به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


سرگردانی فدراسیون والیبال در بین گزینه های خارجی

آفرینش- فدراسیون واليبال ایران هر روز نام یک گزینه مطرح خارجی را به عنوان کاندیدای سرمربی گری تیم ملی اعلام می کند اما این در حالی است که زمان در حال از دست رفتن است و هیچ گزینه ای هم نهایی نشده است.
آناستازی، مندس و استویچف سه مربی مطرح واليبال جهان بودند که فدراسیون واليبال اعلام کرد با آنها در حال مذاکره کردن است. سپس رئیس فدراسیون مندس را به دلیل مربی گری در لیگ برزیل از فهرست کاندیداهای مربی گری خارج کرد اما دوباره از او نام برده شد.
آناس

متن کامل

نتایج جستجو....

خوشخبر: وقت تنگ است

کوروس سلیمانی
دوازدهم آذرماه بود که محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون واليبال پس از آخرین جلسه هم اندیشی مربیان و کارشناسان واليبال، در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد که ظرف یک هفته سرمربی جدید تیم ملی واليبال انتخاب خواهد شد. اما با گذشت حدود 20 روز از این موضوع هنوز سرمربی تیم ملی انتخاب نشده و این مسأله نشان می دهد که فرآیند انتخاب شخص دلخواه فدراسیون به درازا کشیده و طبق برنامه پیش نرفته است. امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی واليبال درباره طول

متن کامل

نتایج جستجو....

والیبال

نخل شمیل 2        نصردهنو3
فینال مسابقات واليبال جام شهدا روستای چاه خرگ
یک دوره مسابقه واليبال که باحضور12تیم دردوگروه شش تیمی از29اسفندماه سال 94شروع ودرتاریخ 95/02/01 پایان یافت که باراهیابی چهاتیم به مرحله نیمه نهایی تیمهای نصردهنو ،نخل شمیل ،پاقلاتان وعلی ابادحسنلنگی به ترتیب اول تاچهارم شدند.
ضمنا این مسابقات به صورت ثابت برگزارشد.

متن کامل

نتایج جستجو....

حریفان تیم ملی والیبال ایران مشخص شدند

تیم ملی واليبال ایران حریفان خود در رقابت های قهرمانی واليبال جهان در سال 2017 را شناخت.
تب داغ واليبال در حالی سال 2017 نیز ادامه خواهد داشت که ستارگان این رشته ورزشی در المپیک ریو 2016، در هفتمین دوره رقابت های قهرمانی واليبال جهان که به میزبانی کشور ژاپن برگزار می شود، رو در روی یکدیگر قرار می گیرند.تیم ملی واليبال کشورمان در این رقابت ها با تیم های ملی واليبال امریکا، برزیل، فرانسه، ژاپن و ایتالیا در یک گروه قرار گرفت.
هیئت رئیسه فدراسیون جها

متن کامل

نتایج جستجو....

شکست تیم والیبال شهرداری ارومیه مقابل پیکان تهران

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه عصر امروز رقابت های لیگ برتر با انجام 6 دیدار در شهرهای مختلف ایران در دور برگشت کار خود را آغاز کرد.
در یکی از دیدارهای حساس و مهم هفته اول برگشت تیم واليبال شهرداری ارومیه میزبان تیم واليبال پیکان تهران بود.
در این دیدار که با حضور 6 هزار نفر از هواداران ارومیه ای در سالن غدیر برگزار شد تراویسا در ترکیب خود از رحمان داوودی، دراگان تراویسا، مجتبی میرزاجانپور، فرهاد پیروت پور، جواد محمدنژاد و لیبرو محمدرضا

متن کامل

نتایج جستجو....

بخشنامه برگزاري مسابقات سراسري واليبال پيشکسوتان وزارت نيرو

 
 
در راستای اجرای تقویم ورزشی سال1395 وزارت نیرو مسابقات سراسری  واليبال پیشکسوتان به مناسبت گرامیداشت"شهدای صنعت آب و برق"به میزبانی هیات ورزش استان مازندران ( شرکت برق منطقه ای)  از تاریخ 95/9/13لغایت 95/9/19 برگزارخواهد شد.
ضمنا بخشنامه مسابقات  فوق الذکر در ادامــــــــــه می باشد.

متن کامل

نتایج جستجو....

بخشنامه برگزاري مسابقات سراسري واليبال ساحلي برادران وزارت نيرو

در راستای اجرای تقویم ورزشی سال1395 وزارت نیرو مسابقات سراسری  واليبال ساحلی برادران به مناسبت گرامیداشت "شهدای صنعت آب و برق" به میزبانی هیات ورزش استان هرمزگان ( شرکت آب و فاضلاب )  از تاریخ 95/10/27 لغایت 95/11/1 برگزارخواهد شد.

متن کامل

نتایج جستجو....

گزینه سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران وارد ورشو شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، فدراسیون های واليبال ایران و لهستان با جدیت به دنبال یک سرمربی تمام وقت و طراز اول برای تیم ملی واليبال خود هستند که در بین گزینه های هر دو فدراسیون موارد مشترک برجسته ای به چشم می خورد. از این رو توافق یک گزینه با یک فدراسیون به معنی خروج از لیست کاندیداهای فدراسیون دیگر است.
رادوستین استویچف، سرمربی بلغارستانی که افتخارات زیادی در لیگ ایتالیا دارد یکی از گزینه های مشترک ایران و لهستان که روز گذشته وارد یکی از هت

متن کامل

نتایج جستجو....

خودم خواسته‌ام که خارج از کشور‌ هم حجاب داشته باشم

مایدا سرمربی خارجی واليبال ایران حجابم اجباری نیست، خودم خواسته‌ام که خارج از کشور‌ هم حجاب داشته باشم ورزش > واليبال - سایت فدراسیون فوتبال نوشت:سرمربی واليبال بانوان می‌گوید هیچ کس اجبارش نکرده که در خارج از ایران حجاب داشته باشد. مایدا چیچیچ سرمربی تیم ملی واليبال زنان ایران، در واکنش به اینکه از طرف فدراسیون فوتبال او را اجبار کرده اند تا در بازی های خارج از کشور هم حجاب داشته باشد گفته است:«شخصا از داورزنی خواسته تا به او اجازه دهد د

متن کامل

نتایج جستجو....

مقابل خاتم اردکان والیبال بازی نکردیم

سرمربی شهرداری تبریز:
مقابل خاتم اردکان واليبال بازی نکردیم
 
تبریز - سرمربی تیم واليبال شهرداری تبریز گفت: در واليبال اسم‌ورسم بازی نمی‌کند و هر تیمی که خوب باشد، برنده بازی خواهد بود که این را در بازی امروز کاملاً شاهد بودیم .
به گزارش پایگاه خبری گمنام تبریز به نقل از خبرگزاری مهر عادل بناکار بعد از شکست تیم واليبال شهرداری تبریز مقابل خاتم اردکان در مورد این بازی گفت: تیم ما امروز اصلاً شرایط خوبی را نداشت و این باعث شد تیم اردکان باانر

متن کامل

نتایج جستجو....

جلسه معرفی اعضاء کمیته های هیات والیبال بخش آبش احمد

جلسه معرفی مسولین کمیته های هیات واليبال بخش آبش احمد با حضور آقای اسمعیل عزیزی مسول اداره ورزش وجوانان برگزار شد.
در این جلسه آقایان اسکندر زادبود ، برخدا نالان ، خداحسین دنیوی ، اکبر پیغامی ، علی زالی ، مهدی شهابی ، طالب سنایی ،پیمان خانی ،عادل کنعانی و داریوش نعیمی حضور داشتند.
برای مسولین کمیته های هیات واليبال بخش آبش احمد آرزوی موفقیت و پیروزی داریم.

متن کامل

نتایج جستجو....

نایب قهرمانی مینی والیبال دختران بندرخمیر

;
به گزارش خبرنگار خمیر هرمزگان مسابقات مینی واليبال دختران استان که در بندرعباس برگزار شد با نایب قهرمانی مینی واليبال دختران بندرخمیر به پایان رسید.
این مسابقات با شرکت 8 تیم در بندرعباس برگزار گردید و تیم شایسته مینی واليبال دختران بندرخمیر که با ترکیب مینا درآینده ، ساحل وجدانی ، عفاف برزکار ، سنا زارع پور ، فاطمه ساحلی زادگان و مربیگری شهره سنگر زاده پای به این مسابقات گذاشته بود به مقام دوم این مسابقات بسنده کرد.
در اختتامیه این مساب

متن کامل

نتایج جستجو....

اعزام بانوی خمیری به مسابقات کشوری

اعزام خانم شقایق گنایی فر به عنوان نماینده بانوان واليبالیست شهرستان بندرخمیر در مسابقات کشوری ، رده نوجوانان مایه افتخار برای ورزش واليبال شهرستان می باشد همچنین ایشان در رده سنی جوانان استان در مسابقات کشوری که در شهرستان  یاسوج برگزار میگردد  تیم واليبال استان را همراهی میکند .

متن کامل

نتایج جستجو....

کسب عنوان نائب قهرمانی تیم نونهالان پیشگامان بندرانزلی در مسابقات مینی والیبال رشت

تیم واليبال نونهالان پیشگامان بندرانزلی موفق شد عنوان نائب قهرمانی مسابقات مینی واليبال گیلان متولدین 81 به بالا از بین 26 تیم را به دست آورد. تیم نونهالان پیشگامان در قالب 3 تیم مینی واليبال با مربیگری حامد نژداغی و سرپرستی محمد مهران در این مسابقات شرکت نمود که تیم 3 پیشگامان هشتم و تیم الف پیشگامان چهارم شدند. 
تیم 2 پیشگامان با ترکیب یاشار خیالی - مهبد هوشیار فرد - امیر رضا سیاوش - امیرحسین غفاری - سپهر نصیری و مهدی غفاریان موفق شد عنوان نائ

متن کامل

نتایج جستجو....

دوی 540 متر

هدف از دوی 540 متر اندازه گیری کارایی دستگاه قلبی-عروقی- تنفسی( استقامت قلبی –تنفسی ) است.استقامت قلبی تنفسی یکی از فاکتورهای آمادگی جسمانی است .این آزمون در اصل دوی یک مایل یا 1609 متر است ولی به علت مشکلات اجرایی در مدارس ،به جای آن از دوی 540 متر استفاده شد. این ازمون بیشتر از دانش اموزان ابتدایی و راهنمایی گرفته می شود و دردانش آموزان مقطع متوسطه بهتر است از دوی00 16متر برای اندازه گیری استقامت استفاده شود. این آزمون دور زمین واليبال قابل اجرا ا

متن کامل

نتایج جستجو....

دومین پیروزی نوجوانان والیبال دختران پدیده صبا

به گزارش سایت باشگاه دومین پیروزی تیم نوجوانان واليبال دختران پدیده صبا درمسابقات لیگ استان اصفهان به میزبانی فولاد شهر روزجمعه به مصاف تیم خوب قیطران فولاد شهر رفت و با نتیجه 3بر صفر به پیروزی رسید . 
 
 
روابط عمومی باشگاه این پیروزی را به کادر فنی و بازیکنان مستعد نوجوانان پدیده صبا تبریک عرض مینماید . 

متن کامل

نتایج جستجو....

اولین پیروزی نوجوانان دختر والیبال پدیده صبا

به گزارش سایت باشگاه اولین پیروزی نوجوانان دختر واليبال پدیده صبامقابل تیم نجف آباد درمسابقات لیگ استان اصفهان روز جمعه مورخ 95،8،7،به میزبانی نجف آباد به مصاف یکدیگر رفتند وتیم نوجوانان پدیده با نتیجه 3بر صفر به پیروزی دست یافت . 
 
روابط عمومی باشگاه این پیروزی را به کادر فنی و بازیکنان مستعد نوجوانان پدیده صباتبریک عرض مینماید . 

متن کامل

نتایج جستجو....

سرمایه 3 - 2 ش ساری

هفته نهم مسابقات واليبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام «شهدای منا» امروز (پنج شنبه) با شش دیدار در شهرهای تهران (دو مسابقه)، ساری، تبریز، ورامین و اراک پیگیری شد. در چهارمین مسابقه این هفته و در سالن شهید رسول حسینی شهر ساری تیم های سازمان عمران شهرداری ساری و بانک سرمایه به مصاف یکدیگر رفتند. شاگردان مصطفی کارخانه سرمربی تیم بانک سرمایه در این مسابقه به سختی و سه بر دو میزبان خود را شکست دادند تا یک امتیاز دیگر به حریفان خود واگذا

متن کامل

نتایج جستجو....

پیکان 3 - 0 هاوش گنبد

هفته نهم مسابقات واليبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام «شهدای منا» امروز (پنج شنبه) با شش دیدار در شهرهای تهران (دو مسابقه)، ساری، تبریز، ورامین و اراک پیگیری می شود. در نخستین مسابقه این هفته و از ساعت 15 و 30 دقیقه تیم واليبال پیکان در خانه واليبال تهران میزبان هاوش گنبد بود که این مسابقه سه بر صفر به سود پیکانی ها به پایان رسید. شاگردان پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان در این مسابقه که 700 تماشاگر داشت، در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر

متن کامل

نتایج جستجو....

جشنواره والیبال نونهالان و نوجوانان در باشگاه فرهنگی ورزشی محرمی به مناسبت روز دانش آموز

روز چهارشنبه 12 آبان یک جشنواره واليبال نونهالان و نوجوانان به مناسبت روز دانش آموز با شرکت 10 تیم مینی واليبال و 2 تیم نوجوانان بین دو باشگاه پیشگامان و محرمی برگزار گردید.
در بخش نوجوانان تیم پیشگامان با نتیجه 3 بر صفر پیروز شد و در بخش مینی واليبال تیمهای مینی واليبال باشگاه محرمی به برتری رسیدند.
این جشنواره در سالن ورزشی باشگاه فرهنگی ورزشی محرمی برگزار گردید.

متن کامل

نتایج جستجو....

حضور آقای حامد نژداغی در سمینار روانشناسی کاربردی والیبال در آکادمی ملی المپیک ایران

سمینار روانشناسی کاربردی واليبال روز جمعه 28 آبان با حضور 170 مربی مرد و زن از سراسر کشور در هتل آکادمی ملی المپیک ایران در مجوعه ورزشی انقلاب تهران با حضور اساتید برجسته کشور و دکتر داورزنی رئیس فدراسیون واليبال جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید و آقای حامد نژداغی به عنوان نماینده استان گیلان در آن حضور داشت.

متن کامل

نتایج جستجو....

دوازدهمین دوره مسابقات سراسری والیبال خواهران وزارت نیرو

دوازدهمین دوره مسابقات سراسری واليبال خواهران وزارت نیرو برگزار شد این مسابقات از تاریخ 25 لغایت 30 مهر ماه با حضور 96 ورزشکار در قالب 12 تیم از استانهای اصفهان، خراسان رضوی، زنجان، البرز، هرمزگان، آذربایجان شرقی، مازندران و حوزه ستادی وزارت نیرو به میزبانی هیات ورزش استان مازندران (شرکت برق منطقه ای مازندران)برگزار گردید که پس از انجام 26 مسابقه، برق منطقه ای اصفهان مقام اول، آبفا اصفهان مقام دوم و حوزه ستادی وزارت نیرو مقام سوم را کسب نمودن

متن کامل

نتایج جستجو....

میزان محبوبیت بسکتبال در جهان

میزان محبوبیت عمومی ورزش ها در جهان:
یک نظر سنجی معتبر  ورزشی فهرست 5 ورزش محبوب جهان را منتشر کرد که به ترتیب عبارتند از:
1-فوتبال 2-تنیس 3-پینگ پنگ 4- بسکتبال  5- واليبال
با این وجود میتوان بسکتبال را ورزش چهارم  جهان معرفی کرد: البته با وجود ورزش های مختلف و زیادی که هستند این رده بندی فوق العاده است...
جالب این که میزان محبوبیت بسکتبال در جهان از ورزش هایی مثل واليبال ، هندبال ، بوکس ، ژیمناستیک، دوی سرعت و.... بیشتر ادر این گزارش منظور از ورزشها

متن کامل

نتایج جستجو....

واليبال

 
واليبال ورزشی تیمی و بسیار مهیج است، که پیشینه ای یکصد و ده ساله دارد و امروزه تقریباً تمامی کشورهای جهان عضو فدراسیون جهانی آن هستند.
 
 
● قوانین و مقررات واليبال
 
▪ تعداد کل بازیکنان هر تیم: ۱۲ نفر.
 
▪ تعداد بازیکنان داخل زمین: ۶ نفر.
 
▪ تعداد کل داوران: ۱۰ نفر (یک داور بالا، یک داور پائین و یک داور ذخیره- ۴ داور خط و یک داور خط ذخیره- یک نویسنده و یک کمک نویسنده.)
 
▪ اندازه زمین: طول ۱۸ متر و عرض ۹ متر.
 
▪ نِت (تور): برخورد توپ به لبه تور اش

متن کامل

نتایج جستجو....

حضور مبین بی غم ثبوتی و سینا روشن در مسابقات ساحلی بزرگسالان قهرمانی کشور

پنجمین دوره مسابقات واليبال ساحلی بزرگسالان قهرمانی کشور از روز دوشنبه 12 مهر در مجموعه مروارید خزر بندرانزلی با شرکت 16 تیم برگزار گردید که در پایان تیم های اوج رامسر الف و ب قهرمان و نائب قهرمان شدند. مبین بی غم ثبوتی بازیکن تیم پیشگامان و تیم ملی نوجوانان ایران و سینا روشن بازیکن تیم پیشگامان با نظر فدراسیون و دبیر محترم سازمان واليبال ساحلی ایران به عنوان تنها تیم نوجوان این مسابقات با مربیگری حامد نژداغی شرکت نمودند و ضمن ارائه عملکرد

متن کامل

نتایج جستجو....

سرمایه 3 - 2 پیکان

هفته پایانی و یازدهم دور رفت سی امین دوره مسابقات واليبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران امروز (یکشنبه) با شش دیدار پیگیری شد. در حساس ترین مسابقه این هفته تیم های بانک سرمایه و پیکان تهران که 9 برد و 24 امتیاز داشتند و در رتبه های اول و دوم جدول بودند، برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف یکدیگر رفتند. دو تیم در ست های اول تا چهارم دو بر دو برابر شدند تا مسابقه به ست حساس پنجم کشیده شد و در این ست تیم بانک سرمایه با نتیجه 15 بر 10 به پیروزی رسید و قهرمان ن

متن کامل

نتایج جستجو....

پیروزی تیم والیبال نوجوانان پیشگامان بندرانزلی مقابل تیم نوجوانان کوروش لاهیجان

تیم واليبال نوجوانان پیشگامان بندرانزلی در مسابقه ای تدارکاتی که به مناسبت روز دانش آموز برگزار گردید موفق شد با نتیجه 3 بر صفر تیم کوروش لاهیجان را شکست دهد.
این مسابقه از ساعت 16:40 در سالن ورزشی هنرستان شرف غازیان برگزار گردید.
 

متن کامل

نتایج جستجو....

تورنمنت 3 جانبه والیبال به مناسبت روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه در باشگاه محرمی

به مناسبت روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه یک تورنمنت 3 جانبه واليبال نوجوانان به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی محرمی بندرانزلی برگزار گردید که در مسابقه اول تیم نوجوانان باشگاه محرمی 2 بریک تیم پیشگامان را شکست داد. هدایت هردو تیم برعهده آقای حامد نژداغی بود.
در مسابقه دوم نیز تیم پیشگامان با نتیجه قاطع 3 برصفر تیم ماسال را با مربیگری آقای داریوش خاکی شکست داد.
این تورنمنت روز جمعه 21 آبان در سالن ورزشی باشگاه فرهنگی ورزشی محرمی برگزار گردی

متن کامل

نتایج جستجو....

مسابقات مینی والیبال انتخابی بانوان استان

پنج نفر از بانوان واليبالیست نونهال شهرستان جهت عضویت تیم منتخب استان جهت مسابقات قهرمانی کشور در شهرستان رامسر انتخاب شدند
مسابقات مینی واليبال  قهرمانی بانوان استان( رده سنی نونهالان) در روز پنج شنبه مورخ 95/8/13 و با حضور شش تیم پاوه- کرمانشاه- روانسر- جوانرود- اسلام آبادغرب و دالاهو به میزبانی روانسر و به صورت دوره ای برگزار گردید
در پایان این رقابتها تیم پاوه بعد از تیمهای کرمانشاه و روانسر در جایگاه سوم قرار گرفت
همچنین پنج بازیکن از شه

متن کامل

نتایج جستجو....

پیروزی تیم والیبال نوجوانان پیشگامان بندرانزلی مقابل تیم نوجوانان باشگاه سعدی رشت

تیم واليبال نوجوانان پیشگامان بندرانزلی صبح روز جمعه 12 آذر موفق شد در بازی برگشت خود مقابل تیم نوجوانان باشگاه سعدی رشت با نتیجه 3 بر یک به پیروزی برسد.
شاگردان حامد نژداغی در مسابقه رفت که 28 مرداد در رشت برگزار گردیده بود نیز تیم حریف را شکست داده بودند.

متن کامل

نتایج جستجو....

حاج علی اصغر سلیمانی ( همکاربازنشسته تربیت بدنی ) دار فانی را وداع گفت

با عرض تسلیت درگذشت مرحوم مغفور شادروان حاج علی اصغر سلیمانی (معلم با اخلاق و فعال وبازنشسته تربیت بدنی و داور و مربی واليبال) را به همه همکاران و دوستان و خانواده آن مرحوم تسلیت عرض می کنیم.
روحش برای همیشه شاد و یادش گرامی ....

متن کامل

نتایج جستجو....

اجاره و یلا پنج خوابه استخر دار با جکوزی و ساحلی در محمودآباد، کد (99)

 
 
مشخصات و یلا 99 :
 و یلا فوق پنج خوابه تریبلکس استخرداربسیارشیک با دید به در یا در محمودآباد میباشد.
این ویلا دارای امکانات رفاهی بی نظیر اعم از میز بیلیارد-میزتنیس-زمین واليبال وبسکتبال ،
فوتبال دستی-اینترنت وایرلس رایگان و.... برای هرنوع سلیقه ای میباشد.
امکانات و یلا :
      کف سرامیک فرش - تلویزیون ال سی دی و تلو یزیون معمولی با امکانات دیجیتال(سیستم صوتی حرفه ای)
     تراس بزرگ با صندلی رو به در یا و دیدتقریبی به آن -فاصله تا ساحل بسیار ک

متن کامل

نتایج جستجو....

برگزاری مسابقات والیبال بانوان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

روز جمعه مورخ 95/7/30و در محل سالن وحدت شهرستان پاوه به مناسبت گرامیداشت هفتهتربیت بدنی و ورزش یکدوره مسابقه چهار جانبه واليبال با حضور چهار تیم پاوه- کارمیشن کرمانشاه- قصر شیرین و نوسود برگزار گردید
در پایان این رقابتها نتایج ذیل به دست آمد:
1- پاوه 2- قصر شیرین 1
2- پاوه 2- کارمیشن کرمانشاه 1
3- پاوه 2- نوسود صفر
در پایان تیم پاوه اول شد و کرمانشاه در جایگاه دوم قرار گرفت

متن کامل

نتایج جستجو....

تورنمنت 3 جانبه والیبال به مناسبت روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه در باشگاه محرمی

به مناسبت روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه یک تورنمنت 3 جانبه واليبال نوجوانان به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی محرمی بندرانزلی برگزار گردید که در مسابقه اول تیم نوجوانان باشگاه محرمی 2 بریک تیم پیشگامان را شکست داد. هدایت هردو تیم برعهده آقای حامد نژداغی بود.
در مسابقه دوم نیز تیم پیشگامان با نتیجه قاطع 3 برصفر تیم ماسال را با مربیگری آقای داریوش خاکی شکست داد.
این تورنمنت روز جمعه 21 آبان در سالن ورزشی باشگاه فرهنگی ورزشی محرمی برگزار گردی

متن کامل

نتایج جستجو....

سرمایه 3 - 2 پارسه

هفته هشتم دور رفت مسابقات واليبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام «شهدای منا» امروز (چهارشنبه) با شش دیدار در شهرهای تهران (دو مسابقه)، گنبد، اردکان، آمل و ارومیه پیگیری خواهد شد. در نخستین مسابقه این هفته و در خانه واليبال تهران، تیم های پارسه تهران و بانک سرمایه به مصاف یکدیگر رفتند که شاگردان مصطفی کارخانه سرمربی بانک سرمایه سه بر دو به پیروزی رسیدند. تیم پارسه تهران در ست های اول و چهارم با امتیازهای 25 بر 23 و 27 بر 25 به پیروزی رسید

متن کامل

نتایج جستجو....

قوانین ومقررات داژبال

١- هر تیم شامل ۵ بازیکن(۴ نفر اصلی و ١ نفر ذخیره) می باشد.
٢- لباس بازیکنان باید متحدالشکل باشد.
3- مسابقات با توپ واليبال برگزار می شود.
۴- هر گونه تصمیم گیری در موارد پیش بینی نشده به عهده کمیته فنی مسابقات خواهد بود.
شرح بازی
تیم مدافع: تیمی که در وسط زمین قرار می گیرد.
تیم مهاجم: تیمی که در دو طرف زمین قرار می گیرد.
شروع بازی با قرعه کشی بوده و برنده قرعه حق انتخاب مدافع یا مهاجم بودن را دارد. تیم
مدافع در وسط زمین قرار می گیرد و تیم مهاجم نیز به دو

متن کامل

نتایج جستجو....

گلچین روزگار عجب خوش سلیقه است

گلچین روزگار عجب خوش سلیقه است 
میچیند ان گلی که به عالم نمونه است
متاسفانه یک دیگه از بزرگواران واليبالمونو از دست دادیم
آقای رضا ابراهیمی که سه شنبه هفته پیش سر تمرین پیکان دچار حمله قلبی شدن دیشب مارو تنها گذاشتن
و تنها کاری که ما میتونیم براش بکنیم طلب آمرزش از خداونده

پیکان از آخرین بازی فینال انصراف داد و بانک سرمایه قهرمان اعلام شد
بد ترین لیگ واليبال طی این سال ها
به طرفدارای سرمایه هم به خاطر قهرمانی تلخشون تسلیت میگم
بچه تورو خدا

متن کامل

نتایج جستجو....

بازاریابی ورزشی

بازاریابی ورزشی شاخه‌ای از بازاریابی است که همزمان بر تبلیغ برنامه‌های ورزشی و تیم‌ها و همچنین تبلیغ کالاها و خدمات دیگر از طریق برنامه‌های ورزشی و تیم‌های ورزشی توجه دارد. در این سرویس عناصری که تبلیغ می‌شوند می‌توانند محصولات فیزیکی و یا یک برند باشند. هدف از این نوع بازاریابی به وجود آوردن استراتژی‌هایی است که مشتری از طریق آنها به تبلیغ یک ورزش و یا کالایی غیر از ورزش از طریق ورزش بپردازد. بازاریابی ورزشی همچنین برای اینکه م

متن کامل

نتایج جستجو....

همیاری اداره ورزش اهر از ورزشکاران برای ساخت مجموعه های ورزشی

اطلاعیه اداره ورزش و جوانان اهر در خصوص استمداد از ورزشکاران و ورزش دوستان برای احداث اماکن ورزشی
متن این اطلاعیه که توسط رئیس محترم اداره ورزش و جوانان اهر در اختیار "کانال پایگاه ورزش قهرمانی اهر" قرار گرفته است،بدین شرح است:
با سلام. با عنایت به محدویت شدید در اعتبارات دولتی اداره ورزش و جوانان در نظر دارد بسیج سازندگی ورزش شهرستان را جهت احداث پروژه های ورزشی مختلف ازجمله هندبال،فوتبال و واليبال ساحلی( در حال احداث) ، خانه هالا( در حال م

متن کامل

نتایج جستجو....

تاریخچه ورزش

   تاریخچه ورزش
       اصل ورزش را از یونان دانسته اند که به منظور چابکی بدن و ایجاد قوّت انجام می یافت و پاروزنی، بوکس ، کشتی ، شنا ، شمشیرزنی ، تیراندازی ، اسکی و ورزش هایی چون بیس بال ، سافت بال و بسکتبال و انواع فوتبال و چوگان بازی ، واليبال ، گلف ، انواع تنیس ، شنا ، پرتاب وزنه و ... جزو ورزش محسوب می شوند. 

متن کامل

نتایج جستجو....

آیا بسکتبال برای بانوان ضرر دارد؟

 بسکتبال به صورت حرفه ای برای بانوان باعث کاهش حافظه و قدرت تمرکز آنان می شود.
طبق تحقیقات و گزارش علمی صورت گرفته ، انجام ورزش های پرتحرک مثل دوندگی و بسکتبال برای زنان باعث کاهش حافظه و قدرت تمرکز آنان می شود؛ البته به طور کلی افراط در ورزش برای هر رده و سنی می تواند مشکل ساز شود.
در عوض ورزشهای ملایم و طولانی مثل واليبال ، گلف ، دوچرخه سواری در زمین هموار ، و یا پیاده روی سریع به ارتقای توان مغز در بانوان کمک می کند.
نتیجه این که بسکتبال به ص

متن کامل

نتایج جستجو....

بازاریابی ورزش

ازاریابی ورزشی شاخه‌ای از بازاریابی است که همزمان بر تبلیغ برنامه‌های ورزشی و تیم‌ها و همچنین تبلیغ کالاها و خدمات دیگر از طریق برنامه‌های ورزشی و تیم‌های ورزشی توجه دارد. در این سرویس عناصری که تبلیغ می‌شوند می‌توانند محصولات فیزیکی و یا یک برند باشند. هدف از این نوع بازاریابی به وجود آوردن استراتژی‌هایی است که مشتری از طریق آنها به تبلیغ یک ورزش و یا کالایی غیر از ورزش از طریق ورزش بپردازد. بازاریابی ورزشی همچنین برای اینکه مشتری ن

متن کامل

نتایج جستجو....

دیدار امیرموسی زاده با پیشکسوت ورزش پیشوا

دیدار امیرموسی زاده با پیشکسوت ورزش پیشوا
امیر موسی زاده طی نشستی صمیمی با پیشکسوت و کهنه کار ورزش واليبال شهرستان پیشوا دیدار کرد.
برپایه این گزارش ، در این نشست گرم و دوستانه که در اداره ورزش وجوانان پیشوا برگزار شد ؛ محسن کاشانی با تفاق محسن بوربور با رئیس این اداره پیرامون ورزش و احیاء سالن آزادگان سناردک  گفتگو کردند.
موسی زاده در این جلسه ضمن تقدیر از اقدامات و زحمات کاشانی طی سنوات گذشته خواستار توجه جدی و ارائه خدمات ورزشی مناسب به

متن کامل

نتایج جستجو....

شرایط و زمان برگزاری مسابقات ورزشی آموزشگاه های شهرستان بابل سال تحصیلی 96-1395

باسمه تعالی
 
نکات مهم:
1-                در صورت برگزاری مسابقات ورزشی مرحله استانی، مسابقات در رشته های فوتسال،واليبال، هندبال، بسکتبال، شطرنج، بدمینتون،تنیس روی میز، طناب زنی به صورت مدرسه قهرمان می باشد.
2-                در مسابقات  ورزشی آموزشگاه های بابل در سال تحصیلی جدید ، فقط مدارسی که در تاریخ مقرر لیست اسامی ورزشکاران و ورودی به مسابقات را پرداخت نموده اند در قرعه کشی و برنامه ریزی شرکت داده خواهند شد.کلیه مسئولیت عدم رعایت

متن کامل

نتایج جستجو....

اردوی تفریحی و مسابقه تدارکاتی تیم نوجوانان پیشگامان بندرانزلی و استقلال آستارا

تیم واليبال نوجوانان پیشگامان بندرانزلی روز جمعه 30 مهر جهت برگزار یک اردوی سیاحتی ، ورزشی عازم شهرستان آستارا گردید و در عصر روز جمعه یک مسابقه تدارکاتی با تیم استقلال آستارا برگزار نمودند که تیم میزبان 3 بر 2 پیروز شد.
 

متن کامل

نتایج جستجو....
صفحات ادامه نتايج:  1 
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است