به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


بخشنامه برگزاري مسابقات سراسري واليبال پيشکسوتان وزارت نيرو

 
 
در راستای اجرای تقویم ورزشی سال1395 وزارت نیرو مسابقات سراسری  والیبال پیشکسوتان به مناسبت گرامیداشت"شهدای صنعت آب و برق"به میزبانی هیات ورزش استان مازندران ( شرکت برق منطقه ای)  از تاریخ 95/9/13لغایت 95/9/19 برگزارخواهد شد.
ضمنا بخشنامه مسابقات  فوق الذکر در ادامــــــــــه می باشد.

متن کامل

نتایج جستجو....

برگزاری بازی والیبال به مناسبت روز دانشجو

 
هیات والیبال بخش آبش احمد با همکاری دانشگاه آزاداسلامی آبش احمد یک بازی  بین تیم های آجودان آباد و قانلو سیرک به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو برگزار نمودند که از پیشکسوتان و بازیکنان والیبال با اهدای جوایزی توسط آقایان منوچهر قاسمزاده و بهزاد عابدی از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی آبش احمد تقدیر به عمل آمد.
از زحمات آقایان اسمعیل عزیزی مسئول نمایندگی اداره ورزش و جوانان ،اسکندر زادبود مسول هیئت والیبال آّبش احمد و جواد عابدی ریاست محترم 

متن کامل

نتایج جستجو....

عرض تسلیت

با خبر شدیم که همسر محترمه اقای نادر سالاروند و خواهر اقای محمد علی درویشی از پیشکسوتان
ورزش دورود به رحمت خدا رفته اند . پیشکسوتان فوتبال دورود این مصیبت را به این دو خانواده تسلیت
میگویند و خود را در غم این عزیزان شریک میدانند
                                                                             پیشکسوتان فوتبال دورود
 

متن کامل

نتایج جستجو....

سرگردانی فدراسیون والیبال در بین گزینه های خارجی

آفرینش- فدراسیون والیبال ایران هر روز نام یک گزینه مطرح خارجی را به عنوان کاندیدای سرمربی گری تیم ملی اعلام می کند اما این در حالی است که زمان در حال از دست رفتن است و هیچ گزینه ای هم نهایی نشده است.
آناستازی، مندس و استویچف سه مربی مطرح والیبال جهان بودند که فدراسیون والیبال اعلام کرد با آنها در حال مذاکره کردن است. سپس رئیس فدراسیون مندس را به دلیل مربی گری در لیگ برزیل از فهرست کاندیداهای مربی گری خارج کرد اما دوباره از او نام برده شد.
آناس

متن کامل

نتایج جستجو....

خوشخبر: وقت تنگ است

کوروس سلیمانی
دوازدهم آذرماه بود که محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال پس از آخرین جلسه هم اندیشی مربیان و کارشناسان والیبال، در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد که ظرف یک هفته سرمربی جدید تیم ملی والیبال انتخاب خواهد شد. اما با گذشت حدود 20 روز از این موضوع هنوز سرمربی تیم ملی انتخاب نشده و این مسأله نشان می دهد که فرآیند انتخاب شخص دلخواه فدراسیون به درازا کشیده و طبق برنامه پیش نرفته است. امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال درباره طول

متن کامل

نتایج جستجو....

والیبال

نخل شمیل 2        نصردهنو3
فینال مسابقات والیبال جام شهدا روستای چاه خرگ
یک دوره مسابقه والیبال که باحضور12تیم دردوگروه شش تیمی از29اسفندماه سال 94شروع ودرتاریخ 95/02/01 پایان یافت که باراهیابی چهاتیم به مرحله نیمه نهایی تیمهای نصردهنو ،نخل شمیل ،پاقلاتان وعلی ابادحسنلنگی به ترتیب اول تاچهارم شدند.
ضمنا این مسابقات به صورت ثابت برگزارشد.

متن کامل

نتایج جستجو....

حریفان تیم ملی والیبال ایران مشخص شدند

تیم ملی والیبال ایران حریفان خود در رقابت های قهرمانی والیبال جهان در سال 2017 را شناخت.
تب داغ والیبال در حالی سال 2017 نیز ادامه خواهد داشت که ستارگان این رشته ورزشی در المپیک ریو 2016، در هفتمین دوره رقابت های قهرمانی والیبال جهان که به میزبانی کشور ژاپن برگزار می شود، رو در روی یکدیگر قرار می گیرند.تیم ملی والیبال کشورمان در این رقابت ها با تیم های ملی والیبال امریکا، برزیل، فرانسه، ژاپن و ایتالیا در یک گروه قرار گرفت.
هیئت رئیسه فدراسیون جها

متن کامل

نتایج جستجو....

آخرین وضعیت مصدومیت امیر غفور از زبان سرپرست والیبال پیکان

به گزارش خبرگزاری فارس ، امیر غفور پشت خط زن تیم والیبال پیکان در ست دوم دیدار مقابل شهرداری تبریز از ناحیه سر مصدوم شد و با برانکارد از زمین خارج شد و به سرعت توسط تیم پزشکی راهی بیمارستان شد.
این اتفاق در شرایطی برای غفور رخ داد که او هنگام دفاع کردن توپ بود که دست هم تیمی اش سهواً به سر او برخورد کرد و دچار مصدومیت شد.
بر این اساس مهدی نفر سرپرست تیم والیبال پیکان در گفت و گو با خبرنگار فارس درباره آخرین وضعیت ملی پوش والیبال گفت: حال عمومی

متن کامل

نتایج جستجو....

شکست تیم والیبال شهرداری ارومیه مقابل پیکان تهران

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه عصر امروز رقابت های لیگ برتر با انجام 6 دیدار در شهرهای مختلف ایران در دور برگشت کار خود را آغاز کرد.
در یکی از دیدارهای حساس و مهم هفته اول برگشت تیم والیبال شهرداری ارومیه میزبان تیم والیبال پیکان تهران بود.
در این دیدار که با حضور 6 هزار نفر از هواداران ارومیه ای در سالن غدیر برگزار شد تراویسا در ترکیب خود از رحمان داوودی، دراگان تراویسا، مجتبی میرزاجانپور، فرهاد پیروت پور، جواد محمدنژاد و لیبرو محمدرضا

متن کامل

نتایج جستجو....

مسابقات انتخابی پیشکسوتان(آقایان )

مسابقات انتخابی پیشکسوتان(آقایان ) جهت حضور در اولین دوره مسابقات قهرمانی آسیایی پیشکسوتان 2017 برگزار خواهد شد .مسابقات انتخابی پیشکسوتان(آقایان ) جهت حضور در اولین دوره مسابقات قهرمانی آسیایی پیشکسوتان 2017 که از تاریخ 9/12/95 لغایت 13/12/95 در کشور بحرین برگزار خواهد شد ،شرایط حضور شرکت در این مسابقات بشرح ذیل می باشد.1.تاریخ و مکان برگزاری مسابقات انتخابی :از روز چهارشنبه 17/9/95 لغایت پنجشنبه 18/9/95 در جزیره کیشپذیرش: روز چهارشنبه 17/9/95 ساعت 20:00مکان: ه

متن کامل

نتایج جستجو....

ایان رقابتهای شطرنج قهرمانی پیشکسوتان جهان

فاصله یک امتیازی نماینده ایران تا صدر جدول؛
 
پایان رقابتهای شطرنج قهرمانی پیشکسوتان جهان با حضور استاد هرندی
رقابتهای شطرنج قهرمانی پیشکسوتان جهان در چک به پایان رسید. ایران دو نماینده در رده سنی بالای 65 سال این مسابقات داشت.

متن کامل

نتایج جستجو....

شطرنج قهرمانی پیشکسوتان جهان

شطرنج قهرمانی پیشکسوتان جهان؛
 
شکست شطرنجباز آمریکایی مقابل نماینده ایران/ هرندی به رده دوم جدول صعود کرد
خسرو هرندی با پیروزی مقابل شطرنجباز آمریکایی در دور پنجم، به جایگاه دوم جدول رقابتهای قهرمانی پیشکسوتان جهان صعود کرد.

متن کامل

نتایج جستجو....

بخشنامه برگزاري مسابقات سراسري واليبال ساحلي برادران وزارت نيرو

در راستای اجرای تقویم ورزشی سال1395 وزارت نیرو مسابقات سراسری  والیبال ساحلی برادران به مناسبت گرامیداشت "شهدای صنعت آب و برق" به میزبانی هیات ورزش استان هرمزگان ( شرکت آب و فاضلاب )  از تاریخ 95/10/27 لغایت 95/11/1 برگزارخواهد شد.

متن کامل

نتایج جستجو....

گزینه سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران وارد ورشو شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، فدراسیون های والیبال ایران و لهستان با جدیت به دنبال یک سرمربی تمام وقت و طراز اول برای تیم ملی والیبال خود هستند که در بین گزینه های هر دو فدراسیون موارد مشترک برجسته ای به چشم می خورد. از این رو توافق یک گزینه با یک فدراسیون به معنی خروج از لیست کاندیداهای فدراسیون دیگر است.
رادوستین استویچف، سرمربی بلغارستانی که افتخارات زیادی در لیگ ایتالیا دارد یکی از گزینه های مشترک ایران و لهستان که روز گذشته وارد یکی از هت

متن کامل

نتایج جستجو....

خودم خواسته‌ام که خارج از کشور‌ هم حجاب داشته باشم

مایدا سرمربی خارجی والیبال ایران حجابم اجباری نیست، خودم خواسته‌ام که خارج از کشور‌ هم حجاب داشته باشم ورزش > والیبال - سایت فدراسیون فوتبال نوشت:سرمربی والیبال بانوان می‌گوید هیچ کس اجبارش نکرده که در خارج از ایران حجاب داشته باشد. مایدا چیچیچ سرمربی تیم ملی والیبال زنان ایران، در واکنش به اینکه از طرف فدراسیون فوتبال او را اجبار کرده اند تا در بازی های خارج از کشور هم حجاب داشته باشد گفته است:«شخصا از داورزنی خواسته تا به او اجازه دهد د

متن کامل

نتایج جستجو....

برگزاري مسابقات کشتي با چوخه هفته بسيج در سرخس

خبرگزاری ساریكا-       سعید ایزدی سرپرست انجمن کشتی با چوخه سرخس گفت: مسابقات کشتی باچوخه این هفته به مناسبت هفته بسیج باحضور چوخه کاران سرخس و رضویه با حضورتماشاچیان، پیشکسوتان، سرهنگ شارعی مقدم فرمانده سپاه ناحیه سرخس، محسن کاوه رییس اداره ورزش وجوانان و رستم چوبدار رییس اتاق اصناف سرخس در سالن شهید دهقانزاده با شور وهیجان خاصی برگزار گردید که این نتایج بدست آمد.قند اول علی عطاییقند دوم با تساوی بین احسان سلیمانی ومسعود عطایی تعلق گرفت

متن کامل

نتایج جستجو....

مقابل خاتم اردکان والیبال بازی نکردیم

سرمربی شهرداری تبریز:
مقابل خاتم اردکان والیبال بازی نکردیم
 
تبریز - سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: در والیبال اسم‌ورسم بازی نمی‌کند و هر تیمی که خوب باشد، برنده بازی خواهد بود که این را در بازی امروز کاملاً شاهد بودیم .
به گزارش پایگاه خبری گمنام تبریز به نقل از خبرگزاری مهر عادل بناکار بعد از شکست تیم والیبال شهرداری تبریز مقابل خاتم اردکان در مورد این بازی گفت: تیم ما امروز اصلاً شرایط خوبی را نداشت و این باعث شد تیم اردکان باانر

متن کامل

نتایج جستجو....

جلسه معرفی اعضاء کمیته های هیات والیبال بخش آبش احمد

جلسه معرفی مسولین کمیته های هیات والیبال بخش آبش احمد با حضور آقای اسمعیل عزیزی مسول اداره ورزش وجوانان برگزار شد.
در این جلسه آقایان اسکندر زادبود ، برخدا نالان ، خداحسین دنیوی ، اکبر پیغامی ، علی زالی ، مهدی شهابی ، طالب سنایی ،پیمان خانی ،عادل کنعانی و داریوش نعیمی حضور داشتند.
برای مسولین کمیته های هیات والیبال بخش آبش احمد آرزوی موفقیت و پیروزی داریم.

متن کامل

نتایج جستجو....

نایب قهرمانی مینی والیبال دختران بندرخمیر

;
به گزارش خبرنگار خمیر هرمزگان مسابقات مینی والیبال دختران استان که در بندرعباس برگزار شد با نایب قهرمانی مینی والیبال دختران بندرخمیر به پایان رسید.
این مسابقات با شرکت 8 تیم در بندرعباس برگزار گردید و تیم شایسته مینی والیبال دختران بندرخمیر که با ترکیب مینا درآینده ، ساحل وجدانی ، عفاف برزکار ، سنا زارع پور ، فاطمه ساحلی زادگان و مربیگری شهره سنگر زاده پای به این مسابقات گذاشته بود به مقام دوم این مسابقات بسنده کرد.
در اختتامیه این مساب

متن کامل

نتایج جستجو....

دیدار با پیشکسوتان تعزیه

هفته گذشته اعضای گروه تعزیه خوانی حضرت علی اصغر(ع) روستا به دیدار یکی از پیشکسوتان تعزیه رفته و بعد از قرائت زیارت عاشورا و ادای نماز به بحث و گفتگو پرداختند و از هنر و پیشنهادات موثر این پیشکسوت عزیز نهایت استفاده را بردند
منتخب تصاویر از این دیدار را آماده و در قالب فایل فشرده در اختیار شما قرار دادیم
برای دانلود  اینجا کلیک کنید

متن کامل

نتایج جستجو....

اعزام بانوی خمیری به مسابقات کشوری

اعزام خانم شقایق گنایی فر به عنوان نماینده بانوان والیبالیست شهرستان بندرخمیر در مسابقات کشوری ، رده نوجوانان مایه افتخار برای ورزش والیبال شهرستان می باشد همچنین ایشان در رده سنی جوانان استان در مسابقات کشوری که در شهرستان  یاسوج برگزار میگردد  تیم والیبال استان را همراهی میکند .

متن کامل

نتایج جستجو....

ورزشکاران روستايي سرخس در سومين المپياد بازيهاي کلاسيک جام دهياري ها خوش درخشيدند.

خبرگزاری ساریكا-     رییس هیات روستایی و عشایری سرخس گفت:ورزشکاران روستایی سرخس در سومین المپیاد بازیهای کلاسیک جام دهیاری ها خوش درخشیدند.محسن رمضانپور افزود: سومین المپیاد بازیهای کلاسیک جام دهیاری ها در ۵ رشته ورزشی با حضور ۲۸ شهرستان  درشهرستان تایباد برگزار گردید.وی افزود تیم والیبال مزداوند ، تیم پینگ پنگ ودومیدانی روستای گنبدلی به نمایندگی از ورزشکاران روستایی شهرستان در مسابقات مذکور شرکت کرده و مقامهای ذیل را کسب کردند. والی

متن کامل

نتایج جستجو....

عرض تسلیت

با خبر شدیم که سرکارخانم فاطمه کاووسی فرد همسر
محترمآقای ناصر چهار دوالی از بنیان گذاران فوتبال
دورود هم چنین مادرآقایان بابک و سیامک چهاردوالی
از پیشکسوتان فوتبال دورود به رحمت خدا رفته اند .
پیشکسوتان فوتبال دورود این مصیبت را به خانواده
محترم چهاردوالی تسلیت عرض می نمایند و خود
را در این غم شریک میدانند .
پیشکسوتان فوتبال دورود
 

متن کامل

نتایج جستجو....

کسب عنوان نائب قهرمانی تیم نونهالان پیشگامان بندرانزلی در مسابقات مینی والیبال رشت

تیم والیبال نونهالان پیشگامان بندرانزلی موفق شد عنوان نائب قهرمانی مسابقات مینی والیبال گیلان متولدین 81 به بالا از بین 26 تیم را به دست آورد. تیم نونهالان پیشگامان در قالب 3 تیم مینی والیبال با مربیگری حامد نژداغی و سرپرستی محمد مهران در این مسابقات شرکت نمود که تیم 3 پیشگامان هشتم و تیم الف پیشگامان چهارم شدند. 
تیم 2 پیشگامان با ترکیب یاشار خیالی - مهبد هوشیار فرد - امیر رضا سیاوش - امیرحسین غفاری - سپهر نصیری و مهدی غفاریان موفق شد عنوان نائ

متن کامل

نتایج جستجو....

سرمایه 3 - 2 پیکان

هفته پایانی و یازدهم دور رفت سی امین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران امروز (یکشنبه) با شش دیدار پیگیری شد. در حساس ترین مسابقه این هفته تیم های بانک سرمایه و پیکان تهران که 9 برد و 24 امتیاز داشتند و در رتبه های اول و دوم جدول بودند، برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف یکدیگر رفتند. دو تیم در ست های اول تا چهارم دو بر دو برابر شدند تا مسابقه به ست حساس پنجم کشیده شد و در این ست تیم بانک سرمایه با نتیجه 15 بر 10 به پیروزی رسید و قهرمان ن

متن کامل

نتایج جستجو....

دوی 540 متر

هدف از دوی 540 متر اندازه گیری کارایی دستگاه قلبی-عروقی- تنفسی( استقامت قلبی –تنفسی ) است.استقامت قلبی تنفسی یکی از فاکتورهای آمادگی جسمانی است .این آزمون در اصل دوی یک مایل یا 1609 متر است ولی به علت مشکلات اجرایی در مدارس ،به جای آن از دوی 540 متر استفاده شد. این ازمون بیشتر از دانش اموزان ابتدایی و راهنمایی گرفته می شود و دردانش آموزان مقطع متوسطه بهتر است از دوی00 16متر برای اندازه گیری استقامت استفاده شود. این آزمون دور زمین والیبال قابل اجرا ا

متن کامل

نتایج جستجو....

دومین پیروزی نوجوانان والیبال دختران پدیده صبا

به گزارش سایت باشگاه دومین پیروزی تیم نوجوانان والیبال دختران پدیده صبا درمسابقات لیگ استان اصفهان به میزبانی فولاد شهر روزجمعه به مصاف تیم خوب قیطران فولاد شهر رفت و با نتیجه 3بر صفر به پیروزی رسید . 
 
 
روابط عمومی باشگاه این پیروزی را به کادر فنی و بازیکنان مستعد نوجوانان پدیده صبا تبریک عرض مینماید . 

متن کامل

نتایج جستجو....

اولین پیروزی نوجوانان دختر والیبال پدیده صبا

به گزارش سایت باشگاه اولین پیروزی نوجوانان دختر والیبال پدیده صبامقابل تیم نجف آباد درمسابقات لیگ استان اصفهان روز جمعه مورخ 95،8،7،به میزبانی نجف آباد به مصاف یکدیگر رفتند وتیم نوجوانان پدیده با نتیجه 3بر صفر به پیروزی دست یافت . 
 
روابط عمومی باشگاه این پیروزی را به کادر فنی و بازیکنان مستعد نوجوانان پدیده صباتبریک عرض مینماید . 

متن کامل

نتایج جستجو....

سرمایه 3 - 2 ش ساری

هفته نهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام «شهدای منا» امروز (پنج شنبه) با شش دیدار در شهرهای تهران (دو مسابقه)، ساری، تبریز، ورامین و اراک پیگیری شد. در چهارمین مسابقه این هفته و در سالن شهید رسول حسینی شهر ساری تیم های سازمان عمران شهرداری ساری و بانک سرمایه به مصاف یکدیگر رفتند. شاگردان مصطفی کارخانه سرمربی تیم بانک سرمایه در این مسابقه به سختی و سه بر دو میزبان خود را شکست دادند تا یک امتیاز دیگر به حریفان خود واگذا

متن کامل

نتایج جستجو....

اختلاف نظر شدید در کادر فنی استقلال!

بعد از نتایج ابتدای فصل منصوریان با استقلال و اعتقاد بسیاری از پیشکسوتان باشگاه به ضعف فنی نیمکت این تیم، مدیران باشگاه تصمیم گرفتند تا از بهتاش فریبا به عنوان مدیرفنی در کنار منصوریان استفاده کنند.
بعد از نتایج ابتدای فصل منصوریان با استقلال و اعتقاد بسیاری از پیشکسوتان باشگاه به ضعف فنی نیمکت این تیم، مدیران باشگاه تصمیم گرفتند تا از بهتاش فریبا به عنوان مدیرفنی در کنار منصوریان استفاده کنند.
اتفاقی که با واکنش منفی منصوریان روبه رو نش

متن کامل

نتایج جستجو....

پیکان 3 - 0 هاوش گنبد

هفته نهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام «شهدای منا» امروز (پنج شنبه) با شش دیدار در شهرهای تهران (دو مسابقه)، ساری، تبریز، ورامین و اراک پیگیری می شود. در نخستین مسابقه این هفته و از ساعت 15 و 30 دقیقه تیم والیبال پیکان در خانه والیبال تهران میزبان هاوش گنبد بود که این مسابقه سه بر صفر به سود پیکانی ها به پایان رسید. شاگردان پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان در این مسابقه که 700 تماشاگر داشت، در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر

متن کامل

نتایج جستجو....

برگزاری مسابقات کشتی باچوخه در سرخس

خبرگزاری ساریكا-     سعید ایزدی سرپرست انجمن کشتی باچوخه سرخس گفت: مسابقات کشتی باچوخه این هفته سرخس عصر روز جمعه با حضور چوخه کاران سرخس و روستاهای گنبدلی، تپه میراحمد و تیم عباس آباد با حضور تماشاچیان و پیشکسوتان درسالن شهید دهقانزاده سرخس برگزار گردید كه در پایان این نتایج بدست آمد.قند اول: حسین علیمیرزایی و کیانوش سیستانی (برنده حسین علیمیرزایی)قند دوم: مجیدترشیزی ومصطفی یارمحمدیان(برنده مجیدترشیزی)قند سوم: احسان سلیمانی ومصطفی رامو

متن کامل

نتایج جستجو....

جشنواره والیبال نونهالان و نوجوانان در باشگاه فرهنگی ورزشی محرمی به مناسبت روز دانش آموز

روز چهارشنبه 12 آبان یک جشنواره والیبال نونهالان و نوجوانان به مناسبت روز دانش آموز با شرکت 10 تیم مینی والیبال و 2 تیم نوجوانان بین دو باشگاه پیشگامان و محرمی برگزار گردید.
در بخش نوجوانان تیم پیشگامان با نتیجه 3 بر صفر پیروز شد و در بخش مینی والیبال تیمهای مینی والیبال باشگاه محرمی به برتری رسیدند.
این جشنواره در سالن ورزشی باشگاه فرهنگی ورزشی محرمی برگزار گردید.

متن کامل

نتایج جستجو....

قدردانی اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری از دکتر همایون هاشمی

اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری طی بیانیه ای از زحمات دکتر همایون هاشمی در احقاق حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران قدردانی و تشکر کردند.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر همایون هاشمی، اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری طی بیانیه ای از زحمات دکتر مایون هاشمی در احقاق حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران قدردانی و تشکر کردند.
در بیانیه آمده بود:
جناب آقای دکتر همایون هاشمی نماینده مردم میاندوآب شاهیندژ و تکاب
ایفای نقش مهم و تاریخی جنابعالی در بررس

متن کامل

نتایج جستجو....

درخواست اقای برنجی

اخبارفوتبال بروجرد, [۲۴.۱۱.۱۶ ۲۰:۳۴]عرض سلام و ادب حضور اهالی بزرگوار فوتبال وبویژه پیشکسوتان عزیز...یه درخواست و تقاضا از حاج احمدآقای کردی داشتم مبنی بر این که اجازه بدن که حساب جداگانه ای زیر نظر هیئت فوتبال با سه امضاء باز بشه که فقط به منظور حمایت از پیشکسوتان ومربیان وسرپرستان و حتی خدایی ناکرده بازیکنانی که دچار بیماریهای خاص میشوند.که در این صورت با فرا خوان به همه دعوت بشه هرکس تمایل داشته باشه درحد بضاعتش با واریز مبلغی به اون حساب

متن کامل

نتایج جستجو....

سرمایه 1 - 3 ش ارومیه

 
تیم والیبال بانک سرمایه که در صدر جدول این رقابت ها قرار داشت، در دیگر مسابقه این هفته در خانه والیبال تهران میزبان شهرداری ارومیه بود و سه بر یک مغلوب این تیم شد تا علاوه بر پذیرش دومین شکست خود در این رقابت ها، صدر جدول را نیز از دست بدهد. شهرداری ارومیه در ست دوم این مسابقه 25 بر 16 مغلوب میزبان خود شد اما در ست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با نتایج 25 بر 23، 25 بر 23 و 25 بر 20 به پیروزی رسید تا هفتمین برد خود را تجربه کند.
 
خلاصه بازی

متن کامل

نتایج جستجو....

حضور آقای حامد نژداغی در سمینار روانشناسی کاربردی والیبال در آکادمی ملی المپیک ایران

سمینار روانشناسی کاربردی والیبال روز جمعه 28 آبان با حضور 170 مربی مرد و زن از سراسر کشور در هتل آکادمی ملی المپیک ایران در مجوعه ورزشی انقلاب تهران با حضور اساتید برجسته کشور و دکتر داورزنی رئیس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید و آقای حامد نژداغی به عنوان نماینده استان گیلان در آن حضور داشت.

متن کامل

نتایج جستجو....

جام رمضان سال ۱۳۹۱ همراه با پیشکسوتان علیشاهی

بی تردید یکی از مهم ترین کارهای ورزشی در کنار ورزش عالی و خوب در عصر جدید داشتن روحیه قوی و اخلاق با منش خوب و نیک است بناربراین هر ورزشکاری بایستیدر کنار ورزش به بزرگان و پیشکسوتان خود و جامعه احترام قائل شود تا آینده خوب و از تجربیات آنها استفاده نمایید .
 
 
 
 
 
 
 
 
 

متن کامل

نتایج جستجو....

سامانه رانش ناو خارک کاملا با توان داخلی ساخته شده است

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت : امروز می بینیم که سامانه رانش ناو خارک با توان بومی ساخته شده است.
امیر دریادار "حبیب‌الله سیاری" فرمانده نیروی دریایی ارتش در مراسم تجلیل از جانبازان، پیشکسوتان و خانواده های شهدای نیروی دریایی ارتش اظهار داشت:  روز نیروی دریایی مصوب حضرت امام راحل است که این سند افتخاری برای نیروی دریایی است و موفقیت های نداجا مرهون زحمات پیشکسوتان خواهد بود.
امروز ناو خارک جمهوری اسلامی که از سال 63 وا

متن کامل

نتایج جستجو....

سامانه رانش ناو خارک کاملا با توان داخلی ساخته شده است

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت : امروز می بینیم که سامانه رانش ناو خارک با توان بومی ساخته شده است.
امیر دریادار "حبیب‌الله سیاری" فرمانده نیروی دریایی ارتش در مراسم تجلیل از جانبازان، پیشکسوتان و خانواده های شهدای نیروی دریایی ارتش اظهار داشت:  روز نیروی دریایی مصوب حضرت امام راحل است که این سند افتخاری برای نیروی دریایی است و موفقیت های نداجا مرهون زحمات پیشکسوتان خواهد بود.
امروز ناو خارک جمهوری اسلامی که از سال 63 وا

متن کامل

نتایج جستجو....

پیکان 3 - 0 هاوش گنبد

هفته نهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام «شهدای منا» امروز (پنج شنبه) با شش دیدار در شهرهای تهران (دو مسابقه)، ساری، تبریز، ورامین و اراک پیگیری می شود. در نخستین مسابقه این هفته و از ساعت 15 و 30 دقیقه تیم والیبال پیکان در خانه والیبال تهران میزبان هاوش گنبد بود که این مسابقه سه بر صفر به سود پیکانی ها به پایان رسید. شاگردان پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان در این مسابقه که 700 تماشاگر داشت، در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر

متن کامل

نتایج جستجو....

دوازدهمین دوره مسابقات سراسری والیبال خواهران وزارت نیرو

دوازدهمین دوره مسابقات سراسری والیبال خواهران وزارت نیرو برگزار شد این مسابقات از تاریخ 25 لغایت 30 مهر ماه با حضور 96 ورزشکار در قالب 12 تیم از استانهای اصفهان، خراسان رضوی، زنجان، البرز، هرمزگان، آذربایجان شرقی، مازندران و حوزه ستادی وزارت نیرو به میزبانی هیات ورزش استان مازندران (شرکت برق منطقه ای مازندران)برگزار گردید که پس از انجام 26 مسابقه، برق منطقه ای اصفهان مقام اول، آبفا اصفهان مقام دوم و حوزه ستادی وزارت نیرو مقام سوم را کسب نمودن

متن کامل

نتایج جستجو....

برگزاري مسابقات کشتي باچوخه در سالن شهيد دهقانزاده سرخس

خبرگزاری ساریكا-    سعید ایزدی رییس انجمن کشتی با چوخه سرخس گفت: مسابقات کشتی باچوخه این هفته با حضور چوخه کاران سرخس ،بزنگان و حضور پرشور تماشاچیان و پیشکسوتان و مسئولان شهرستان درسالن شهید دهقانزاده برگزار ، ونتایج ذیل بدست آمد.قند اول :حسین علیمیرزایی و کیانوش سیستانی با مساوی پایان یافت.قند دوم: مصطفی سفیدیقندسوم:مجیدترشیزیقندچهارم: مسعود سفیدیقندپنجم: مصطفی گلاوی و مجتبی علی اکبر خانی مساوی شد.قند نونهالان : قائم یوسفیوی خاطر نشان ک

متن کامل

نتایج جستجو....

بازدید های هیات فوتبال از پیشکسوتان ریاست محترم هیات فوتبال بروجرد

در ادامه بازدید های هیات فوتبال از پیشکسوتان ریاست محترم هیات فوتبال بروجرد حاج احمد کردی به همراه آقایان اسکندر زاده و دیناروند وساکی و نظامی و.‌..به دیدار بازیکن با اخلاق فوتبالشهرمان در دهه ۸۰ رفتند در این دیدار که حدود یک ساعت به طول انجامید در ابتدا آقای دیناروند آقای طوسی را فردی بسیاربا اخلاق خواند که خداوند اورا مورد آزمایش قرار داده تا ارج قرب بالاتری در نزد خداوند داشته باشند همچنین حاج دیناروند  همسر ایشان را فردی بسیار زحمت کش

متن کامل

نتایج جستجو....

یادی از فیروز علیزاده

به تازگی وب سایت محترم 1varzesh اقدام به انتشار عکسهایی از شادروان فیروز علیزاده نموده است . که نشر این عکسها پس از سالها از رفتن مرحوم علیزاده به مذاق خیلی از کشتی دوستان من جمله من خوش نشست.
فیروز علیزاده کسی است که اولین مدال طلای کشتی فرنگی را برای ایران به ارمغان آورد ( دستهٔ ۵۲ کیلوگرم مسابقات جهانی ۱۹۶۹ مار دل پلاتای آرژانتین ) و سالها در قالب تیم فرنگی ایران برای این کشور افتخار آفرینی نمود - وی در تصادف موتور سیکلت در شهریور ماه سال 84 از ن

متن کامل

نتایج جستجو....

گزارش مسابقات سراسري تنيس روي ميز برادران وزارت نيرو

شانزدهمین دوره مسابقات سراسری تنیس روی میز برادران و پیشکسوتان از تاریخ 95/8/16  لغایت 95/8/21 باحضور  163ورزشكار در قالب 36 تیم از سراسر کشور به میزبانی هیات ورزش استان یزد شرکت توزیع نیروی برق برگزار گردید که در نهایت  تیم های هیات ورزش استان آذربایجانغربی ، شرکت مادر تخصصی مهندسی آب و فاضلاب کشور(آب و فاضلاب تهران) مقام های اول و دوم و هیات ورزش استان خوزستان و  شرکت مادر تخصصی توانیر (توزیع نیروی برق تهران بزرگ)مشترکاً مقام سوم را کسب کردند.

متن کامل

نتایج جستجو....

واليبال

 
والیبال ورزشی تیمی و بسیار مهیج است، که پیشینه ای یکصد و ده ساله دارد و امروزه تقریباً تمامی کشورهای جهان عضو فدراسیون جهانی آن هستند.
 
 
● قوانین و مقررات والیبال
 
▪ تعداد کل بازیکنان هر تیم: ۱۲ نفر.
 
▪ تعداد بازیکنان داخل زمین: ۶ نفر.
 
▪ تعداد کل داوران: ۱۰ نفر (یک داور بالا، یک داور پائین و یک داور ذخیره- ۴ داور خط و یک داور خط ذخیره- یک نویسنده و یک کمک نویسنده.)
 
▪ اندازه زمین: طول ۱۸ متر و عرض ۹ متر.
 
▪ نِت (تور): برخورد توپ به لبه تور اش

متن کامل

نتایج جستجو....

میزان محبوبیت بسکتبال در جهان

میزان محبوبیت عمومی ورزش ها در جهان:
یک نظر سنجی معتبر  ورزشی فهرست 5 ورزش محبوب جهان را منتشر کرد که به ترتیب عبارتند از:
1-فوتبال 2-تنیس 3-پینگ پنگ 4- بسکتبال  5- والیبال
با این وجود میتوان بسکتبال را ورزش چهارم  جهان معرفی کرد: البته با وجود ورزش های مختلف و زیادی که هستند این رده بندی فوق العاده است...
جالب این که میزان محبوبیت بسکتبال در جهان از ورزش هایی مثل والیبال ، هندبال ، بوکس ، ژیمناستیک، دوی سرعت و.... بیشتر ادر این گزارش منظور از ورزشها

متن کامل

نتایج جستجو....

حضور مبین بی غم ثبوتی و سینا روشن در مسابقات ساحلی بزرگسالان قهرمانی کشور

پنجمین دوره مسابقات والیبال ساحلی بزرگسالان قهرمانی کشور از روز دوشنبه 12 مهر در مجموعه مروارید خزر بندرانزلی با شرکت 16 تیم برگزار گردید که در پایان تیم های اوج رامسر الف و ب قهرمان و نائب قهرمان شدند. مبین بی غم ثبوتی بازیکن تیم پیشگامان و تیم ملی نوجوانان ایران و سینا روشن بازیکن تیم پیشگامان با نظر فدراسیون و دبیر محترم سازمان والیبال ساحلی ایران به عنوان تنها تیم نوجوان این مسابقات با مربیگری حامد نژداغی شرکت نمودند و ضمن ارائه عملکرد

متن کامل

نتایج جستجو....

پیروزی تیم والیبال نوجوانان پیشگامان بندرانزلی مقابل تیم نوجوانان کوروش لاهیجان

تیم والیبال نوجوانان پیشگامان بندرانزلی در مسابقه ای تدارکاتی که به مناسبت روز دانش آموز برگزار گردید موفق شد با نتیجه 3 بر صفر تیم کوروش لاهیجان را شکست دهد.
این مسابقه از ساعت 16:40 در سالن ورزشی هنرستان شرف غازیان برگزار گردید.
 

متن کامل

نتایج جستجو....
صفحات ادامه نتايج:  1  2  3  4  > 
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است