به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


نمايندگان منتخب مجلس براي عضويت در شوراي عالي بيمه معرفي شدند

دو تن از نمايندگان مجلس بر اساس رای مجلس شورای اسلامی به عنوان ناظر در شورای عالی بیمه انتخاب شدند.
به گزارش اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مركزی، علی اسماعیلی و عامر كعبی با استناد به مفاد جزء (۱) بند "ب" قانون عضویت و لغو عضویت نمايندگان مجلس شورای اسلامی در برخی از شوراهای عالی و سایر هیات ها و براساس رای مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز چهارشنبه هفته گذشته به عنوان ناظر در شورای عالی بیمه انتخاب شدند.دكتر علی لاریجانی - رییس م

متن کامل

نتایج جستجو....

پزشکان IQ بیشتری دارند/سه نوبت شدن مجلس رای نیاورد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رییس مجلس پیشنهاد سه نوبت شدن جلسه امروز مجلس را به رای گذاشت که با مخالفت قاطع نمايندگان مواجه شد.
به گزارش انتخاب، در نوبت عصر مجلس شورای اسلامی شوخی لفظی نمايندگان تبدیل به حاشیه پر سر و صدا در مچلس شد.
خدا بخشی سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه در هنگام بررسی این ماده گفت: از نمايندگان عضو کمیسیون بهداشت مخصوصا آقای جمالی تشکر می کنم که در مورد این ماده که مربوط به کشاورزی هستند اظهار نظر و از آن

متن کامل

نتایج جستجو....

دیدار رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رهبر انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در دیدار رئیس و نمايندگان مجلس دهم با تأکید بر لزوم حفظ اقتدار، هیبت و جایگاه در رأس امور بودن مجلس شورای اسلامی، به الزامات قانون‌گذاری خوب در مجلس اشاره کردند و با برشمردن اولویت‌های کاری مجلس در عرصه‌های اقتصاد مقاومتی، فرهنگ و سیاست‌های داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی، گفتند:

متن کامل

نتایج جستجو....

«درخواست ۱۵۴ نماینده مجلس» برای برخورد با خاطیان لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد

۱۵۴ نماینده مجلس در نامه‌ای خطاب به سران سه قوه جمهوری اسلامی خواستار برخورد سریع و قاطع با خاطیان لغو سخنرانی علی مطهری، نایب رییس دوم مجلس در مشهد شدند.
به گزارش ایسنا، اکبر رنجبرزاده، عضو هیات رئیسه مجلس در پایان جلسه علنی چهارشنبه مجلس از نامه نمايندگان درباره ممانعت از سخنرانی علی مطهری در مشهدخبر داد و گفت: «نمايندگان در این نامه خواستار برخورد سریع و ‌قاطع با خاطیان و جلوگیری از تکرار اعمال قانون و تاکید بر اجرای دقیق قانون شدند.»

متن کامل

نتایج جستجو....

پيام تشكر وزير آموزش و پرورش از رئيس و نمايندگان مجلس شوراي اسلامي

 
در پی رای اعتماد نمايندگان مجلس شورای اسلامی، وزیرآموزش و پرورش در پیامی از رئیس و نمايندگان مجلس شورای اسلامی تشكر كرد.

به گزارش اداره روابط عمومی آموزش و پرورش کرمانشاه، به نقل از مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، متن پیام فخرالدین احمدی دانش آشتیانی به شرح زیر است:
جناب آقای دكتر لاریجانی رئیس محترم مجلس شورای اسلامی با سلام و آرزوی توفیق الهی
حسن ظن رئیس محترم جمهور و رأی اعتماد نمايندگان محترم مجلس اكنون بر این تع

متن کامل

نتایج جستجو....

در بیانیه‌ای

 
۲۲۰ نماینده اقدام مجلس آمریکا در تمدید ۱۰ ساله قانون تحریم ایران را محکوم کردند

بیش از ۲۲۰ نفر از نمايندگان مجلس در بیانیه‌ای اقدام مجلس نمايندگان آمریکا در تمدید ۱۰ ساله قانون تحریم جمهوری اسلامی ایران را محکوم کردند.
 

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، بیش از 220 نفر از نمايندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه) پارلمان طی بیانیه‌ای اقدام مجلس نمايندگان آمریکا در تمدید 10 ساله قانون تحریم جمهوری اسلامی ایران را

متن کامل

نتایج جستجو....

استدلال حقوقی محمود صادقی در رد اقدام دادستانی

به گزارش ایسنا، این نماینده مجلس در صفحه توییتر خود نوشت: براساس تبصره 2 ماده 9 قانون نظارت مجلس بر رفتار نمايندگان تخلف از مفاد این ماده از سوی مراجع قضایی حسب مورد مستوجب مجازات انتظامی از درجه 5 تا 7 است. همچنین براساس تبصره یک ماده 9 قانون نظارت بر رفتار نمايندگان تشخیص مصادیق موضوع اصل 86 قانون اساسی و ماده 75 آیین‌نامه داخلی مجلس با هیات نظارت بر رفتار نمايندگان است.
همچنین براساس ماده 9 این قانون نمايندگان مجلس در مقام ایفای وظایف نمایند

متن کامل

نتایج جستجو....

قطع سخنان رئیس جمهور توسط تعدادی از نمایندگان خوزستان

قطع سخنان رئیس جمهور توسط تعدادی از نمايندگان خوزستان

تعدادی از نمايندگان خوزستان سخنان رئیس جمهور در جریان تقدیم لایحه بودجه 96 کل کشور در مجلس را قطع کردند.
به گزارش ایسنا، رئیس جمهور که صبح امروز برای تقدیم لایحه بودجه سنواتی سال 96 کل کشور در مجلس حضور پیدا کرده و مشغول سخنرانی بود با اعتراض نمايندگان خوزستان و از جمله سامری، نماینده خرمشهر مجبور به قطع سخنان خود شد
سامری فریاد می‌زد: «اکنون 5 میلیون نفر در خوزستان دارند می‌میرند اما ر

متن کامل

نتایج جستجو....

در واکنش به اقدام سنای آمریکا صورت گرفت

 
 
 
 
طرح سه فوریتی نمايندگان مجلس برای از سرگیری فعالیت‌های هسته‌ای

جمعی از نمايندگان مجلس در حال تدوین طرح سه فوریتی برای از سرگیری همه فعالیت‌های هسته‌ای کشورمان هستند.
 

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، جمعی از نمايندگان مجلس شورای اسلامی در حال تهیه و تدوین طرحی سه فورتیی برای ازسرگیری تمام فعالیت‌های هسته‌ای کشورمان هستند.
قرار است این طرح در قالب یک ماده واحده و 5 تبصره تدوین شده و هدف از تدوین آن مقابله با مصوبه سنای

متن کامل

نتایج جستجو....

صادقی: حضور دو وزیر در مجلس برای پاسخ به پرسش درباره حسابهای قوه قضاییه

محمود صادقی، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی، روز پنجشنبه ۱۱ آذرماه گفته است، وزرای دادگستری و اقتصاد برای پاسخ به پرسش نمايندگان درباره حسابهای بانکی قوه قضاییه درکمیسیونهای مجلس حاضر خواهند شد.
محمود صادقی در توییتر خود نوشته است: «طبق آیین نامه داخلی مجلس وزیردادگستری و وزیر اقتصاد ظرف دو هفته آینده بایدبرای پاسخ به سؤال درباره حسابهای بانکی قوه قضائیه در مجلس حاضرشوند.»
 

متن کامل

نتایج جستجو....

طرح احتساب سابقه معلمان حق التدریس این هفته در دستور کار مجلس

قابل توجه معلمان حق التدریس استخدام شده سالهای قبل
با سلام 
طرح احتساب سابقه معلمان حق التدریس استخدام شده در آموزش و پرورش این هفته در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است. این طرح که یکبار دیگر در سال 1392 در دستور کار مجلس قرار داشت به دلایلی تا کنون مسکوت مانده بود . اما این طرح  پس از چند سال اکنون دوباره در دستور کار هیات رییسه مجلس قرار گرفته است . از همه همکاران عزیز استخدام شده سالهای 89 تا کنون تقاضامندم در جهت احتساب کلیه سالهای

متن کامل

نتایج جستجو....

تعداد مخالفین تصویب مناطق آزاد در مجلس زیاد است

 
نماینده مردم مریوان و سرواباد در مجلس شورای اسلامی در خصوص نظر کمیسیون صنایع در مخالفت با تصویب لایحه مناطق آزاد تجاری و مناطق ویژه اقتصادی،اذعان کرد:تصویب و نظر دهی در زمینه منطقه آزاد در اصل کار کمیسیون اقتصادی است. وی ادامه داد:کمیسیون اقتصادی بر روی آراء نمايندگان در صحن علنی مجلس تاثیر می گذارد. عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به رای نمايندگان در صحن علنی اشاره کرد و گفت:در کل این رای صحن علنی مجلس است که در مورد تصویب لایحه مناطق آزا

متن کامل

نتایج جستجو....

شوخی قاضی پور با صندلی" رئیس جمهور"

به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، حواشی نوبت سوم جلسه علنی مجلس به صندلی آقای رئیس جمهور کشیده شد. در جریان مذاکرات صحن علنی مجلس در بررسی لایحه برنامه ششم توسعه سخنگوی مجلس با ارائه تذکری نسبت به تکیه زدن نمايندگان به صندلی رئیس جمهور انتقاد کرد.
لاریجانی که محکم به صندلی خود تکیه زده بود با خنده به نعمتی گفت: این صندلی مال کسی نیست...!
در ادامه نعمتی که قصد داشت حافظ صندلی رئیس جمهور باشد به فیلسوف بهارستان گفت:

متن کامل

نتایج جستجو....

اعتدال تفکر محض اسلام است "مجلس معقول" مردم را سربلند می کند

 آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دیدار بیش از هفتاد نفر از نمايندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای فراکسیون دانشگاه آزاد اسلامی، مجلس معقول را  آرزوی همه دلسوزان واقعی انقلاب دانست و گفت: مجلس معقول، همان کاری را می‌کند که اکثریت جامعه می‌خواهد و عقلانیت، اخلاق اسلامی و متانت نمايندگان، مردم را به خاطر انتخاب خویش سربلند می‌کند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانیف رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در این دیدار اعتدال را تفکر محض اسل

متن کامل

نتایج جستجو....

استعفای مدیرعامل شرکت راه‌آهن در نظام مدیریتی کشور اتفاق نادری بود

نایب رییس کمیسیون عمران مجلس گفت: هر اظهار نظری دال بر استیضاح آقای آخوندی در حد نظر شخصی نمايندگان است، اما اینکه مجلس به صورت واحد تصمیم بگیرد این کار را انجام بدهد یا ندهد بستگی به رای جمعی نمايندگان در اولین جلسه کاری صحن علنی مجلس در هفته آینده دارد.
 
 

متن کامل

نتایج جستجو....

مجازات اعدام برای قاچاقچیان، در صورت تصویب نهایی مجلس، «حذف می‌شود»

نمايندگان مجلس شورای اسلامی با یک فوریت طرحی موافقت کردند که در صورت تصویب نهایی، برای مجرمان مواد مخدر مجازات جایگزین اعدام اعمال می‌شود.
به گزارش خبرگزاری‌های ایران، نمايندگان مجلس ایران روز چهارشنبه، سوم آذر، در جریان رسیدگی به یک فوریت طرح الحاق یک ماده به «قانون مبارزه با مواد مخدر»، با ۱۴۷ رای موافق به قید فوریت این طرح رأی دادند.
بر اساس ماده‌واحده این طرح و در صورت تصویب نهایی، مرتکبان جرائم مرتبط با مواد مخدر که «مفسد فی‌الارض

متن کامل

نتایج جستجو....

تصمیم مجلس برای موسسات بانکی و اعتباری فاقد مجوز

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
نمايندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای نیروی انتظامی را موظف کردند در مواردی که بانک مرکزی راسا شعبه یا موسسات پولی و بانکی را فاقد مجوز اعلام کند نسبت به توقف فعالیت یا تعطیل کردن آن ها اقدام کند.
به گزارش انتخاب، نمايندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه برنامه ششم در جلسه علنی بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) ماده ۱۵ این لایحه را به تصویب رساندند که بر اساس آن برای اعمال نظارت کامل و فراگیر بانک مرک

متن کامل

نتایج جستجو....

نوبخت: كردها و بلوچ‌ها نيز مي‌توانند در مجلس فراكسيون داشته باشند

چه ایرادی و اشكالی دارد كه كردها،بلوچ‌ها و سایرقومیت‌ها نیز مانند هم‌میهنان آذری‌مان در مجلس شورای اسلامی فراكسیون داشته باشند؟
 
به گزارش روزنامه قانون، عده‌ای از نمايندگان مجلس كه از هم‌میهنان آذری زبان ما هستند، فراكسیونی را با برای رسیدگی بهتر به مسائل مربوط مناطق ترك زبان تشكیل داده‌ند. این تشكل با واكنش‌های متفاوتی روبه‌رو شده است و برخی نیز این اقدام را متضاد با اتحاد ملی و وحدت میان قومیت‌ها معرفی می‌كنند ولی برخی دیگر نظ

متن کامل

نتایج جستجو....

نمایندگان دوره دهم مجلس شورای اسلامی استان اردبیل در سال 1394

دکتر جعفری(خلخال)-حبیب برومند(پارساباد)-اسدی (مشگین شهر)-موسوی(گرمی مغان)-پیرموذن-افضلی فرد- حقیقت پور(اردبیل,نیر, نمین و سرعین) دوره نهم مجلس شورای اسلامی
نمايندگان دوره  از سال 1395لغایت 1398
-دکتر بشیر خالقی با اکثریت ارای مردم ،نماینده محبوب و باارزش شهرستانهای خلخال و کوثر شد و از مردم محترم شهرستان های خلخال و کوثرو توابع بخاطر اعتماد به ایشان تقدیرو تشکر نمود .
اقای مهندس صدیف بدری و رضا کریمی از اردبیل و حومه با اکثریت ارا در دور اول  و آ

متن کامل

نتایج جستجو....

واکنش نمایندگان مجلس به وتو نکردن تمدید ایسا توسط اوباما

واکنش نمايندگان مجلس به وتو نکردن تمدید ایسا توسط اوباما
نمايندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به اقدام باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا مبنی بر وتو نکردن مصوبه اخیر کنگره درباره تمدید 10 ساله قانون تحریم‌های ایران، واکنش نشان دادند.
به گزارش خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا مصوبه کنگره مبنی بر تمدید 10 ساله قانون تحریم‌های ایران را وتو نکرد. رئیس جمهور آمریکا در یک اقدام بی‌سابقه از امضای

متن کامل

نتایج جستجو....

ادعای تلاش ماموران برای بازداشت یک نماینده مجلس

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از تلاش ماموران برای جلب او در مقابل درب منزل خبر داد.
محمود صادقی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با اشاره به تلاش ماموران برای جلب او از مقابل درب منزل، گفت: حدود یک ساعت پیش هنگامی که به منزل بازمی گشتم، ماموران با حکم جلب سعی در بازداشتم داشتند که باتوجه به این که این مسئله مغایر با قانون نظارت بر رفتار نمايندگان مجلس شورای اسلامی است، با مقاومت خود را به داخل منزل رساندم.
نماینده مردم تهران

متن کامل

نتایج جستجو....

بزرگترین اختلاس طول تاریخ ایران

فساد 8 هزار میلیاردی فراموش نمی‌شود
 
با استعفا و یا اگر درست بنویسیم و بخوانیم برکناری فانی از وزارت آموزش‌وپرورش استیضاح وی توسط نمايندگان مجلس منتفی شد. فانی در صورت حضور در مجلس شورای اسلامی قرار بود در مورد فساد هشت هزار میلیاردی در صندوق فرهنگیان نیز توضیحاتی ارائه دهد و پاسخ گوید.
 
گفته می‌شود که دولت با برکناری فانی در تلاش بوده است تا از بیان علنی و رسانه‌ای شدن بیشتر جزئیات این فساد جلوگیری کند.
 
حال که فانی پیش از استیضاح نما

متن کامل

نتایج جستجو....

محسن جلال پور، عضو تيم اقتصادى روحانى: وضعيت براي ما با پيروزي ترامپ نگران كننده است!

انتخابات در آمریکا به پایان رسید. دونالد‌ترامپ چهل و پنجمین رئیس‌جمهور آمریکا شد و همزمان، جمهوری‌خواهان، مجلس نمايندگان را نیز در کنترل گرفتند. جمهوری‌خواهان همچنین سکان مجلس سنا را هم در کنترل خود گرفتند. به این ترتیب به نوعی شاهد یکدست شدن کنگره و کاخ سفید هستیم.این یکدست شدن به نظرم برای ما كمی نگران‌کننده است . در حالی که اگر ترامپ پیروز می‌شد اما در سنا و مجلس نمايندگان اتفاق دیگری رخ می‌داد،به نوعی می شد امیدوار بود که اهرم‌های

متن کامل

نتایج جستجو....

سخنان نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در جلسه بررسی مشکلات راه های استان و راه آهن اردبیل -میان

نمايندگان استان در مجلس شورای اسلامی در جلسه بررسی مشکلات راه های استان و راه آهن اردبیل -میانه که با حضور استاندار اردبیل و معاونان وزیر راه و شهرسازی امروز در استانداری برگزار شد، مطرح کردند:

متن کامل

نتایج جستجو....

تلاش ماموران برای بازداشت صادقی نماینده تهران در مجلس/ ماموران پشت در خانه منتظرند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از تلاش ماموران برای جلب او در مقابل درب منزل خبر داد.
به گزارش انتخاب؛ محمود صادقی، با اشاره به تلاش ماموران برای جلب او از مقابل درب منزل، گفت: حدود یک ساعت پیش هنگامی که به منزل بازمی گشتم، ماموران با حکم جلب سعی در بازداشتم داشتند که باتوجه به این که این مسئله مغایر با قانون نظارت بر رفتار نمايندگان مجلس شورای اسلامی است، با مقاومت خود را به داخل منزل رساندم.
نم

متن کامل

نتایج جستجو....

افتتاح مجلس دهم

افتتاح مجلس دهم و آینده‌ی سیاسی ایران ؛برخلاف همه‌ی دوستان ارجمند و کارشناسان که مجلس دهم را به اصولگرا و اصلاح‌طلب و مستقل تقسیم‌بندی می‌کنند باید عرض کنم که مجلس دهم، مجلس حامیان آقای رفسنجانی و اصولگرایان تندرو و مستقل می‌باشد، زیرا دولت تدبیر و امید حاصل تفکر آقای رفسنجانی می‌باشد که توانست اصلاح‌طلبان و اصولگرایان میانه‌رو را حول محور اصطلاح تدبیر و امید متحد کند، با این اتحاد توانستند در انتخابات ریاست جمهوری، آقای روحانی ر

متن کامل

نتایج جستجو....

بیانیه ۲۴۳ نماینده مجلس خطاب به رئیس جمهور درباره تامین منابع مالی طرح تحول سلامت

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه ۲۴۳ نفر از نمايندگان را خطاب به رئیس جمهور در خصوص تامین منابع مالی طرح تحول سلامت قرائت کرد.
به گزارش انتخاب، اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز ( دوشنبه 6 دی) بیانیه 243 نفر از نمايندگان را خطاب به رئیس جمهور در خصوص تامین منابع مالی طرح تحول سلامت قرائت کرد.
در متن بیانیه نمايندگان آمده است:
جناب آقای دکتر روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
با سلام
طرح تحول سلامت که در اجر

متن کامل

نتایج جستجو....

حداکثر حقوق نمایندگان از زبان علی مطهری

حداکثر حقوق نمايندگان از زبان علی مطهری
علی مطهری گفت:مردم بدانند که پولی که بابت هزینه‌ دفاتر نمايندگان داده می‌شود صرف خدمت به مردم می‌شود. حقوق نمايندگان کاملا معمولی است، در واقع حداکثر حقوق نمايندگان ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

به گزارش افکارنیوز، محسن کوهکن نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز سه شنبه پارلمان، طی تذکری شفاهی، اظهر داشت: از دوره‌ اول مجلس برای نمايندگان یک حقوق و یک هزینه‌ نمایندگی در نظ

متن کامل

نتایج جستجو....

پیام محمدرضا عارف در پی تلاش برای بازداشت صادقی نماینده مجلس شورای اسلامی

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ، این پیام را در کانال تلگرامیش منتشر کرد ، آورده است: با عرض تسلیت رحلت پیامبر رحمت (ص) و سبط اکبرش امام حسن مجتبی(ع) بدینوسیله ضمن تشکر از همراهی و احساس مسئولیت جوانان و مردم عزیز، با توجه به شرایط کشور و ضرورت پرهیز از هرگونه اقدام تحریک آمیز و هزینه ساز برای نظام، از آنجا که موضوع پیش آمده برای همکار عزیزمان جناب آقای دکتر محمود صادقی می بایست در هیات نظارت بر رفتار نمايندگان مورد بررسی قرار گیرد و بر

متن کامل

نتایج جستجو....

دستور لاریجانی جهت تشکیل جلسه اضطراری هیات نظارت بر رفتار نمایندگان برای پرونده قضایی صادقی

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: رییس مجلس برای تشکیل جلسه فوری هیات نظارت بررفتارنمايندگان دستور داد.
"محمدعلی وکیلی" عضو هیات رییسه مجلس در گفت‌وگو با در پاسخ علت صدور حکم جلب آقای محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عنوان داشت: علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی دستور داد که هیات نظارت بر رفتار نمايندگان جلسه فوری برگزار کنند و ما به دنبال این هستیم که حتی الامکان این جلسه 9 آذر برگزار شود.
 
وکیلی ادامه داد: با توجه

متن کامل

نتایج جستجو....

تذکرات پی در پی علیه نماینده تهران

نماینده اصلاح طلب مجلس بعد از آنکه صحبت هایش در مورد میزان حقوق دریافتی نمايندگان با انتقاد تند همکارانش مواجه شد، گفت: حقوق نمايندگان بین 4 تا 5 و نیم میلیون تومان است و دریافتی های دیگری هم برای مخارجی است که نماینده ها به طور طبیعی دارند.

متن کامل

نتایج جستجو....

حاجی‌دلیگانی در تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس:

 
خواسته‌های مردم از ما معیشت و اشتغال جوانان‌ است نه لغو سخنرانی/ده‌ها مورد سخنرانی نمايندگان لغو شده رئیس مجلس چرا دفاع نکرد؟

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی حاشیه‌سازی درباره لغو سخنرانی علی مطهری را بازی برای سرگرمی و منصرف کردن مردم از خواسته‌های اصلی خود خواند و تأکید کرد:‌ باید نظر دادستان مشهد نیز در این باره شنیده می‌شد.
 

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزرای فارس حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجل

متن کامل

نتایج جستجو....

فوریت طرح ماندگار شدن کارت سوخت تصویب شد

تاریخ 1395/08/24 ساعت 14:22

نمايندگان مجلس شورای اسلامی فوریت طرحی را تصویب کردند که در صورت تصویب و تایید نهایی ، کارت سوخت ماندگار خواهد شد.
 
 نمايندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز دوشنبه با 112 رای موافق، 52 رای مخالف، 8 رای ممتنع از مجموع 212 نماینده حاضر با یک فوریت طرح اصلاح ماده 1 قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصورف سوخت موافقت کردند.با تصویب نمايندگان ، این طرح با اولویت در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت.طرح اصلاح ماده 1 قانون توسع

متن کامل

نتایج جستجو....

اختصاصی فارس/

 
رایزنی خصوصی آخوندی با استیضاح‌کنندگان در دفتر شخصی خود

وزیر راه برای رایزنی با نمايندگان استیضاح کننده امروز نشست های جداگانه‌ای با آنها در دفتر شخصی خود برگزار کرد.
 

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی روز گذشته (یکشنبه) با بیش از 80 امضا تقدیم هیات رئیسه مجلس شد.
پس از این اقدام نمايندگان، وزارت راه رایزنی با استیضاح کنندگان را آغاز کرد؛ در همین راستا نزدیکان عباس آخوندی در تماس با برخی ن

متن کامل

نتایج جستجو....

نماینده مجلس: تعامل بین نمایندگان و دولت اصل برجسته مجلس دهم است

محمدامین میربلوچزهی، خاش - ایرنا - نماینده مردم حوزه انتخابیه خاش و میرجاوه در مجلس شورای اسلامی گفت: تعامل بین نمايندگان مردم و دولت برای رسیدن به توسعه و پیشرفت کشور اصل برجسته و مستحکم مجلس دهم است.
 
علی کرد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در کنار هم بودن دولت و مجلس به اقتدار کشور کمک می کند به همین سبب نزدیکی نمايندگان ملت با دولتمردان گامی مهم برای رسیدن به توسعه و تلاشی موثر در جهت حل مشکلات جامعه در ابعاد مختلف است.وی اظها

متن کامل

نتایج جستجو....

مصاحبه با شبکه خبر ( برنامه تیتر امشب ) 10 اذر 95

بررسی طرح نظام جامع بانکی؛
 
http://www.irinn.ir/news/214385/%d8%aa%db%8c%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d9%85%d8%b4%d8%a8-%d9%85%d8%ac%d9%84%d8%b3-%d9%85%d8%a7-%d8%af%db%8c%da%af%d8%b1-%d9%85%d9%86%d8%aa%d8%b8%d8%b1-%d8%af%d9%88%d9%84%d8%aa-%d9%86%d9%85%db%8c-%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c%d9%85-%d8%a7%d9%88%d9%84%db%8c%d9%86-%d8%ac%d9%84%d8%b3%d9%87%d8%9b-%db%8c%da%a9%d8%b4%d9%86%d8%a8%d9%87!
در طرح جدید دغدغه نمايندگان هم اضافه شده است، آنچه  قابل تاکید هست این است  قانونی که از مجلس بیرون می آید بر تمامی بخش های اقتصادی کشور تاثیر می گذارد، من معتقدم مجلس عجله نکند، لوایح را مبنا قرار دهد و نباید با عجله موا

متن کامل

نتایج جستجو....

رای اعتماد، این مجلس هم مثل مجلس های قبل، امیدی نیست

از صحبت های رییس دولت بگیر که بیشترش ربطی به وزیر نداشت و ماست مالی رییس مجلس که طبق ایین نامه اشکالی نیست( که رییس میتونه از برنامه صحبت کنه....کدوم برنامه... اینا که گفت برنامه بود؟..)
از صحبت های مخالفها و موافقها بگیر که بیشترش بحث جناحی خودشون بود تا دفاع یا مخالفت از وزیر مربوطه
از اون مخالفی که میگفت دوست داشتم برای اون وزیر حرف بزنم قرعه ام اینجا افتاد.
از اون مخالف و موافقی که همچنان عربده میکشند.
از اونا که همیشه دل امام رو خون میکنند و ب

متن کامل

نتایج جستجو....

انتقاد تند مسیح مهاجری از جلب نماینده تهران،لغو سخنرانی مطهری و ..

حوادث هفته‌های اخیر، که از انتشار شایعاتی در مورد بعضی مسئولین شروع شد و با جلوگیری از سخنرانی یک نماینده مجلس در مشهد و برخوردهای حامیانه و ناقدانه با آن ادامه یافت و سپس به مناظره‌های غیرحضوری ولی بسیار تند بعضی افراد اعم از روحانی و غیرروحانی و نماینده مجلس و مسئولین قضائی منجر شد و سرانجام در روز هفتم آذر ماه به جلب یکی از نماینده منتقد مجلس و تجمع عده‌ای از مردم در اطراف خانه او برای جلوگیری از بازداشت وی و در نهایت به انصراف مامورین

متن کامل

نتایج جستجو....

تاریخ قضاوت خواهد کرد روسپید ریاست مجلس در دفاع از حق نمایندگان کیست؛ علی لاریجانی یا مهدی کروبی

مهدی کروبی از پشت تریبون مجلس اعلام کرد که اگر قوه قضائیه لقمانیان را آزاد نکند، او از ریاست مجلس استعفا می دهد. پس از این سخنان، مهدی کروبی مجلس را ترک کرده، به منزل خود رفت و گفت تا زمانی که این نماینده مجلس و دیگر نمايندگان مصونیت نداشته باشند، پا به مجلس نمی گذارد. ساعتی پس از این اعتراض مدنی از سوی کروبی، حسین لقمانیان آزاد شد.
ماجرا به ۱۴ سال پیش بر می‌گردد و تنها بازداشت نماینده‌ای که موضوع مصونیت نمایندگی را زیر سوال برد اما رییس مجل

متن کامل

نتایج جستجو....

رفراندم

 با سلام و عرض قبولی طاعات و عبادات شما سروران گرامیهرکسی گندم بکارد گندم برداشت می کند به قول قدیمیا گندم زگندم بروید جو زجو نمايندگانی که با هزینه های حداقل 800 میلیون تومان به مجلس راه یافته اند با رای چه کسانی بوده است؟ که توقع انجام تدوین درست و ریل گزاری صحیح دارید و امید داردید از جویی که کاشته اید گندم برداشت کنید؟در زمان انتخابات که کاندیداها هزینه می کردند اگر حذف می کردید افراد درست و کاردان امثال نمايندگان تا دور چهارم به مجلس می

متن کامل

نتایج جستجو....

رودرو با رضا کریمی نماینده اردبیل در مجلس؛همه چیز در باره مدیریت استان

 اردبیل - ایرنا- رضا کریمی نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی همانگونه که خود معتقد به شفافیت است، شفاف در باره بحث های مدیریتی استان که این روزها نقل محافل سیاسی و افکار عمومی است اظهار نظر می کند،او از مدیریت عالی استان و دیگر مدیریت ها ونیز نقش نمايندگان دراین عرصه سخن به میان می آورد.

متن کامل

نتایج جستجو....

بعد از تایید گزارش کریمی قدوسی از سوی 12 نماینده؛

 
متن مکتوب اظهارات ظریف در مجلس توزیع شد+ تصاویر متن و امضاها
نماینده مردم مشهد متن اظهارات ظریف را در اختیار خبرنگاران پارلمانی قرار داد.
به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، جمعی از نمايندگان مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه) با حضور در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی فایل صوتی اظهارات محمدجواد ظریف را استماع کردند.پس از استماع، نمايندگان متن مکتوب مربوط به اظهارات طریف را با این نوشته که «صوت مطال

متن کامل

نتایج جستجو....

احضار نماینده مجلس به دادسرا «به خاطر اظهاراتش درباره یاشار سلطانی»

محمود صادقی، نماینده مجلس ایران که خواستار شفاف‌سازی در رابطه با حساب‌های شخصی رئیس قوه قضاییه شده است، به دادسرا احضار شد.
آقای صادقی اما دلیل احضار خود را «شکایت دادستانی» به خاطر اظهاراتش «درباره یاشار سلطانی» عنوان کرده است.
این نماینده مجلس روز شنبه، ششم آذر، در شبکه اجتماعی توییتر نوشت که هیئت رئیسه مجلس به او اطلاع داده که از دادسرا تماس گرفته و خواسته‌اند که به این نهاد قضایی مراجعه کند.

متن کامل

نتایج جستجو....

نماینده سابق مجلس خبرگان درگذشت

آیت الله سید محمد نقی شاهرخی نماینده سابق مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری عصر امروز در بیمارستان قم درگذشت.
به گزارش ایسنا، آیت الله سید محمدنقی شاهرخی، نماینده سابق مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری هفته گذشته به دلیل عارضه مغزی در بیمارستان قم بستری شده بود و عصر امروز درگذشت.
وی از علمای استان لرستان و امام جمعه سابق خرم آباد است که در کارنامه سوابق درخشان خود نمایندگی نخستین دوره مجلس شورای اسلامی، نماینده تام الاختیار امام خمینی(ره)

متن کامل

نتایج جستجو....

مطهری: هم ریاست‌جمهوری و هم مجلس خبرگان در حد خودشان نیستند

علی مطهری٬ نایب رئیس مجلس گفته مجلس خبرگان رهبری در جایگاهی که در قانون برای این نهاد تعریف شده٬ قرار ندارد.
آقای مطهری این مطلب روز چهارشنبه (۲۶ آبان) را در گفت‌و‌گو با سایت «خبر‌آنلاین» بیان کرده و گفته ریاست جمهوری نیز در ۳۷ سال اخیر در جایگاه خود قرار نداشته است.
وی گفته «هم ریاست‌جمهوری و هم مجلس خبرگان در حد خودشان نیستند» و مجلس نیز در این سال‌ها «فراز و نشیب‌های زیادی داشته و گاهی در حد خودش نبوده است.»
علی مطهری که از منتقدان جدی

متن کامل

نتایج جستجو....

در نامه ساعی به جهانگیری مطرح شد؛

 
انتقاد از عدم حضور نمايندگان تبریز در کمیته رسیدگی به حادثه قطار سمنان

نماینده تبریز در نامه‌ای به معاون اول رییس جمهور ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده در جهت تسریع در رسیدگی به حادثه ناگوار برخورد دو قطار در محور سمنان، از دعوت‌نشدن نمايندگان حوزه انتخابیه تبریز به جلسه رسیدگی به این حادثه انتقاد کرد و خواستار حضور این نمايندگان در جلسات آتی این کمیته شد.
به گزارش ایسنا، متن نامه زهرا ساعی به جهانگیری معاون اول رییس جمهور به شرح زیر

متن کامل

نتایج جستجو....

سلام آقای رییس جمهور .........

سلام آقای رئیس‌جمهور، وقت بخیر.
به فاصله‌ی کم‌تر از ۲۴ساعت از نامه‌ی آقای علی مطهری، به نامه‌‌ی این نماینده‌ی مجلس پاسخ داده‌اید و برای رسیدگی عاجل به جریان لغو سخنرانی وی در مشهد، دستور صادر فرموده‌اید.غرض از مزاحمت اینکه؛ اگر خاطر مبارکتان باشد، نه ۲۴ ساعت و یک هفته و دو هفته، بلکه چند ماه است که اتهاماتی در دو بعد اقتصادی و تحصیل در دانشگاه با رانت، متوجه اخوی جنابعالی که دستیار ویژه‌ی شما نیز هستند، شده است و در همین زمینه، جمعی ا

متن کامل

نتایج جستجو....

واکنش پزشکیان به اتفاقات شب گذشته: از حیثیت مجلس دفاع خواهیم کرد

محورهای اظهارات پزشکیان در پی می آید:
• از همه مسوولان هم انتظار می‌رود که با سعه صدر بیشتری برخورد کنند، لااقل شان مجلس را رعایت کنند و روال‌های قانونی برای هر رفتاری رعایت شود.
• اتفاقات اخیر، چه نحوه مواجهه با اظهارات این نماینده و چه لغو سخنرانی آقای مطهری که نایب رییس مجلس است جای تاسف دارد. مردم انتظار دارند که نمايندگان منتخب شان حق اظهارنظر داشته باشند و طبق اصول قانون اساسی هم نمی‌توان جلوی آنها را گرفت.
• اگر انصاف را در قضاوت‌

متن کامل

نتایج جستجو....

یادداشت شماره 806 / حقوق نمایندگی

یادداشت شماره 806                                       
   حقوق نمایندگیبا پیش کشیدن « هزینه‌ی کفن و دفن » مورد درخواست یکی از موکلین ، دو باره میزان مرموز دریافتی نمايندگان مجلس شورای اسلامی ؛ به دنبال دریافتی های نجومی دولتی‌ها ، حساب‌های قوه‌ی قضائیه ، بر سر زبان‌ها افتاد . به ویژه در فراگشت انتخابات ، بسیاری از خود می‌پرسند : مگر نمايندگان مجلس چقدر درآمد دارند که نامزدها برای رسیدن به نمایندگی ، میلیاردی هزینه می‌کنند ؟! پرسشی

متن کامل

نتایج جستجو....

افکار نیوز گزارش می دهد؛

 
دولت روحانی رکورددار تاخیر ارائه برنامه توسعه/ برنامه ششم بعد از یک سال در صحن مجلس
برنامه ششم توسعه کشور در حالی از روز یکشنبه در صحن مجلس در دستور کار نمايندگان قرارمی گیرد که دولت سال جاری را بدون برنامه توسعه سپری کرد و با تاخیر یک ساله رکورددار تاخیر در ارائه برنامه به مجلس شد.

گروه سیاسی- تاخیر دولت در ارائه برنامه پنچ ساله ششم توسعه کشور باعث شد تا سال جاری کشور بر اساس برنامه پنچ ساله توسعه پنجم اداره شود. به عبارت دیگر در دولت روحا

متن کامل

نتایج جستجو....
صفحات ادامه نتايج:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  > 
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است