جابر الصباح امیر این کشور نامه ای از ایران دریافت کرده است.
العالم - پایگاه روسیا الیوم گزارش داد که الخالد در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از نشست پایانی سی و هفتمین دوره اجلاس سران شورای همکاری خلیج فارس، با اعلام این خبر افزود: «امیر کویت به این نامه پاسخ خواهد داد». وی درباره مضمون این نامه توضیح نداد. 
امیر کویت چهارشنبه گفت که هر گونه گفت و گوی سازنده میان کشورهای عرب حوزه خل

متن کامل

نتایج جستجو....

از سوی رئیس قوه قضاییه، آیین نامه" جبران خسارت ناشی از بازداشت" ابلاغ شد

در اجرای ماده 261 قانون آیین دادرسی كیفری و بنا به پیشنهاد وزیر دادگستری " آیین نامه شیوه رسیدگی و اجرای آراء كمیسیونهای استانی و ملی جبران خسارت ناشی از بازداشت "، به شرح مواد آتی است.
برای مشاهده شرح مواد آیین نامه به ادامه نوشته مراجعه فرمایید
 
 

متن کامل

نتایج جستجو....

پاسخ منفی پرسپولیس به درخواست بازیکن جدایی طلب

به گزارش پایگاه 598 به نقل از کاپ، در حالیکه امروز محمد آرام امین طبع برای دریافت رضایت نامه خود به باشگاه پرسپولیس رفته بود،مسولان پرسپولیس به وی رضایت ندادند.
آرام طبع بدون اینکه تیم آینده اش را مشخص کند خواهان دریافت رضایت نامه از باشگاه پرسپولیس شده بود.
به همین دلیل،مسولان پرسپولیس از وی خواسته اند ابتدا مقصدش را مشخص کند و سپس برای صدور رضایت نامه مذاکره کند.

متن کامل

نتایج جستجو....

از سوی بیمه سرمد؛ سامانه خودکار برقراری تماس با مشتری برای اعلام انقضای بیمه‌نامه راه‌اندازی شد

از سوی بیمه سرمد؛ سامانه خودکار برقراری تماس با مشتری برای اعلام انقضای بیمه‌نامه راه‌اندازی شد.
 
سامانه برقراری تماس به صورت خودکار با مشتری به منظور اعلام انقضا و درخواست تمدید بیمه‌نامه از سوی بیمه سرمد راه‌اندازی و عملیاتی شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، سیستم به صورت خودکار سه روز پیش از تاریخ انقضای بیمه‌نامه با مشتری تماس حاصل نموده و موضوع انقضای بیمه‌نامه را با قرائت متنی مشابه با متن پیامک تمدید بیمه‌نامه به ایشان اعلا

متن کامل

نتایج جستجو....

آیین نامه اجرایی چهاردهمین دوره لیگ شنا – ۱۳۹۵

آئین نامه اجرایی چهاردهمین دوره مسابقات قهرمانی شنای باشگاه‌های کشور با عنوان جام خلیج فارس اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ فدراسیون شنا در نظر دارد مسابقات قهرمانی شنای باشگاه‌های کشور در سال ۱۳۹۵ را با عنوان جام خلیج فارس از آذر ماه سال جاری آغاز کند، در همین راستا آئین نامه اجرایی این از دوره  از مسابقات باشگاه‌های کشور اعلام شد.
برای دریافت آیین نامه اینجا کلیک کنید.

متن کامل

نتایج جستجو....

کارتابل نامه ها در اتوماسیون اداری

کارتابل نامه های اداری در نرم افزار اتوماسیون اداری بسیار مهم و حیاتی است. وقتی نامه اداری وارد سازمان می شود آنگاه باید در سازمان گردش پیدا کند. گردش نامه های اداری در سازمان توسط نرم افزار اتوماسیون اداری صورت می گیرد. 
در نرم افزار اتوماسیون اداری کارتابل قلب سیستم است و هر کس بعد از ورود به سیستم اتوماسیون اداری باید وارد کارتابل شده و تمام نامه های اداری خود را ملاحظه نماید. 
امکاناتی که در کارتابل نرم افزار اتوماسیون اداری وجود دارد م

متن کامل

نتایج جستجو....

بیمه دانا بیمه گر منتخب زائرین کربلای حسینی در ایام اربعین

از آنجائیکه شرکت بیمه دانا بموجب عقد قرارداد با وزارت کشور صدور بیمه نامه سلامت زائرین کربلا را عهده دار شد لذا این نمایندگی نیز آمادگی خود را برای صدور این بیمه نامه برای شما زوار محترم اعلام میدارد جهت دریافت بیمه نامه بادرس دفتر مراجعه یا با تلفن 9119949932 تماس حاصل نمائید . تلفن مستقیم خط ثابت 35331797 و 09111160260 

متن کامل

نتایج جستجو....

سلام آقای رییس جمهور .........

سلام آقای رئیس‌جمهور، وقت بخیر.
به فاصله‌ی کم‌تر از ۲۴ساعت از نامه‌ی آقای علی مطهری، به نامه‌‌ی این نماینده‌ی مجلس پاسخ داده‌اید و برای رسیدگی عاجل به جریان لغو سخنرانی وی در مشهد، دستور صادر فرموده‌اید.غرض از مزاحمت اینکه؛ اگر خاطر مبارکتان باشد، نه ۲۴ ساعت و یک هفته و دو هفته، بلکه چند ماه است که اتهاماتی در دو بعد اقتصادی و تحصیل در دانشگاه با رانت، متوجه اخوی جنابعالی که دستیار ویژه‌ی شما نیز هستند، شده است و در همین زمینه، جمعی ا

متن کامل

نتایج جستجو....

13 آذرماه روز بیمه گرامی باد

طبق گفت و گو انجام شده با مدیریت دبیرستان ازادگان شهرستان نطنز:بیمه یک پشت کار یا تضمین مهم برای تمامی کار ها و وسایل می باشد.بیمه همچون چتری بزرگ در زمینه های مختلف روی زندگی مردم، جوامع بشری و فعالیت هایشان سایه می گستراند و محیطی امن برای جبران خسارت های مردم ایجاد می کند.
وی افزود:بیمه گر:شرکت بیمه است که مشخصات آن در بیمه نامه قید می شود و جبران خسارت و پرداخت غرامت ناشی از حوادث احتمالی طبق شرایط مقرر در بیمه نامه را برعهده می گیرد.
 بیم

متن کامل

نتایج جستجو....

نامه ضد ایرانی امارات و ۱۰ کشور دیگر عرب به سازمان ملل

نامه ضد ایرانی امارات و ۱۰ کشور دیگر عرب به سازمان ملل

امارات به همراه 10 کشور دیگر عضو شورای همکاری و اتحادیه عرب در نامه‌ای به مجمع عمومی سازمان ملل از صدور انقلاب اسلامی ایران به کشورهای دیگر ابراز نگرانی کردند.
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، امارات به همراه 10 کشور دیگر از جمله کویت، مصر، مغرب، سودان، اردن، دولت مستعفی یمن، بحرین، قطر‌ و عمان (کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس و اتحادیه عرب) نامه‌ای خطاب به سازمان ملل نوشتند

متن کامل

نتایج جستجو....

چنانچه کسی پروانه رانندگی اش را به موقع تمدید نکرد آیا در صورت رانندگی مرتکب جرم شده است؟

چنانچه کسی پروانه رانندگی اش را به موقع تمدید نکرد آیا در صورت رانندگی مرتکب جرم شده است؟پاسخ: خیر عدم تمدید گواهی نامه رانندگی، دارنده آن را در حکم فرد فاقد گواهی نامه قرار نمی دهد و با پرداخت جریمه مربوط گواهی نامه اش تمدید می شود.

متن کامل

نتایج جستجو....

آیا می دانید مجازات رانندگی بدون گواهی نامه چیست؟

آیا می دانید مجازات رانندگی بدون گواهی نامه چیست؟برابر قانون هر کس که بدون گواهی نامه رسمی اقدام به رانندگی و یا هدایت وسایل نقلیه موتوری که مستلزم داشتن پروانه مخصوص است، کند و نیز شخصی که به موجب حکم دادگاه از رانندگی وسایل نقلیه موتوری ممنوع است به رانندگی وسایل مزبور مبادرت کند برای مرتبه اول به حبس تعزیری تا دو ماه یا جزای نقدی تا یک میلیون ریال و یا هر دو مجازات محکوم می شود و اگر این عمل را تکرار کند به دو ماه تا شش ماه حبس محکوم خواهد

متن کامل

نتایج جستجو....

مجموعه آیین نامه ها و قوانین وضع شده توسط وزارت کار و رفاه اجتماعی

مجموعه آیین نامه ها و قوانین وضع شده توسط وزارت کار و رفاه اجتماعی
هدف از تدوین این آیین نامه ها به روز رسانی و تطبیق مواد آن با شرایط روز صنایع، پیشرفت تكنولوژی و ایمن سازی محیط كارگاه ها به منظور پیشگیری از حوادث منجر به صدمات جانی و خسارات مالی و حفظ و صیانت نیروی كار و منابع مادی می باشد.
 
آئین نامه سیستم اتصال به زمین اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی
 
آئین نامه برقگیر حفاظتی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی
 
 
آئین نامه حفاظتی تاسیسات الک

متن کامل

نتایج جستجو....

نامه ای زاکانی به رئیس جمهور در اعتراض به لغو 3 سخنرانی

علیرضا زاکانی در نامه ای خطاب به رئیس جمهور با انتقاد از لغو سه برنامه سخنرانی اش در شهر مشهد از سوی مسئولان دولتی نوشت: دولت محترم از بیان کدام حقیقت در کلام این حقیر هراس دارد که تصمیم به خاموش کردن این صداگرفته است؟ مبارزه با مفسدان و در میان گذاشتن فساد آنان با مردم چه ضرری را متوجه دولت می کند که دست به برخوردهایی این چنین می زند؟
به گزارش فارس علیرضا زاکانی نماینده سابق تهران و رئیس کمیسیون بررسی برجام در مجلس نهم، نامه ای انتقادی خطاب

متن کامل

نتایج جستجو....

مهدی کروبی در نامه‌ای از حصر خانگی از دبیرکلی حزب اعتماد ملی استعفا کرد

مهدی کروبی، دبیرکل حزب اعتماد ملی، با انتشار نامه‌ای از حصر خانگی، از دبیرکلی این تشکل اصلاح‌طلب کناره‌گیری کرد.
آقای کروبی، در این نامه که تاریخ امروز ۶ دی را دارد، نوشته است: "با توجه به حصر غیرقانونی اینجانب که از سال ۸۹ آغاز شده و پایان آن نامعلوم است و زمانی برایش تعیین نشده، اینجانب درخواست استعفا از دبیرکلی حزب دارم و از دوستان تقاضا می‌‌کنم بدون دخالت عواطف و احساسات و به‌خاطر مصالح مهم‌تر حزب، این درخواست را قبول و تصویب کنند."

متن کامل

نتایج جستجو....

سوال45/ در صدور بیمه نامه ثالث خودروهای بارکش، چه ظرفیتی (تناژ) باید درج شود؟

سوال45/ در صدور بیمه نامه ثالث خودروهای بارکش، چه ظرفیتی (تناژ) باید درج شود؟
آیین- آشنایی با روندهاو مسائل مربوط به بیمه از ایجاد برخی مشکلات و گرفتاری در روند فعالیت های روزمره جلوگیری می کند.
 
 
 به گزارش سایت تحلیلی-خبری آیین، آشنایی با مقررات و قوانین و شرایط بیمه نامه ها موجب می شود افراد بتوانند با آگاهی کافی از خدمات بیمه نامه ها استفاده کنند. در ادامه سوالی در خصوص درج ظرفیت مجاز خودروهای بارکش در هنگام صدور بیمه نامه قابل مشاهده است

متن کامل

نتایج جستجو....

سلامی دوباره- روزنامه اطلاعات بین الملل با چاپ آخرین شماره به کار خود پایان داد.

آخرین شماره اطلاعات بین‌المللی امروز منتشر شد
شاید وقتی «توماس جی مارتین» در صبح یک روز برفی زمستانی درست روز ۱۷ فوریه ۱۹۳۳ نخستین شماره هفته‌نامه «نیوزویک» را منتشر کرد، گمان نمی‌برد که نشریه‌اش، موفق‌ترین هفته‌نامه جهان شود و هفتاد و نُه سال بعد، کماکان به صورت یک هفته‌نامه جهانی منتشر شود، اما به همین نسبت برایش باورناپذیر بود که دو نسل بعد، هشتادمین سالروز انتشارش را جشن نگرفته، کرکره هفته‌نامه‌اش را پایین بکشند و روی جلد شمار

متن کامل

نتایج جستجو....

«درخواست ۱۵۴ نماینده مجلس» برای برخورد با خاطیان لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد

۱۵۴ نماینده مجلس در نامه‌ای خطاب به سران سه قوه جمهوری اسلامی خواستار برخورد سریع و قاطع با خاطیان لغو سخنرانی علی مطهری، نایب رییس دوم مجلس در مشهد شدند.
به گزارش ایسنا، اکبر رنجبرزاده، عضو هیات رئیسه مجلس در پایان جلسه علنی چهارشنبه مجلس از نامه نمایندگان درباره ممانعت از سخنرانی علی مطهری در مشهدخبر داد و گفت: «نمایندگان در این نامه خواستار برخورد سریع و ‌قاطع با خاطیان و جلوگیری از تکرار اعمال قانون و تاکید بر اجرای دقیق قانون شدند.»

متن کامل

نتایج جستجو....

پیشگیری از تهاجم فرهنگی بر جوانان

 
امیر مؤمنان علی (علیه السلام) در نامه ای خطاب به فرزندش امام حسن (علیه السلام) فرمود: همانا قلب جوان همانند سرزمین خالی است، آنچه در آن بکارند می پذیرد و من پیش از آنکه دلت سخت گردد به ادب تو مبادرت ورزیدم. (نهج البلاغه، نامه 31)

متن کامل

نتایج جستجو....

خبر آرشیوی: امام جمعه طبس با نگارش نامه‌ای: آموزشگاه شبانه‌روزی خسروآباد طبس تعطیل نشود

امام جمعه طبس با نگارش نامه‌ای:

آموزشگاه شبانه‌روزی خسروآباد طبس تعطیل نشود

گلشن: امام جمعه طبس با ارسال نامه‌ای برای مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، خواستار جلوگیری از تعطیلی آموزشگاه شبانه‌روزی شهید صدوقی روستای خسروآباد طبس شد.

متن کامل

نتایج جستجو....

چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب توسط انتشارات رامان سخن

تخفیف زمستانی 
تخفیف چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب توسط انتشارات رامان سخن استخراج کتاب از پایان نامهآیا می دانستید امتیاز کتاب برای مصاحبه دکتری بیش از یک مقاله می باشد ارسال رایگان به تمام نقاط ایران اختصاص شابک اخذ فیپا از کتابخانه ملی اخذ مجوز چاپ کتاب از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی چاپ کتاب به تعداد مورد نظر نویسنده ( حتی ده جلد ) صفحه آرایی کتاب توسط ناشر در صورت درخواست مولف طراحی جلد کتاب توسط ناشر درصورت درخواست مولف ویرایش ی

متن کامل

نتایج جستجو....

نامه سرگشاده رییس هیات فوتبال به شهردار اردبیل

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان اردبیل، در این نامه سرگشاده صمد نوتاش رئیس هیأت فوتبال استان اردبیل خطاب به حمید لطف‌اللهیان شهردار اردبیل آورده است: گرچه امروز باشگاه دوست داشتنی و مردمی شهردار اردبیل علی رغم همه شایستگی‌هایش نتوانست جایگاه مناسبی در جدول مسابقات کسب کند اما در عوض قلب همه دوستداران واقعی فوتبال را مجذوب خود کرده است و این بالاترین دستاورد برای فوتبال محسوب می‌شود. وی در نامه خود آورده است: دستاورد با ارزشی که

متن کامل

نتایج جستجو....

وصیت نامه خود را چگونه بنویسیم ؟ فردا دیرست !

همینک دست به قلم شوید که فردا دیرست و گفتن "دور از جان" شعارست که پیامبرمان ( درود خدا بر او باد) فرمودند: سزاوار نیست برای مرد مسلمان شبی را سحر کند مگر اینکه وصیّت او زیر سرش باشد. کسی که بدون وصیّت بمیرد به نادانی از دنیا رفته است.
نوشتن وصیت نامه : لازمست چند نکته را بدانیم...متن وصیت نامه شرعی و قانونی...
 بقیه در ادامه مطلب...

متن کامل

نتایج جستجو....

هزارپایی که خوب میرقصید

 
هزارپایی بود وقتی می رقصید جانوران جنگل گرد او جمع می شدند تا او را تحسین کنند؛ همه به استثنای یکی که ابدا رقص هزارپا را دوست نداشت:یک لاک پشت حسود...او یک نامه به هزارپا نوشت: ای هزارپای بی نظیر! من یکی از تحسین کنندگان بی قید و شرط رقص شما هستم و میخواهم بپرسم چگونه می رقصید.آیا اول پای 228 را بلند می کنید و بعد پای شماره 59 را؟یا رقص را ابتدا با بلند کردن پای شماره 499 آغاز می کنید؟در انتظار پاسخ هستم.با احترام تمام، لاک پشت.هزارپا پس از دریافت ن

متن کامل

نتایج جستجو....

آیین‏ نامه اجرایی مواد (۵) و (۶) قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز

فصل اول ـ تعاریف و کلیات
ماده۱ـ در این آیین ‏ نامه اصطلاحات زیر در معانی مشروح مربوط به کار می ‏ روند:
الف ـ قانون: قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز ـ مصوب ۱۳۹۲ـ با اصلاحات بعدی آن.
ب ـ ستاد: ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز موضوع ماده (۳) قانون.
پ ـ صورتجلسه کشف: گزارشی که بلافاصله پس از کشف کالا یا ارز موضوع قانون با درج اطلاعات در قالب برگه‏ های پیوست این آیین‏ نامه که به مهر دفتر هیأت دولت تأیید شده است، تنظیم و به امضای کاشف یا کاشفان و

متن کامل

نتایج جستجو....

نامه ۱۴۶ نماینده به رئیس جمهور درباره وزارت علوم

۱۴۶ نماینده مجلس در نامه‌ای به رئیس جمهور نسبت به اقدام وزارت علوم در آنچه «تنزل جایگاه و عنوان مجتمع های آموزش عالی در شهرهای مختلف» خواندند انتقاد کردند و خواستار اصلاح و اعاده عنوان دانشگاه‌ها و آموزش عالی و ایجاد ردیف در لایحه ۹۶ شدند.

متن کامل

نتایج جستجو....

دروغ کوچک در نامه اعمال

 
بِسْم اللهِ الْرَّحْمنِ الْرَّحیماسماء دختر عمیس مى گوید:من شب زفاف عایشه را آماده كرده به نزد پیغمبر (صلى الله علیه و آله ) بردم و عده اى از زنان همراه من بودند. به خدا سوگند! نزد حضرت غذایى جز یك ظرف شیر نبود. رسول خدا مقدارى از آن خورد. سپس ظرف شیر را به دست عایشه داد، عایشه حیا نمود بگیرد. به او گفتم : دست پیغمبر را رد نكن ! عایشه با شرم ظرف شیر را گرفت و مقدارى خورد.آنگاه پیامبر فرمود: ظرف شیر را به همراهان خود بده !آنها گفتند: ما اشتها نداریم

متن کامل

نتایج جستجو....

نامه هایی به ایلیا (نامه ی شماره ۱۰۳)

ایلیا!من این روزنه، همین پنجره یِ اندوهگین را برایت به ارث می گذارم برای روزِ مبادا، شاید گاهی از آن به جهان و آدمیان نگاه کنی; همین پنجره که شاید دیواری باشد که باز و بسته می شود...پسرکم! ما مثل تیری هستیم که از چلّه ی تنهایی رها شده ایم به مقصدِ مرگ. ماهیانی که خودمان هم نمی دانیم برای دیدارِ نبودن از آب بیرون می جهیم یا برای تجربه ی شورِ زندگی!
ایلیا! به جای چُرت زدن با لاک پشت ها، به هیاهویِ گنجشک ها گوش بده، اما یادت نرود که زیر هر بوته ی زیبا

متن کامل

نتایج جستجو....

شیوه نامه فراخوان تالیف یک درس آزاد(استانی)

هدف اصلی طرح:تدوین و تهیه یک درس آزاد در ارتباط با استان لرستان،همکاران سرگروه مطالعات اجتماعی شهرستان ها  و مناطق استان ضمن مطالعه جزئیات شیوه نامه مورد نظر با  برگزاری کلاس کارگاهی ،همکاران گرامی را نسبت به اجرای برنامه توجیح نمایند.
برای دریافت شیوه نامه اینجا کلیک کنید

متن کامل

نتایج جستجو....

اطلاعیه جدید درباره زیان دیدگان بیمه توسعه

به گزارش شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران ( ایبِنا ) در این اطلاعیه آمده است: پیرو اطلاعیه های قبلی در راستای تسریع در پرداخت و کسب حداکثر رضایت بیمه گزاران محترم بیمه نامه های عمر و پس اندار شرکت بیمه توسعه، نسبت به واریز مبلغ بازخرید بیمه نامه های عمر و پس انداز 238 نفر از بیمه گذاران مذکور به شماره شبای بانک نامبردگان، اقدام لازم صورت گرفته است.

متن کامل

نتایج جستجو....

تعریف نمایه سازی

نمایه چیست؟
  نمایه معادل واژه Index در زبان انگلیسی است که از واژه لاتین Indic به معنی دلالت‌کردن و نشان‌دادن مشتق شده است و در فارسی مترادف "فهرست" است. نمایه، فهرستی از موضوع‌ها، واژه‌ها، نام‌ها، عبارت‌ها و دیگر مطالب همراه با نشانی یافتن آنهاست.
  نمایه‌نامه‌ها، مراکزی هستند که نشریات و کتب را براساس معیارهایی پذیرفته، طبقه‌بندی کرده و در اختیار مخاطبین خود قرار می‌دهند. اگر نشریه‌ای توسط نمایه‌نامه‌ای مورد بررسی و تایید قرار گرفت

متن کامل

نتایج جستجو....

آیین‌نامه اجرایی قانون مطبوعات

هیأت وزیران در جلسه‌های ۲۰/۴/۱۳۹۵، ۱۷/۵/۱۳۹۵و ۳/۶/۱۳۹۵ به پیشنهاد شماره ۱۵۰۳۹۱/۱ مورخ ۷/۱۱/۱۳۹۴ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به استناد ماده (۴۷) قانون مطبوعات ـ مصوب۱۳۶۴ـ با اصلاحات بعدی، آیین‌نامه اجرایی قانون مطبوعات را به شرح زیر تصویب کرد:

متن کامل

نتایج جستجو....

آیین نامه های اجرایی

آیین نامه تمرکز وجوه درآمد و سپرده موضوع ماده (43) قانون محاسبات عمومی کشور مصوب1366/6/1
آیین‌نامه موضوع ماده 74 قانون محاسبات عمومی كشور-بخشنامه شماره 1802 مورخ 1367/7/3 وزارت امور اقتصادی و دارایی
برای دانلود فایل دستورالعمل ماده 49 قانون محاسبات عمومی کشور بر روی همین متن کلیک نمایید

متن کامل

نتایج جستجو....

امضاي تفاهم نامه همكاري ميان بيمه مركزي و وزارت تجارت عمان

شب گذشته دكتر همتی در شانزدهمین اجلاس كمیسیون مشترك همكاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و سلطنت عمان كه با حضور وزرای تجارت دو كشور در سالن مروارید نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، برای سرعت بخشیدن به روند بیمه های مشترك بین دو كشور تفاهم نامه همكاری امضاء كردند.

متن کامل

نتایج جستجو....

.

روزی مردی به سفر میرود و به محض ورود به اتاق هتل ،
متوجه میشود که هتل به کامپیوتر مجهز است .
تصمیم میگیرد به همسرش ایمیل بزند .
نامه را مینویسد اما در تایپ ادرس دچار اشتباه میشود و بدون اینکه
متوجه شود نامه را میفرستد . در این ضمن در گوشه ای دیگر از این کره خاکی ،
زنی که تازه از مراسم خاک سپاری همسرش به خانه باز گشته بود با این
فکر که شاید تسلیتی از دوستان یا اشنایان داشته باشه به سراغ کامپیوتر میرود
تا ایمیل های خود را چک کند . اما پس از خواندن او

متن کامل

نتایج جستجو....

شیوه نامه اجرایی ارزشیابی فرایند محور

هدف طرح: نهادینه کردن امر ارزشیابی فرایند محور درس مطالعات اجتماعی ، سرگروه های آموزشی مطالعات اجتماعی شهرستان ها  و مناطق استان ضمن مطالعه جزئیات شیوه نامه مورد نظر با  برگزاری کلاس کارگاهی ،همکاران گرامی را نسبت به اجرای برنامه توجیح نمایند.
برای دریافت شیوه نامه اینجا کلیک کنید

متن کامل

نتایج جستجو....

نامه نماینده مشهد به مطهری: از آیت الله علم الهدی عذرخواهی کنید

نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عدم رعایت قانون قطعاً آثار زیان باری داردگفت: قانون ما که برگرفته از اسلام است اجازه نمی دهد بی دلیل رفتاری را به کسی نسبت دهیم.
به گزارش فارس، علی شیران خراسانی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در نامه ای خطاب به علی مطهری نماینده مردم تهران و نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: عدم رعایت قانون آثار زیان باری دارد و قانون ما که برگرفته از دین اسلام است اجازه نمی دهد بدون دلیل رفتار

متن کامل

نتایج جستجو....

حسن مینویسه:

ولی اینا که به ترامپ نامه نوشتن به نظرم اصن نامه نوشتن هم بلد نبودن. به من بود میگفتم توحید و مهسا دراز و یارو رو تحویل میدیم عوضش یه دونه از تحریما رو بردارین
ولی من اگه بچه دار شم به جای کتاب خوندن بهش فیلم میدادم ببینه و موسیقی که گوش کنه.اینجوری پس فردا بره تو جمع دوستاش حداقل یه حرفی برای گفتن داره  #حقیقت تلخ

متن کامل

نتایج جستجو....

غیبت و ظهور حضرت ادریس!!

غیبت و ظهور حضرت ادریس!!
الیاس همان ادریس است زیرا آن حضرت را ظهور و غیبت بوده است، أعنى دوبار مبعوث شده است یك بار پیش از غیبت كه ادریس نبىّ بود، قوله (تعالى): وَ اذْكُرْ فِی الْكِتابِ إِدْرِیسَ إِنَّهُ كانَ صِدِّیقاً نَبِیًّا وَ رَفَعْناهُ مَكاناً عَلِیًّا (سوره مریم، آیه 58)، و زمان غیبتش سیصد و شصت و پنج (365) سال بوده است، و پس از آن به اسم الیاس رسول ظهور فرموده است، قوله (سبحانه):
وَ إِنَّ إِلْیاسَ لَمِنَ الْمُرْسَلِینَ‏ (سوره صافات، آیه 124

متن کامل

نتایج جستجو....
صفحات ادامه نتايج:  1 
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است